İçeriğe geç

Kadıköy Mobilya Montaj

Kadıköy Mobilya Montaj
Kadıköy Mobilya Montaj

Mobilyalar hayatı kolaylaştıran, konforlu yaşam alanı sunan önemli eşyalardır. Günümüzde mobilya tasarımında ve üretiminde farklı birçok firma hizmet vermektedir. İnsanlar ev veya ofis için ihtiyaç duyduğu mobilyayı farklı şehirlerden online olarak sipariş verebilir. Adrese gönderilen mobilyalar genellikle kurulumu yapılmadan, parça halinde gönderilmektedir. Kurulumu yapılmamış mobilyanın montajı ise özen ve dikkat isteyen bir iştir. Kadıköy mobilya montaj sektöründe hizmet vermekte olan firmamız bu alanda mobilya kurulumu yapmaktadır. Adresinize gelen mobilyaların eğer kurulumu yapılmamışsa firmamızdan destek alabilirsiniz. Teslim aldığınız mobilya parçalarının herhangi bir aksilik olmadan kurulması önemlidir. Maddi zarara uğramamak adına profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kadıköy mobilya montaj alanında hizmet veren firmamız uzun zamandır bu sektörde varlığını koruyor. Farklı malzemelerle üretilen mobilyaların kurulumu, bakımı ve kullanımı farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle herhangi bir tecrübesi olmayan, yeterli donanıma sahip olmayan kişiler mobilya montajı yapamıyor. Mobilya montaj işlemi her ne kadar kolay görünse de aslında o kadar da kolay değildir. Mobilya montajında herhangi bir hata yapılmamalıdır. Yapılan küçük bir hata mobilyaya zarar verebilir, mobilyanın kullanımını önleyebilir.

Firmamız tam donanımlı olması sayesinde her tür mobilya kurulumunu yapabilir. Mobilya montaj alanında bulunduğunuz adrese gelerek montajı yapılacak mobilyayı inceliyoruz. Mobilyanın parçalarının tam olup olmadığını kontrol ediyoruz. Kuruluma hazır olan mobilyayı özenle ve dikkatle kuruyoruz. Tüm parçalar sırasıyla birleştiriliyor. Birleştirme aşamasında mobilyaya herhangi bir zarar verilmiyor. Parçalar birleştirildikten sonra mobilyanın güvenli bir şekilde kullanılıp kullanılmadığı tespit ediliyor. İhtiyaç durumunda mobilya duvara sabitleniyor.

Kadıköy Mobilya Montaj Hizmeti

Kadıköy mobilya montaj hizmeti önemlidir. Mobilya montajı eksiksiz olarak yapılmalıdır. Montaj işleminde mobilyaya zarar vermemek gerekir. Mobilyanın kullanım ömrünün korunması, mobilyanın yapısının bozulmaması için kurulum aşaması önemlidir. Günümüzde online olarak mobilya satışı sıklıkla yapılıyor. Mobilyalar daha kolay taşınması için parçalar halinde adrese gönderiliyor. Adrese gönderilen mobilyaların büyük çoğunluğu ise alıcı tarafından kuruluyor. Eğer alıcının bilgisi ve deneyimi yoksa mobilya kurulumu yapmaması tavsiye ediliyor. Çünkü bilgi ve deneyim olmadan yapılan montaj işlemi kişiye zarar verebileceği gibi mobilya parçalarına da zarar verebilir. Maddi ve manevi hasarın yaşanmaması adına yapılan montaj işlemi uzman ekip eşliğinde yapılmalıdır. Montaj hizmetinin önemi:

  • Montaj işlemi için özel ekip görev alırsa kurulum vaktinde tamamlanır. 
  • Ekip sayesinde mobilya parçaları zarar görmez. 
  • Kurulum sırasında bir aksilik yaşanırsa sorumluluk ekibe ait olduğundan yaşanan aksilik telafi edilir. 
  • Can güvenliği riske atılmaz. 
  • Maddi zarara uğranmaz.

Mobilya montajı için sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak her türlü mobilya kurulumu yapıyoruz. Tecrübe sahibi ekibimizle adresinize geliyor, kurulumu yapılacak mobilyayı inceliyoruz. Eğer mobilya parçaları tam ise kurulum için başlıyoruz. Tüm parçalar sırayla kuruluyor. Parçaların zarar görmemesine özen gösteriyoruz. Firma olarak geniş kapsamlı montaj hizmeti veriyoruz. Kadıköy mobilya montaj alanında bütçe dostu fiyatlarla kurulum yapıyoruz. Fiyatlar verilen hizmetin türüne bağlı olarak değişiyor. Hangi mobilya için kurulum hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya türü ve ölçüleri doğrultusunda sizlere fiyat teklifi yapılacaktır. Genel olarak fiyatlar uygun fiyat aralığındadır. Bütçe dostu fiyatlarla güvenilir hizmet almak için sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kadıköy üzerinde bulunan eviniz veya ofisiniz için kısa sürede orada olacağız. Eğer isterseniz Kadıköy Mobilya Montaj işlemi için istediğiniz saati bize iletebilirsiniz. Bu sayede montaj için uygun olduğunuz vakitte adrese geliriz. Profesyonel mobilya montajı için her zaman hizmetinizdeyiz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp