İçeriğe geç

Yeniköy Mobilya Montaj

Yeniköy Mobilya Montaj
Yeniköy Mobilya Montaj

Yeniköy Boğaziçi’nin Rumeli yakasında, İstinye ile Tarabya arasında, Sarıyer ilçesi sınırları içinde bulunmaktadır. İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisi olup şehrin bütün medeniyet değişimlerine, kültür değişimlerine, çağlar atlamasına şahit olmuştur. Yalıları, iş merkezleri, konutları, ofisleri ve diğer bütün yaşam alanlarıyla birlikte Yeniköy son derece hareketli bir yapıya sahiptir. 16 binden fazla nüfusa ev sahipliği yapan semtimizde gerek işyerlerinde gerekse konutlarda her zaman birtakım ihtiyaçlar olmakta, bunların başında da mobilya montajı gelmektedir. Yeniköy mobilya montaj hizmetleriyle firmamız yıllardır bütün ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır.

Mobilyalar onlarca farklı ürün grubu ve yüzlerce model ile hayatın her alanında vardır. Evlerin her odası için farklı mobilya grupları bulunurken bazı mobilyalar fabrikalarda çağın olanaklarına göre üretilip kullanıma sunulmakta bazıları ise kişiye özel imal edilerek kullanıma açılmaktadır.

Evlerinizde ya da işyerlerinizdeki mobilyalardan en temel beklentileriniz kalitesi, konforu ve işlevselliği olmaktadır. Bunun için herhangi bir oda ya da genel mekân dekorasyonu yapılırken en önce mobilyalardan başlanır. Bir yere yerleşilmeye başlandığında mobilyalar demirbaş eşya niteliğinde ilk önce kurulumu yapılanlardır. Ancak mobilyaların kurulumu son drece profesyonellik gerektirir ve firmamız Yeniköy genelinde uzun süredir başarılı çözümlere imza atmaktadır.

Yeniköy mobilya montaj servisi alanında firma olarak ilk yola çıktığımız günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Bunda etkili olan başlıca etmenler şunlar olmaktadır:

  • Profesyonel kadro: Mobilya montajı oldukça karmaşık ve zor bir iştir. Her ürün grubunun, her markanın, her modelin kurulum şeması farklıdır. Eğer kurulum esnasında en ufak bir parçayı yanlış kullanırsanız ya da herhangi bir aksesuarı eksik bırakırsanız kurulumu yapmanız imkânsız olur. Sağlıksız bir kurumlum hem kullanımı zafiyete uğratır hem de ürün sağlığını tehdit eder. Bunun için alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, parça-bütün koordinasyonu güçlü, yenilikçi bir ekip görev almalıdır ve ekibimiz bunlara fazlasıyla sahiptir.
  • Kurumsallık: Mobilya montajı hassasiyet gerektirir. Yeniköy mobilya montaj servisinin hizmet öncesi, anı ve sonrasında işinin arkasında durabilmesi gerekir. Bizler ihtiyacınızı belirttiğiniz andan itibaren çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor, ihtiyacınızı en kısa sürede, en kaliteli biçimde karşılamaya odaklanıyoruz. Garantili hizmet veriyoruz.
  • Yeterli ekipman: Mobilya montajında işçilik son derece önemlidir. Ancak en az işçilik kadar doğru ve yeterli ekipmanla çalışmak da önemlidir. Günümüzde mobilya montajında kullanılabilecek çok sayıda alet, makine, hırdavat ürünü vardır. Modern ekipmanlara sahip bir firma montajı daha hızlı ve daha sağlıklı yapacaktır. Bizler geniş ekipman yelpazemizle bütün mobilya gruplarında başarıyla kurulum yapabiliyoruz.

Yeniköy Mobilya Montaj Hizmeti

Yeniköy mobilya montaj alanında her zaman önceliği müşteri memnuniyetine veriyor ve alacağınız hizmetten yüzde 100 memnun kalmanız adına gayret gösteriyoruz. Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak malzeme ve işçilik kalitesini aynı anda sizlerle buluşturuyoruz. Yeniköy’ün her neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz.

Firma olarak bütün mobilya ürünlerinin, markalarının montajını başarıyla yapıyoruz. TV ünitesi montajı, baza montajı, kitaplık montajı, mutfak dolabı montajı, banyo dolabı montajı, çekyat montajı, koltuk takımı montajı, gardırop montajı ve çok daha fazlasını en hızlı şekilde tamamlıyoruz.

Yeniköy mobilya montaj hizmetlerimizde kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz yanında uygun fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. Fiyatlandırmalarımızı kurulumu yapılacak ürüne, ürünün büyüklüğüne, montajın zorluğun, görev alacak personel sayısına vs. göre belirliyor, her zaman semtimizin en uygun montaj hizmeti almanızı sağlıyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp