İçeriğe geç

Adore Montaj Ustası

Adore Montaj Ustası
Adore Montaj Ustası

Adore montaj ustası ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan mobilyalarının onarımının ve kurulumunun yapılmasını sağlayan bir hizmet çeşididir. Bu hizmeti sunan firmalar sayesinde mağazadan ya da internet üzerinden satın alınan ürünün kurulum işlemleri için beklemenize gerek kalmaz. Aynı zamanda işinizi büyük ölçüde kolaylaştıran ve severek kullandığınız bir eşyayı hemen tamir ettirerek sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mobilya mağazasından eşya satın altıktan sonra kurulum süreci çoğunlukla sıkıntılıdır. Özellikle yaz mevsiminde firmaların iş yoğunluğu nedeniyle yeni aldığınız bir eşyanın kurulumunu yaptırmak için haftalarca hatta aylarca beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu süre içerisinde dolabınıza koymak istediğiniz kıyafetler dışarıda kalır. Yeni bir ev kurduysanız ve çok sayıda mobilya montajı yaptırmanız gerekiyorsa, televizyonunuzu keyifle izleyebileceğiniz bit TV ünitesi ya da eşyalarınızı koyabilecek bir dolap olmadığı için sorun yaşayabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken Adore montaj ustası işlemleri için firmamız ile iletişime geçmektir.

Adore montaj ustası hizmetleri ile dolap, masa, baza, TV ünitesi, kitaplık ya da portmanto gibi pek çok eşyanın kurulumunu sağlayabilirsiniz. Klasikleşmiş tarzın dışarısında tasarlanmış olan ve farklı geometrik şekillere sahip olan mobilyaların eksik bir parça bırakılmadan, kurulumunda belirtildiği şekilde montajı yapılır. Bu süreçte gerekli olan tüm ekipmanlar ekibimiz tarafından temin edilir. Üretici firmanın mobilya ile birlikte gönderdiği aksesuarlarda eksiklik olması durumunda ekibimiz, yanında yer alan aksesuarlar ile eksikliği telafi eder.

Çalışanlarımız Montaj Hizmeti sırasında hijyen için gerekli özeni gösterir. Etrafta dağınık ve kirli görüntüye neden olmamak için gerekli olan çalışmalar çalışanlarımız tarafından yapılır. Çıkarılan ambalaj malzemeleri ve boş eşya kutuları, düzenli bir şekilde ortadan kaldırılır. Matkap ile yapılan işlemler esnasında ortaya çıkan tozların temizlenmesiyle montaj sonrası sizin temizlik yapmanıza gerek kalmaz. Yapmanız gereken dolaplarınızı doldurmak, kitaplığınıza kitaplarınızı yerleştirmek, televizyonu ünitesine koymak ya da çalışma masasına yerleşmektir.

Adore montaj ustası hizmetlerimizin yanında tamirat hizmeti vererek de sizleri mutlu ediyoruz. Arızası sebebiyle uzun bir süredir kullanamadığınız eşyalar, firmamızdan alacağınız tamirat hizmeti sayesinde ilk aldığınız günkü gibi sağlam bir yapıya kavuşur. Bazı mobilyalar hassas bir yapıya sahip oldukları ve daha sık bir şekilde kullanıldıkları için kısa süre içerisinde arızalanır. Örneğin çekyatlarda yer alan makas, sık bir şekilde açılıp kapanma yapılmasından ötürü zamanla bozulur. Benzer bir durum, bazalarda da ortaya çıkar. Bazada yer alan makas sistemi sık kullanımda bozularak açılıp kapanmayı engeller.

Adore Montaj Ustası Hizmeti

Ekibimiz montaj konusunda göstermiş olduğu başarısını tamiratta da sergileyerek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Tamirat esnasında sergilenen profesyonel işçilik sonrasında eşyalarınızda yeniden sorun ortaya çıkma ihtimali çok büyük bir oranda azalır.

  • Adore mobilya montaj hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ya da hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz durumunda sizlere en kısa süre içerisinde cevap veriyoruz.
  • Anlaşma sağlamamız durumunda sizlerden isim, soy isim, adres ve montajının yapılmasını istediğiniz mobilya hakkında gerekli olan bilgileri alıyoruz.
  • Müsait olduğunuz bir tarih için randevu oluşturuyoruz. Belirlemiş olduğumuz tarihte adresinize ulaşım sağlıyoruz.
  • Mobilyanızı inceleyerek kısa süre içerisinde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonra ücretimizi alarak hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı öğreniyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu en kısa süre hallederek tam anlamıyla memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp