İçeriğe geç

Küçükçekmece Mobilya Montaj

Küçükçekmece Mobilya Montaj
Küçükçekmece Mobilya Montaj

Yoğun nüfus ve bir hayli fazla sayıdaki konutlar ile beraber Küçükçekmece bölgesi taşınma işlemlerinin fazlaca olduğu bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgede montaj firmalarına olan ihtiyaç da yoğundur. Biz firma olarak Küçükçekmece mobilya montaj işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Müşterilerimize bu alanda profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Kurumsal olarak çalıştığımız için tüm güvenlik ve yasal koşullara uygun hareket etmekteyiz. Bölgede yoğun bir faaliyet içerisinde olmamızın altında yatan sebep de budur. Kurumsal ve profesyonel bir profile sahip olduğumuz için bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Tüm montaj işlemlerinde titiz bir çalışma yürüterek eşyalarınızın minimum hasar riskiyle taşınmasına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca taşınma işlemlerinin dışında kurulum işlemlerinde de bize başvurabilirsiniz. Karmaşık yapıdaki veya hassas bağlantı noktalarına sahip mobilya eşyalarınızın deforme olmaması adına işin uzmanından destek almak gerekir. Biz bu desteği en profesyonel şekilde sunmaktayız. Firmamız kendi alanında uzman kişilerle çalışmaktadır.

Tüm montaj personelimiz usta kimselerden meydana gelmektedir. Böylece Küçükçekmece mobilya montaj işlemlerinde sizlere kaliteli bir şekilde hizmet verebiliyoruz. Ayrıca mobilyaların formunun korunması, hasar görmemesi, sökülüp takıldığı vakit ilk halinden farklı görünmemesi için işin uzmanıyla çalışmak her zaman kazanç sağlar.

Her ne kadar sıradan bir işmiş gibi görünse de mobilya montajı derin bir ustalık tecrübesi gerektiren bir iştir. Yapılan işe hakimiyet gerektiği için tecrübeli kimselerle çalışmak gerekir. Biz firma olarak sizlere her daim tecrübeli personelimizle hizmet vermekteyiz. Bizim müşterilerimize sağladığımız montaj hizmeti sektör ortalamasının çok üzerinde bir kaliteye sahiptir. Bu açıdan değerlendirildiği zaman Mobilya montaj sektöründe dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır;

  • Montaj işlemini gerçekleştirecek olan firmanın daha önce tecrübeli olması gerekir.
  • Montaj ustasının çalışma esnasında mobilyalara herhangi bir zarar vermeyecek kadar usta olması gerekir.
  • Hem sökme hem de birleştirme aşamasında mobilyaların bağlantı noktalarında hata yapılmaması gerekir ki mobilyalar açısından uzun ömürlü bir kullanım mümkün olsun.
  • Eğer montajı yapılacak olan mobilya ilk defa birleştiriliyor ise plan ve projeye uygun bir şekilde montajlanmalıdır.
  • Montaj sırasında en kaliteli ve güçlü aletler kullanmak işi daha kolaylaştıracağı gibi mobilyanın herhangi bir zarar görmesini de en aza indirir.

Küçükçekmece Mobilya Montaj Hizmeti

Biz firma olarak tüm bu kriterlere uymaktayız. Sizlere montaj işlerindeki tecrübemizle ve bilgi birikimimizle hizmet vermekteyiz. Böylelikle sektörde fark yaratan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Küçükçekmece mobilya montaj işlerinde birçok farklı mobilya için montaj hizmeti sunmaktayız.

Firma olarak sektöre oldukça hâkim olduğumuz için tüm ev mobilyaları için montaj ve de montaj hizmeti verebilecek kapasitedeyiz. Taşınma vesilesiyle sökülmesi gereken mobilyalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle gardırop gibi ağır ve büyük mobilyalar için sıkça tercih edilmekteyiz. Bu tür ağır ve karmaşık yapıdaki mobilyalarınızın daha sağlıklı bir şekilde taşınması için sökülmesi ve yeniden montajlanması gerekir. Ayrıca televizyon ünitesi ve dolaplarınız için de montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Öz olarak firmamız tüm ev eşyaları için montaj hizmeti verebilecek kapasitededir. Ayrıca sıfırdan kurulum hizmeti de vermekteyiz. Yeni almış olduğunuz mobilyaların kurulumunu yapmaktayız. Kurulum esnasında plan ve projeye bağlı kalıyoruz. Böylece tam da isteyeceğiniz gibi görünmesini sağlıyoruz. Evlerinizde bulunan masa türevi kapıdan zor geçen mobilyalar için de montaj hizmeti sağlıyoruz. Küçükçekmece mobilya montaj sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ve müşterilerimize kaliteli, profesyonel bir montaj hizmeti vaat ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp