İçeriğe geç

Avrupa Yakası Mobilya Montaj

Avrupa Yakası Mobilya Montaj
Avrupa Yakası Mobilya Montaj

Mobilyalar yaşam alanlarımızda ve işyerlerimizde hayatlarımızın bir parçası konumundadır. Artık daha kullanışlı ve ekstra detaylara sahip mobilyalar daha çok tercih edilmektedir. Özellikle evlerde kullanım açısından daha pratik olunmasını sağlayan ve içerisine birçok eşyanın sığabildiği çeşitli mobilyalar her oda için farklı amaçlarla seçilmektedir. Mobilya alımını gerçekleştirdikten sonra montajın doğru bir biçimde yapılması işlevselliği tam anlamıyla sağlamakta ve avantaj oluşturmaktadır. Avrupa Yakası mobilya montaj hizmetlerimizle işlemlerinizin tamamını, konusunda oldukça tecrübeli ekibimizle kısa sürelerde hallediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm mobilyalarınızı olması gerektiği şekilde monte ederek sizleri oldukça uğraştırıcı süreçlerden kurtarıyoruz. Tüm mobilya montaj gereksinimlerinizin yanında mobilyalarınızın tamirlerini de gerçekleştiriyoruz. Tamir işlemi uyguladığımız mobilyalarınızı hiç tamir edilmemiş gibi orijinal görüntüsünü koruyacak biçimde sağlam hale getiriyoruz.

Avrupa Yakası mobilya montaj ekibi olarak tüm uygulamalarımızı üstün hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Karışık yapıdaki kurulum kılavuzlarının içinde kaybolmanıza müsaade etmeden hızlı ve kaliteli hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Düzenli çalışmalarımız ve iş planlamamız sayesinde zamandan tasarruf sağlıyoruz. Hızlı ve sapasağlam şekilde sonlandırdığımız montaj işlemlerimiz sayesinde memnuniyetinizi arttırmayı amaçlıyoruz. Avrupa Yakası mobilya montaj uygulamalarımızla her türlü;

  • Dolap ve raf
  • Kitaplık ve çalışma masası
  • Gardırop ve ayakkabılık
  • Yemek masası ve bilgisayar masası
  • ünitesi ve banyo dolabı
  • Mutfak dolabı ve baza
  • Sehpa ve oturma grubu gibi tüm mobilyalarınızın montaj ve tamir ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bizlerle iletişime geçtiğiniz ilk anda planlamamızı yapmaya başlıyoruz. Hangi mobilya için hizmet istediğinize göre gerekli programları yaparak bulunduğunuz yere ulaşıyoruz. Talep etmeniz durumunda kurulu olan mobilyalarınızın demonte hale getirilmesini de sağlıyoruz. Mobilyaların kullanılırken herhangi bir tehlike yaşatmaması adına duvara veya yere sabitleme işlemlerini de tamamlıyoruz.

Çalışmalarımızın her aşamasında sizleri memnun edebilmeyi hedefliyoruz. Satın aldığınız tüm mobilyalarınızın tamda istediğiniz gibi olması için hiçbir detayı atlamıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımlarımız ile birlikte tüm hizmetlerimizi sizler için uyguluyoruz. Çalışma prensibi olarak düzenli bir şekilde hareket ederek, montaj ve tamir aşamalarında hiçbir şekilde bulunduğumuz ortamları kirletmiyor veya dağıtmıyoruz. Avrupa Yakası mobilya montaj hizmetlerimizle kolay kurulum ve tamir süreçlerinin keyfini hissedeceksiniz. Bizlere ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda gerekli kontrolleri yapan ustalarımızla tüm aşamaları hızlandırıyoruz. Artık montaj ihtiyaçlarınız için günlerce beklemenize gerek yok. Gayet hızlı bir biçimde organize olarak çabucak yanınıza gelmekteyiz.

Mobilya alışverişleri ihtiyaçlara paralel olarak heves edilmesini de sağlar. Çok beğendiğiniz ve hemen kullanmaya başlamak istediğiniz mobilyalarınızın kurulumu uzadıkça keyfinizde kaçmaktadır. Profesyonel uzman kadromuz sayesinde hayallerinize çok kısa zamanlar içerisinde kavuşacaksınız. Montaj ve tamir hizmetleri çeşitli durumlara göre değişiklik gösterebilir. Kurulumu yapılacak ya da tamir edilecek mobilyanın özellikleri fiyat belirlerken son derece önemli olmaktadır. Tamir aşaması içinde mobilyalar üzerinde bulunan hasarların durumu ve kullanılması gereken parçalar fiyatları etkilemektedir. Tüm detayların ışığında uygulamış olduğumuz fiyat politikası bütçenizi sarsmayan ve gayet ulaşılabilir seviyelerdedir.

Avrupa Yakası mobilya montaj sektöründe tüm müşterilerimizin kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar aracılığıyla yararlanmasını amaçlıyoruz. İşlemlerini yaptığımız müşterilerimizden almış olduğumuz pozitif geri bildirimler her zaman daha fazla motive olarak çalışmamızı sağlamaktadır. Bulunduğunuz konumlara göre size en yakın ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Montajını ya da tamirini gerçekleştirdiğimiz tüm mobilyalarınızı işlem sonunda test etmeden oradan ayrılmıyoruz. İlerleyen zamanlarda mobilyalarınızda sorun olması durumunda yine destek sağlıyoruz. Tüm montaj ve tamir işlemlerimizden yararlanmaya başlamak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. İşinin ehli kadromuz ihtiyaçlarınızı titiz bir işçilikle gidererek sizlere teslim edecektir.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp