İçeriğe geç

Maltepe Mobilya Montaj

Maltepe Mobilya Montaj
Maltepe Mobilya Montaj

Maltepe mobilya montaj hizmeti, eviniz için özenle seçtiğiniz ve uyumlu bir görünüm ortaya çıkasın diye günlerce uğraştığınız eşyalarınızı korumak için firmamız tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmet isminden ne anlaşılacağı üzere mobilyaların profesyonel bir şekilde kurulumunun yapılmasını sağlar.

Dilediğiniz markadan mobilyanızı satın alıp evinize getirdiğinizde ya da sipariş verdiğinizde, kurulumunu hemen yaptırmak istemeyebilirsiniz. Mobilya montaj firmaları, özellikle yaz döneminde çok fazla yoğun oldukları için istediğiniz saat ve günde satın aldığınız eşyaların montajını gerçekleştiremez. Bu sebepten ötürü günler boyunca eşyalarınız ambalajlarında bekler. Yapmanız gereken mobilyalarınızın eve teslim edileceği tarihte firmamız ile iletişime geçmek ve kurulum işlemlerini anında yaptırmaktır.

Maltepe mobilya montaj ekibimiz sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunmak için olağanüstü bir çaba gösterir. Bu çabanın neticesinde eşyalarınızı uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızın kurulumunun nasıl yapıldığı, onları nasıl kullanacağınızı belirleyen en önemli etkendir. Sorunlu yapılan kurulum işlemi sonucunda kısa süre içerisinde pek çok sorun ile karşılaşabilir ve en çok işinize yarayan eşyaları kullanmaya bir süre ara vermek durumunda kalabilirsiniz. Bundan ötürü mobilya montaj işlemlerinizi her zaman güvenilir kişilere emanet etmelisiniz.

Ustalarımız yeni çıkan eşyaların kurulumunu da kolay bir şekilde yapmaktadır. Alışılagelmiş kare vitrinler, dikdörtgen kitaplıklar yerini duvara monte edilerek kullanılan vitrinlere ve ağaç şeklindeki kitaplıklara bırakmıştır. Bu tür farklı tasarımların kurulumunu her firma kolayca gerçekleştiremez. Bugüne kadar binlerce farklı mobilyanın montajını sunan ekibimiz, kısa süre içerisinde en zor eşyaların bile montajını yapabilir.

Maltepe mobilya montaj ekibimiz, montaj işlemleri sırasında yeterli çalışanla hizmet verir. Mutfak dolabı ve gardırop gibi büyük boyutlara sahip eşyaların kurulum işlemi diğer eşyalara göre daha zordur. Bu tür eşyaların kurulum işlemlerinin yapılmasında tek çalışan yeterli olmayabilir. Çok sayıda personel ile tüm işlemler hatasız bir şekilde ve kısa süre içerisinde tamamlanır.

Online alışveriş ile satın almış olduğunuz mobilyanızın kurulumunu kendiniz yapmak istediğinizde kurulum talimatlarında size gösterilen aşamaları teker teker uygulamak çok zor gelebilir. Her ne kadar hangi parçaların hangi parçalara monte edileceği talimatlarda gösterilse de yeterli tecrübeniz yoksa Maltepe mobilya montaj işlemi tam bir eziyete dönüşebilir. Bir hevesle Montaj Hizmeti işlemine başlasanız da işlemin çok zor olması sebebiyle her şeyi yarıda bırakabilirsiniz. Kaliteli hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız ile iletişime geçerek süreci çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya her zaman devam ediyoruz.

Maltepe Mobilya Montaj Hizmeti

Maltepe mobilya montaj fiyatları firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Montaj Hizmeti firması olarak fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutuyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken bazı özellikleri göz önünde bulunduruyoruz. Bu özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Kurulumunun yapılmasını istediğiniz mobilyanın özellikleri
  • Kurulum işleminin ne kadar zor olduğu
  • Hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz konum
  • Kurulum işlemi için kaç personelin çalışması gerektiği

Gibi durumlara göre bütçenize uygun bir fiyat belirliyoruz. Kampanyalar yaparak müşterilerimizin avantajlı fırsatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Ödeme aşamasında da müşterilerimize yardımcı olarak ekonomik açıdan yanlarında olmaya çalışıyoruz. Yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili net bir fiyat teklifi almak ya da Maltepe Mobilya Montaj ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere anında dönüş yaparak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp