İçeriğe geç

Bahçeköy Mobilya Montaj

Bahçeköy Mobilya Montaj
Bahçeköy Mobilya Montaj

Bahçeköy mobilya montaj hizmetinde profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Satın almış olduğunuz mobilyaların uzun ömürlü bir şekilde kullanılması için ilk olarak montajının doğru bir şekilde yapılması gerekir. Firmalar her ne kadar ücretsiz montaj desteği sağlasalar da yoğunluklarından ötürü size hizmet veremeyebilir. Beklememek ve mobilyanızı kullanmaya hemen başlamak için mobilya montaj hizmetlerimizden yararlanın.

Ekibimizde yer alan deneyimli ve tecrübeli personellerimiz; vitrin, baza, gardırop ve kitaplık gibi mobilyalarınızı hiçbir parça eksik kalmayacak şekilde kurar. Kurulum esnasında gerekli olabilecek tüm ekipmanlar ekibimizin yanında bulunur. Tornavida ve matkap gibi malzemeler bağlantıların yapılmasına kullanılır.

Mobilyalar çoğunlukla yanlarında kurulum için gerekli olan aksesuarlar ile satışa konur. Buna rağmen Bahçeköy mobilya montaj ekibimiz, yanında getireceği somun, vida gibi aksesuarlar ile ekstra güçlendirme çalışmaları yapar. Aynı zamanda eksik gönderilen aksesuarlardan ötürü yaşanacak problemleri de ortadan kaldırır.

Bahçeköy Mobilya Montaj Hizmeti

Montaj Hizmeti firmamızın hizmet süreci şu şekilde ilerlemektedir:

  • Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda kurulumunun yapılmasını istediğiniz mobilyanız ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alıyoruz.
  • Daha sonra müsait olduğunuz bir tarih için randevu oluşturuyoruz.
  • Eşyanız çok büyükse ve tek kişinin kaldırmayacağı kadar ağırsa, montaj esnasında bir parçanın tutulup diğer parçanın takılması gerekiyorsa ya da kurulum için bekleyen çok sayıda eşya varsa en az iki ustamızı görevlendiriyoruz. Bu sayede işlemlerimizi hızlı bir şekilde bitiriyoruz.
  • İşlemlerimizi tamamladıktan sonra ortaya çıkan tozları ve pisliği detaylı bir şekilde temizliyoruz. Ardından eşyalarınızı güvenli bir şekilde size teslim ederek evinizden ayrılıyoruz.

Bahçeköy mobilya montaj ustasının alanında uzman olması ve yeterli deneyime sahip olması montaj esnasında eşyalarınızın hasar almasını engeller. Hatalı kullanılan matkap, sert bir darbe gibi durumlarda çatlama, kırılma ve çizilme gibi sorunlar ortaya çıkar. Ustalarımız bu gibi durumların yaşanmasını engellemek için matkaba en uygun ucu takar. Gerekmedikçe çekiç gibi malzemeler kullanılmaz. Mutfak dolapları gibi büyük boyuttaki ürünlerin montajında çok fazla sayıda çalışan görev alır. Bu sayede ekstra bir hasar söz konusu olmadan mobilyalarınızı keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bahçeköy mobilya montaj sırasında müşteri taleplerine, ev düzenini bozmamaya ve hijyene çok dikkat edilir. Matkap ile yapılan delme işlemleri esnasında ortaya çıkan tozlar, personellerimiz tarafından kısa süre içerisinde temizlenir. Kurulum sırasında çıkan ambalaj malzemeleri ve kutular da ortadan kaldırılır. Tüm bu süreçte çalışanlarımız hijyen kurallarına çok dikkat ederler.

Bahçeköy mobilya montaj ekibimizde yer alan tüm kişiler, güvenilirlikleri ile adından söz ettirirler. İşlerinizden yeterli zaman ayıramadığınız için montaj esnasında evde olamayacağınız durumlarda, ekibimize içiniz rahat bir şekilde anahtarlarınızı da verebilirsiniz. Yapılacak olan işlemleri bizzat takip etmek istediğiniz takdirde ekibimizin ne kadar özgüvenli çalıştığına ve her işi ne kadar profesyonel bir şekilde hallettiğine şahit olabilirsiniz.

Eşyalarınızı diğer odalara taşımak ya da odaların kullanım şeklini değiştirmek istediğinizde, tek parça halinde taşıyamadığınız büyük mobilyaları ve gardıropları ekibimiz sizin için yeni yerlerine kurar. Aynı zamanda ev taşıma firmalarının verdiği montaj hizmeti yerine ekibimizden destek alabilirsiniz. Ev taşıma firmalarının yeterli deneyime ve donanıma sahip olmayan çalışanları, mobilyalarınızı kurarken ya da sökerken hasara neden olabilir. Bunun yanı sıra hatalı montajdan ortaya çıkan sebepler ile eşyalarınızın işlevlerini kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken taşınma sürecinde firmamız ile iletişime geçmek ve mobilya kurulum sürecini alanında uzman kişilere emanet etmektir.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp