İçeriğe geç

Ulus Mobilya Montaj

Ulus Mobilya Montaj
Ulus Mobilya Montaj

Evlerin, ofislerin ve iş yerlerinin en temel eşyaları arasında yer alan birçok ihtiyacınızı karşılayan mobilyaların montaj kurulum ve tamirinde sizlere üst düzey hizmetler sunan Ulus mobilya montaj, hizmet verdiği bölgede en çok tercih edilen firma olarak çalışmalarını sürdürüyor. Kullanım alanlarımızı daha şık ve konforlu hale getiren mobilyaların hem dekoratif hem de fonksiyonel açıdan önemi büyüktür. Bu nedenle mobilyaların hem işlevlerini sorunsuz yerine getirebilmeleri hem de estetik görünüşüyle yaşam alanımızı tam anlamıyla tamamlayabilmesi açısından doğru kurulumu ve montajının yapılması en büyük etkenlerden biridir.

Bu sorumlulukları en profesyonel bir şekilde üstlenen Ulus mobilya montaj, istenilen marka ve modeldeki mobilyanızın eksiksiz ve hatasız kurulumunu sağlamaktadır. Sıfır mobilyaların montajında kurulum şemasına tam anlamıyla uyarak tüm parçaları gerekli yerlere monte ederek kurulumu tamamlayan ekibimiz ürününüzü sorunsuz bir şekilde kullanıma hazırlamaktadır.

Ulus genelinde mobilyalarınızla ilgili en profesyonel çözüm ortağınız olan Ulus mobilya montaj, ihtiyacınız olan her anda yanınızdadır. Aynı anda birkaç müşteriye hizmet verecek kadar marangoz kadrosuna sahip firmamız, her mobilya grubunun montajında sizlere anında hizmet vermektedir:

 • Şifonyer montajı
 • Kıyafet dolabı montajı
 • Vestiyer montajı
 • Ofisler için evrak dolapları montajı
 • Yemek masası montajı
 • Gümüşlük montajı
 • Çalışma masası montajı
 • Banyo dolabı montajı
 • Mutfak dolapları montajı
 • Kitaplık montajı
 • Ofis mobilyaları montajı
 • Yetişkin ve çocuk yatak montajı
 • Oturma grubu montajı
 • TV ünitesi montajı
 • Balkon ve kış bahçesi mobilyası montajı

Tüm mobilya çeşitlerinin montaj ve kurulumunda oldukça hızlı ve kaliteli hizmetler sunan firmamız kurulduğu ilk günden müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak için ekiplerimiz işlerini yüksek standartlarda yürütmekteler. Montaj için gerekli tüm ekipmanlarla adresinize gelen ekip arkadaşlarımız öncelikle doğru bir çalışma alanı oluşturarak evdeki hiçbir eşyaya zarar vermeden hizmet sağlamaktalar.

Ulus Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya montajında müşterilerin aklına takılan birkaç soru vardır. Bunlardan en önemlisi kurulum sırasında mobilya zarar görür mü, eğer görürse ne yapılacak? Müşterilerimizin aklına takılan sorulara net ve kesin bir dille yanıt veren Ulus mobilya montaj, öncelikle kurulum sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için tüm önlemlerini almakta ve yüksek profesyonellikle işini yapmaktadır. Sıfır mobilyaların üzerine en ufak çizik bile düşürmeden montajını yapmakta ve kusursuz haliyle müşteriye sunmaktayız. Olası aksilikler için ise her zaman anında çözüm üretme yetisine sahip ekiplerimiz müşterilerimizi her daim memnun etmeyi başarmaktalar.

Ayrıca sıfır olmayan ürünlerin Montaj Hizmeti ve demontaj işlemini de yapan firmamız, hizmet öncesi mobilyayı inceleyerek müşteriye mobilyanın kullanım sırasında aldığı hasarları birebir göstermekte ve hizmet sırasında mümkünse bu hasarları gidermektedir. Hizmet öncesi hasar tespitinin yapılması hizmet sonrası anlaşmazlığın uyuşmazlığın yaşanmamasına neden olmaktadır. Mobilya tamir hizmeti sunan firmamız küçük çaplı hasarların tamirini bulunduğunuz mekanda, büyük çaplı hasarların tamirini atölyemizde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine sunduğu montaj, demontaj, tamir hizmetleriyle usta işçiliğini ortaya koyan Ulus mobilya montaj, alanında uzman, nitelikli marangozlarla çalışmaktadır. Hizmetin başlangıcından sonuna kadar tüm sorumluluğu üzerine alan firmamız, müşterilerin herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne geçerek güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır. Ayrıca sunduğu tüm hizmetleri uygun fiyatlı tutmaya özen gösteren firmamız bu nedenle de hizmet verdiği bölgede oldukça çok tercih edilmektedir. Sizler de mobilyalarınızı güvenilir ellere teslim etmek en kısa sürede en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp