İçeriğe geç

Ofis Mobilya Montaj

Ofis Mobilya Montaj
Ofis Mobilya Montaj

Mobilya kullanmak hayatımızı kolaylaştırır. Tam mesai ile çalışan bir kişinin en az altı saat süreyle ofiste kaldığını düşünelim. Ofis ortamında en çok kullandığı mobilyalar neler olabilir?

  • Çalışma masaları
  • Ofis koltukları
  • Dosya dolapları
  • Sandalyeler
  • Raflar
  • Çekmeceler.

Bunların yanı sıra ofis dekorasyonunu tamamlamak için tercih edilen dekoratif mobilyalar, lambalar ve saksılar da yerini alır.

Pek çok çalışanın evden sonra en çok vakit geçirdiği ortam ofislerdir. Bu yüzden de işyerinin estetiği günümüzde daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. İyi yerleştirilmiş mobilyalar, mobilyaların renkleri, mobilya kalitesi ve tasarımı bir ofis ortamı için vazgeçilmez unsurlar arasında yer almaktadır. Çünkü bu hem ruh sağlığını hem de fiziksel sağlığı etkilemektedir. Ergonomik olarak tasarlanmış mobilyalar, vücudun doğal pozisyonunu korumaya yardımcı olur. Doğru mobilya seçimi uzun süre oturarak çalışan kişilerin omurga sağlığı için gereklidir. O sebeple ofis kurulurken bir mobilya ustası tarafından ofis mobilya montaj işlemlerinin yapılmasının önemi daha fazla öne çıkmaktadır.

Ofis mobilya montaj işlemlerine pek çok zaman ihtiyaç duyulmaktadır:

  • Bir ofisten başka bir ofise taşınma sırasında
  • Yeni bir ofis açarken yeni veya eski mobilyaların geldiği sırada
  • Var olan ofis ortamına alınan yeni bir mobilyanın yerleştirilmesi esnasında

Bu ve benzer durumlarda kolayca ulaşabileceğiniz bir ofis mobilya montaj ustasına ihtiyaç vardır. Biz de firma olarak bu ihtiyacı görüyor, hizmetimizi İstanbul’un her semtine taşıyoruz. Ofis ortamının bir çalışan için ne kadar önemli olduğunu biliyor, konforlu alanlar için mobilyaların doğru ve tam olarak yerine yerleştirilmesi gerektiğini gözlemliyoruz. Bu yüzden de işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Ustalarımız her türlü montajı gerçekleştirerek hizmet veriyor. Her markanın ve her modelin montajını özenle yapıyoruz. Montaj Hizmeti için gereken ekipmanı titizlikle seçiyor, teknolojik aletleri kullanıyoruz. Yaptığımız işi garanti koşulları içinde gerçekleştiriyoruz, sonrasında yaşadığınız her türlü sorun için tekrar yardımcı oluyoruz.

Ofis Mobilya Montaj Hizmeti

Ofis mobilya montaj hizmeti almak son derece önemlidir. Çünkü bir ofiste çalışırken o ofisin işlevselliğini etkileyen en önemli unsurların başında mobilya kullanımı gelir. Eğer mobilyalar doğru şekilde montaj edilmezse çalışanların rahatı bozulur, verimi düşer. Hatta ofisin işlevselliği etkilendiği için yapılan işlerde bile zorluk çekilmeye başlanabilir.

Bir mobilyanın yanlış monte edilmesi güvenliği de tehdit edebilecek bir boyutta olabilir. Çünkü kolayca devrilebilir. Bu da yaralanma riskini artırır. Mobilya istenildiği gibi talimata uygun biçimde monte edilmediğinde daha kolay deforme olur. Bu da mobilyanın ömrünü azaltır. Dayanıklılığına zarar verir. Belki de daha erken kırılmasına sebep olur.

Ofisin işlevselliği, güvenliği ve çalışanların verimli iş yapabilmeleri için bir mobilyanın usta bir el tarafından doğru şekilde montajının yapılması gereklidir.

Ofis mobilya montaj hizmeti veren ve işini güvenilir bir şekilde yapan ustalara duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Firmamız da bu ihtiyacı görerek alanında tecrübeli, yıllardır bu işe emek vermiş, eğitimli kişilerle çalışmaktadır.

Mobilyanın seçimi kadar o mobilyanın uygun şekilde kullanıma hazırlanması da farklı parçaların monte edilirken sağlam ve kaliteli bir işçilik ile yapılması da önemlidir. Ustalarımız ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz her mobilyayı en kısa sürede montajlayabilir.

Taşınma işlemleriniz sırasında mobilyalarınız tekrar başka bir ofis ortamında kullanılacağı için deforme olmadan sökülmelidir. Yeni ofis ortamına geçişte de en iyi şekilde yerleştirilerek tekrar kullanıma hazır hale getirilmelidir. Ustalarımız bütün bu hizmetleri profesyonel bir şekilde yapar.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp