İçeriğe geç

Ataşehir Mobilya Montaj

Ataşehir Mobilya Montaj
Ataşehir Mobilya Montaj

Ataşehir, İstanbul’un önemli ilçelerinden biridir. İlçenin bazı bölümlerinde yoğun bir biçimde inşaat projeleri yürütülmektedir. Bu sebeple, yerleşme işlemlerinin sıklıkla yapılıyor olmasından ötürü montaj hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ataşehir mobilya montaj hizmetleri bu ihtiyaca cevap vermektedir. Firmamız, mobilya montaj alanında hızlı ve titiz hizmetler sunmaktadır.

Mobilya sektörü bugün, geçmişten farklı bir şekilde teslimat süreci yürütmektedir. Geçmişte bazı mobilyalar bir bütün şeklinde evlere teslim edilmekteydi veya mobilyanın satın alındığı firmanın personelleri parçalar halinde olan ürünleri teslimat adresinde birleştirmekteydi. Bu durum bugün de bazı firmalar tarafından devam ettirilmektedir. Fakat bugün bazı firmalar mobilyaları parçalar halinde göndermeyi tercih etmektedir. Bu durum, mobilyaların hasar almasını engelleyebilmekte ve ürünlerin teslimat zamanlarını kısaltabilmektedir. Fakat bu teslimat şekli başka bir hizmet desteğini gerektirir. Montaj hizmetleri ile parçalar halinde gönderilen mobilya bir bütün haline getirilerek kullanıma hazır edilmektedir. Montaj hizmetleri kapsamında İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Ataşehir mobilya montaj alanında üstlendiğimiz tüm işlemleri ciddiyetle yapıyoruz. Çünkü mobilya montaj işlemlerinin kilit bir işlem olduğunu biliyoruz. Yanlış montaj işlemleri maddi ve manevi zararlara sebep olabilir. Mobilya montajının yanlış bir şekilde yapılması mobilyanın yüzeyine veya yapısına zarar verebilir. Bununla birlikte bazen o anda fark edilmeyen montaj hataları ilgili mobilyaların kullanılmasına bağlı olarak yaralanmalara yol açabilir. Buna ek olarak, maddi ve manevi zararlar olmasa bile yanlış mobilya montajı kişilerin zamanlarını alır. Bu nedenle, maddi ve manevi zararların önüne geçmek için montaj hizmetlerinin güvenilir firmalardan alınması gerekmektedir.

Mobilya montaj alanında verdiğimiz hizmetler ile sektörde güçlü bir konumdayız. Çünkü ekibimiz, alanda uzun yılların getirdiği deneyime sahip ve kapsamlı teknik bilgiye hâkim personellerden oluşmaktadır. Bu nedenle, mobilyanın türüne göre gerekli ekipmanlarla titiz bir şekilde çalışırlar. Bu sayede, müşterilerimizin yanlış montajdan dolayı herhangi bir zarar görme riski ve ekibimizin işlemlerde yaralanma ihtimali ortadan kalkmaktadır.

Ataşehir Mobilya Montaj Hizmeti

Firmamız, marka veya model ayrımı yapmadan tüm mobilya ürünleriniz için mobilya montaj hizmeti vermektedir. Oturma odası, yatak odası, banyo ve mutfak gibi evin bölümlerinde yoğunlukla mobilyalar kullanılmaktadır. Bu nedenle, mobilya montajı evler için çok temel bir hizmet alanıdır. Ataşehir mobilya montaj hizmeti verdiğimiz mobilyalardan bazıları aşağıda sıralanmaktadır:

  • Oturma grubu,
  • Yemek masası,
  • Kitaplık,
  • Çalışma masası,
  • Gardırop,
  • Banyo dolabı,
  • Mutfak dolabı,
  • Yatak bazası,
  • Sehpa.

Ataşehir mobilya montaj alanında verdiğimiz hizmetlere müşterilerimizden olumlu dönüşler alıyoruz. Mobilya montaj hizmetleri kapsamlı ve hassas bir alandır. Mobilya ürünleri çeşitli ve kapsamlıdır. Bu nedenle, ürünlerdeki teknik farklılıkların montaj ekibi tarafından çok iyi bir şekilde biliniyor olması gerekmektedir. Bu da firmada, geniş bir ekibin yer alması gerektiği anlamına gelmektedir. Buna ek olarak, kullanılacak ekipmanlar da mobilyanın türüne göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple, farklı mobilya ürünlerine yönelik çeşitli ekipmanların hazır bulundurulması elzemdir.

Ataşehir mobilya montaj geniş ve tecrübeli ekibiyle ve kapsamlı ekipmanlarıyla müşterilere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Firmamız, yüksek kalite hizmetlerini makul şekilde ücretlendirmeyi uygun görmektedir. Fakat her mobilya ürününün montajı standart bir şekilde ücretlendirilmez. Montaj hizmeti için belirlediğimiz ücretler mobilyanın türüne, büyüklüğüne ve montaj işlemlerinin yapısına göre farklılık göstermektedir. Fakat genel anlamda, hizmetlerin fiyatlandırılmasını uygun bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Fiyatlar ve işlemler ile ilgili detaylı bilgi için bizleri iletişim bilgilerimizden arayabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp