İçeriğe geç

Tekzen Montaj Ustası

Tekzen Montaj Ustası
Tekzen Montaj Ustası

Tekzen’in fiziki mağazasından ya da online mağazasından alacağınız ürünler adreslerinize demonte olarak gelmekte, kurulumu için Tekzen montaj ustası gerekmektedir. Tam da bu noktada bizler devreye giriyor, uzun yıllardır modeli, türü, kategorisi fark etmeksizin bütün Tekzen mobilyalarının montajında yardımcı oluyoruz. Kurulumu en zor ve karmaşık mobilyalarınızı dahi kısa sürede montajlayarak kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Tekzen ülkemizde en çok tercih edilen mobilya mağazalarından birisidir. Birçok ilde, onlarca mağazasıyla uzun yıllardır hizmet veren Tekzen aynı zamanda online alışveriş ayrıcalığı da sağlamaktadır. Hatta son dönemde onlinea özel ürünlerinin sayısı gittikçe artmakta, ürün yelpazesi çoğalmaktadır.

Tekzen mağazalarında evlerinizde, işyerlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz onlarca mobilya grubunu bulabilirsiniz. Üstelik marka, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veriyor ve hep daha kullanışlı, daha modern ve daha estetik ürünleri beğeniye sunuyor. Kolay ödeme seçenekleriyle birlikte hem mağazalarından hem de online ortamdan alışveriş yapabilmenizi sağlıyor. Fakat ya kurulum desteği sağlamıyor ya da bazı ürünlere ekstra ücret karşılığı kurulum hizmeti veriyor. Firmamız ise Tekzen montaj ustası olarak markanın bütün mobilyalarında uygun fiyatlı ve kaliteli kurulum desteği sağlıyor.

Tekzen’den koltuk, dolap, ranza, sehpa, masa, kitaplık gibi hemen bütün mobilya gruplarında yüzlerce model bulabilirsiniz. Bütün bu ürünler parçalar halinde tarafınıza teslim edilmektedir. Mobilya montajında deneyimli olmayan veya gerekli ekipmanı bulunmayanlar da Tekzen montaj ustası arayışına girmektedir.

Firma olarak markanın bütün mobilyalarında müşterilerimize şu ayrıcalıkları sağlıyoruz:

  • Profesyonel ekip: Mobilya montajı pek çok teknik detay barındırır. Bu nedenle elinizde kurulum kılavuzu olsa da parçaları doğru şekilde birleştirmekte zorlanabilirsiniz. Oysa bizler yıllardır hemen bütün Tekzen mobilyalarının montajını en iyi şekilde yapıyor, alanında eğitimli, bilgi birikimi yüksek, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz.
  • Profesyonel ekipman: Mobilya montajında en önemli detaylardan birisi ekipmandır. Doğru ve kaliteli ekipmanlara sahip değilseniz montaj esnasında zorlanabilirsiniz ve saatlerce uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca mobilyalar oldukça hassas ürünler olduğu için doğru ekipmanı kullanmadığınız taktirde parçalara zarar verebilirsiniz. Ustalarımız mobilya montajında ihtiyaç duyulabilecek bütün modern ekipmanlara sahip olarak mekanlarınıza gelmektedir.
  • Uygun fiyat: Mobilya Montaj arayanların en fazla merak ettikleri hususlardan birisi montajın maliyetidir. Bizler iş detaylarına göre en uygun teklifleri sunuyor, bütçenizi yormadan güvenle ürünlerinizi kullanabilmenize yardımcı oluyoruz.
  • Hızlı ve etkin servis: Zaman herkes için değerlidir. Bizim için de aynı. Ustalarımız randevu saatinde adresinizde olmakta, kısa sürede montajı yaparak işlemlerini sonlandırmaktadırlar.

Tekzen Montaj Ustası Hizmeti

Tekzen çok geniş bir ürün seçeneği sunmakla birlikte özellikle mutfak dolapları konusunda fark yaratmakta, hazır mutfak dolapları, banyo, lavabo dolapları, yatak odası dolapları çeşitleriyle mekanlarınıza işlevsellik kazandırmaktadır. Seçtiğiniz dolapların montajını dert etmenize hiç gerek yok. Profesyonel montaj hizmeti ayrıcalığıyla eski dolaplarınız güvenle yerinden söküyor, yeni dolaplarınızı monte ederek kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Uygulamalarımız esnasında kurulum kılavuzlarına riayet ederek daha sonra yeniden demonte, monte edilmesi gerektiğinde rahatlıkla yapılabilmesine yardımcı oluyoruz. Hiçbir şekilde mobilyalarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz. Hiç kimse yeni aldığı bir mobilyanın zarar görmesini istemez. Bu yüzden en uygun Tekzen mobilya montaj ile tercihinizi şansa bırakmamalı, sektörün en iyisiyle çalışmaya gayret göstermelisiniz. Bizler hizmetlerimizde yüzde 100 müşteri memnuniyeti vaat ediyor, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bütün bu ayrıcalıkları da çok uygun fiyatlarla birleştirerek beğenerek aldığınız mobilyalarınızı uzun yıllar güvenle ve severek kullanacağınız hale getiriyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp