İçeriğe geç

Dikilitaş Mobilya Montaj

Dikilitaş Mobilya Montaj
Dikilitaş Mobilya Montaj

Dikilitaş mobilya montaj hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz zamanlarda yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. Mobilyalar, evlerin en önemli parçalarındandır. Tasarımları ve renkleri ile dekorasyona renk katan bu eşyalar ile hayallerinizdeki eve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için montaj işlemlerinin doğru şekilde yapılması oldukça önemlidir. Ürünlerinizi satın almış olduğunuz firmanın ücretsiz kurulum hizmeti olabilir. Anca bu hizmet çok geç süre içerisinde sunulabilir ya da istediğiniz gibi sunulmayabilir.

Tam da bu noktada profesyonel hizmetleri ile montaj hizmeti firmamız ön plana çıkmayı başarmaktadır. İhtiyaç ve isteklerinize uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Aradığınız hizmeti bulmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Montaj hizmeti veren yerler vakti olmayan kişiler tarafından sık sık araştırılır. Bu sayede yeterli zamanı olmayan kişiler, profesyonel Dikilitaş mobilya montaj hizmeti alarak eşyalarını en kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirler. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan bir kurulum işlemi d-sonucunda, çekmeceleriniz tam rayına oturmayabilir ya da dolaplarınızın kapakları tam kapanmayabilir. Aynı zamanda bu gibi durumlar istenmeyen kazaların ortaya çıkmasına da neden olabilir. Özellikle çocuklu evlerde kapağın yerinden çıkması ya da çekmecenin düşmesi gibi durumlar, yaralanmaya bile neden olur. Dikilitaş mobilya montaj hizmeti veren firmamız sayesinde bu gibi tehlikelerin ortaya çıkmasına engel olabilirsiniz.

Eşyanızı artık kullanmamaya karar verdiğinizde ya da evinizi taşırken sökme işlemi için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En küçük parçanın bile kaybedilmediği sökme işlemi esnasında; masalarınıza, dolaplarınıza zarar verilmez. Böylece güvenli bir şekilde taşıma için eşyanızı nakliye aracına yükleyebilir ya da depolama yapabilirsiniz.

Dikilitaş Mobilya Montaj Hizmeti

Dikilitaş mobilya montaj işlemlerinde olan uzmanlığını tamirat işlemlerinde de gösteren firmamız, parça değişimine ihtiyacı olan ve eskiyen eşyalarınızı onarır. Bazı mobilyalar, hatalı kullanım sonucunda ya da zaman içerisinde zarar görebilir. Örneğin; çekmecelerde ve dolaplarda en sık karşılaşılan problemlerin başında kapakların da ya rafların kırılması gelir. Özellikle aynalı olan vestiyer ve yatak odalarında, aynanın çatlaması sık sık karşılaşılan bir problemdir. Sehpa ve masa gibi mobilyaların ise ayak kısmı zarar görebilir. Mobilyalarda sık karşılaşılan problemlerden bazıları da şu şekildedir:

  • Dolapların kulplarının yerinden çıkması ya da kırılması
  • Boya dökülmeleri ve yüzeysel çatlaklar
  • Raf tutma aparatlarının gevşemesi
  • Raylı dolaplarda kapağın raydan çıkması

Mobilya konusunda ustalık, tamamen tecrübe ile ilgili bir konudur. Yeterli tecrübeye sahip olmayan kişiler, yüksek değere sahip olan eşyalarınıza zarar verebilir. Firmamız bünyesinde her zaman gerekli deneyime ve donanıma sahip olan kişileri bulundurmaktadır. Böylece eksiksiz bir kurulum hizmeti için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışanlarımız hizmet verirken iş sağlığı ve güvenliği kurallarına da uygun bir şekilde hareket ederek gerekli koruyucu ekipmanlarını kullanmaktadır.

Dikilitaş mobilya montaj ekibimiz, kurulum işlemlerini gerçekleştirirken farklı ayrıntılara dikkat eder. Bunların başında hijyen gelir. Yapılacak işlemler esnasında kalıcı bir hasar bırakılmamasına ve yerlerin kirletilmemesine çok dikkat edilmektedir. Ekibimiz işlerini tamamladıktan sonra meydana gelen dağınıklığı da toparlar. Bu sayede kurulum sonrası dağınıklığı toparlamanıza ya da herhangi bir temizlik yapmanıza gerek kalmaz.

Dikilitaş Mobilya Montaj her zaman uygun fiyatlar ile çalışmalarını sürdürerek müşterilerini mutlu etmektedir. Avantajlı teklifler ile müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp