İçeriğe geç

Acıbadem Mobilya Montaj

Acıbadem Mobilya Montaj
Acıbadem Mobilya Montaj

Son yıllarda üretilen birçok mobilya taşınması ve depolanması kolay olduğu için modüler olarak tasarlanmaktadır. Bu tasarım anlayışı üretici ve kullanıcılar için çok avantajlı olmakla beraber özellikle montaj kısmında mobilya parçalarına aşina olmayan kullanıcılar büyük sorunlar yaşamaktadır. Biz müşterilerimize Acıbadem mobilya montaj ve sökümü konusunda memnuniyet garantili hizmet sunarak onların değerli vakitlerini kendi işlerine ayırmalarını amaçlamaktayız.

Taşınmalar sırasında da mobilyaların zarar görmeden sökülmesi ve tekrar montajlarının yapılması yeni alınan mobilyaların montajları kadar önemli bir konudur. Son birkaç yıldır tasarlanan ve imal edilen mobilyaların önemli bir bölümü tek kişi tarafından taşınabilecek ve birçok kapıdan rahatlıkla geçirilebilecek biçimde üretilse de bu mobilyaların kurulması oldukça meşakkatli bir süreç haline gelebilmektedir.

Mobilya montajı da en az mobilya sökümü kadar önemli bir iştir. Doğru gerçekleştirilmeyen mobilya montajı mobilyanın kullanılabilirliğini, ömrünü ve albenisini hızlı bir biçimde tüketmeye başlamaktadır. Bundan dolayı mobilya kuruma başlanmadan önce öncelikle mobilyanın kurulacağı alanın incelenmesi, su terazisi ile tamamen düz olduğundan emin olunması gerekmektedir. Bundan sonra mobilya ve bağlantı parçalarının tamamının kutudan çıkartılıp kontrol edilmeli, eksik olan bir parça varsa kuruma başlanmamalıdır.

Parçaların sırayla doğru biçimde sökülmemesi, parçaların çizilmesine, bağlantı parçalarının ve yerleşim yerlerinin zarar görmesine, çatlamasına sebep olabilmektedir. Bunun yanında parçaların sökülürken yere düşürülmesi, çarpılması neticesinde yaşanan çizilmeler ve çatlaklar maalesef sıklıkla görülmektedir. Mobilyanın değerini düşüren, görüntüsünü bozan ve kullanım zevkini azaltan bu gibi olumsuzluklardan uzak durmanın en garantili yolu mobilya sökülme işlerinin Acıbadem mobilya montaj sektöründe bizim gibi uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesidir.

Acıbadem Mobilya Montaj Hizmeti

Daha eski olan ve modüler olarak tasarlanmayan mobilyaların taşınması özellikle ağırlık ve boyutlarından dolayı oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Bu mobilyalar taşınırken etraftaki diğer eşyalara zarar verebilmekte, kapılardan geçerken çeşitli çizikler oluşmasına sebep olabilmektedir. Bundan dolayı bu mobilyaların sökülerek taşınması büyük önem taşımaktadır. Bu mobilyalar sökülmek için imal edilmediklerinden dolayı, söküm işlemi bu Acıbadem mobilya montaj sektöründe tecrübe kazanmamış kişiler için zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle birleştirme işlemlerinin bağlantı parçaları yerine çeşitli yapıştırıcılar ile gerçekleştirildiği mobilyaların sökülmesi için özel aletler ve araçlar kullanılması zorunludur.

Eksik parça ile kuruma başlanılması durumunda, ilerleyen aşamalarda parça ve bağlantı elemanlarına hesaplanmamış yükler binebilmekte, bu da bu parçaların zarar görmesine, çatlamasına ve çizilmesine yol açabilmektedir. Su terazisi ile kontrol edilmeden, düz olmayan zemine yapılan kurulumlarda ise mobilyaların zaman içerisinde çatlaması olasıdır. Özellikle ağır yükler taşıyacak olan kitaplık ve dolaplarda oldukça sık görülen bu durum mobilyaların albenisini, işlevselliğini ve güzelliğini bozmaktadır. Mobilya kurulumu konusunda uzman olan kadromuz montaj hizmeti konusunda bu ve bunun gibi birçok detaya dikkat etmektedir.

Müşterilerimize aşağıdaki mobilyaların söküm ve montajları konusunda hizmet vermekteyiz;

  • Banyo, mutfak ve yatak odası dolapları,
  • Kitaplıklar,
  • Çalışma, yemek, bilgisayar masaları,
  • İş yerlerinde kullanılmak üzere üretilmiş çalışma istasyonları,
  • Vitrin ve aynalar ile aklınıza gelebilecek diğer bütün mobilyalar.

Acıbadem mobilya montaj alanında uzun yıllardır hizmet veren personelimiz yalnızca ahşap değil, başta alüminyum ve çelik olmak üzere diğer maddelerden üretilen mobilyaların da montaj ve sökümlerini gerçekleştirmektedir. Elektronik ve ledli ışıklandırmalara sahip olan mobilyalar ile kasa barındırmak üzere özel imal edilmiş her türlü mobilyanın da söküm ve montajları büyük bir özen ile gerçekleştirilmektedir.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp