İçeriğe geç

İstanbul Mobilya Montaj

İstanbul Mobilya Montaj
İstanbul Mobilya Montaj

Günümüzde mobilyalar, bir bütün olarak ilgili ofise ve evlere teslim edilmemektedir. Tek parça olarak taşınması mobilyaların hasar almasına neden olabilmektedir. Ayrıca ilgili ürünü kapılardan bir bütün olarak geçirme de hem kişileri hem de mobilyayı zorlayabilmektedir. Bu nedenle, her bakımdan mobilyaların parçalar halinde ilgili yerlere teslim edilmesi sağlıklı bir uygulamadır. Fakat bu durum da montaj işlemlerini zorunlu hale getirir. Sipariş veren kişi veya kişilerin mobilya montajını yapmaya çalışması, sağlıklı olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple, bu konuda tecrübeli firmalara başvurulması elzemdir. İstanbul mobilya montaj alanında hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her tür mobilya montaj işlemleri için yanınızdayız.

Ev dekorasyonunun en önemli parçası olan mobilyalar, kişiler tarafından büyük titizlikle seçilmektedir. Günümüzde, teknoloji ve tüketim alışkanlıklarının değişimiyle kişiler çeşitli stillerde mobilyalara oturduğu yerden erişebilmektedir. İnternet yoluyla mobilyalar ile ilgili tüm bilgilere eriştikten sonra yine aynı şekilde internetten sipariş verebilmektedirler. Bu kolaylık, kişilerin ev ve ofis stillerinde sıklıkla değişikliğe gidebilmesine neden olabilmektedir.

Mobilya, yemek odasından yatak odasına kadar çeşitli ürünleri içine almaktadır. Bu sebeple, montaj hizmetlerine nadiren değil, sıklıkla başvurulmaktadır. Tüm mobilya ürünleriniz için İstanbul mobilya montaj alanında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Montaj hizmeti verdiğimiz mobilya ürünleri şunlardır:

  • Kanepe ve koltuk,
  • Oturma grubu,
  • Sehpa,
  • Kitaplık,
  • Baza,
  • Yemek ve mutfak masası,
  • Şifonyer ve portmanto gibi.

İstanbul mobilya montaj kapsamında çeşitli ürünlere yönelik hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Tüm ürünlere yönelik deneyimlerimiz ve gerekli ekipmanlarımızla üstlendiğimiz tüm işlemleri kusursuz bir şekilde yapıyor ve güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Mobilya montaj hizmetleri titiz ve kapsamlı işlemleri gerektirir. Hatalı bir işlem, mobilyanın deforme olmasına yol açabilir. Daha kötüsü ise yanlış montaj sonucunda kullanım aşamasında mobilyalardan kaynaklı kazaların yaşanmasıdır. Bu nedenle, mobilya montaj işlemleri için alanında uzman firmalara başvurulması gerekir. İstanbul mobilya montaj alanında verdiğimiz hizmetler için ekibimizi teknik bilgi ve tecrübe esaslarıyla seçiyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Mobilya Montaj Hizmeti

Kısacası, mobilya montajı için alanında uzman ve eğitimli bir ekibe ihtiyaç vardır.  Çeşitli mobilya ürünleri çok sayıda parça ve vidadan oluştuğu için montajının dikkatli yapılması gerekir. Küçük bir dikkatsiz işlem, montaj işleminin başarısız olmasına neden olabilir. Bu sebeple, firma seçimi yapılırken ekibin, eğitim ve deneyimi kilit önemde olmaktadır.

Firma seçiminde bir diğer dikkate alınması gereken mesele firmanın işlemleri için sorumluluk kabul etmesidir. İşlem sırasında beklenmeyen bir sorun oluştuğunda ekip dolayısıyla firma bu sorunun çözümü için harekete geçmeli ve hatayı telafi etmelidir. Bu nedenle, firma seçiminde güçlü ekip ve sorumluluk alabilen firma yapısı temel önemdedir. İstanbul mobilya montaj alanında verdiğimiz tüm hizmetlerde hem ekibimizin geniş tecrübe ve bilgi birikimleriyle hem de firmamızın müşteri memnuniyeti temelli yapısıyla farkımızı ortaya koyuyoruz.

İstanbul Mobilya Montaj işlemleri için sabit bir fiyat belirlenmemektedir. Montajı yapılacak ürünlerin çeşidine göre fiyatlar değişmektedir. Ayrıca mobilya ürününün boyutları da fiyat belirlemede önemli bir faktördür. Her ne kadar çeşitli unsurlara göre farklılık gösterse de firmamızın genel olarak mobilya montaj fiyatları makul düzeydedir. Mobilya montaj fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimiz yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız iş hakkında detaylı bilgi almak ve görsel olarak yaptığımız işlerin örneklerini görmek isterseniz ofisimize uğrayabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp