İçeriğe geç

Vivense Montaj Ustası

Vivense Montaj Ustası
Vivense Montaj Ustası

Vivense montaj ustası, satın almış olduğu eşyaları sorunsuz bir şekilde ve uzun seneler boyunca kullanmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir hizmettir. Yeni bir eşya satın almak isteyen kişiler yüksek bit bütçe ayırmak mecburiyetinde kalır.

Bu sebeple yaptıkları harcamanın karşılığında almış oldukları eşyaları uzun bir süre kullanmak isterler. Kısa süre içerisinde sorun çıkaran eşyalar, herkesin canını sıkar. Böyle durumlarda profesyonel Vivense montaj ustası desteği alarak mobilyalarınızı uzun ömürlü bir yapıya ulaştırabilirsiniz.

Montaj Hizmeti servisi olarak çalışmalarını sürdüren uzman ekibimiz, kitaplık, koltuk, sandalye, masa ve baza gibi pek çok mobilyanın montaj işlemini gerçekleştirir. Kurulum esnasında eksik parça bırakılmamasına ve bağlantıların sağlam bir şekilde yapılmasına özen gösterilir. Alanında uzman ekibimiz, en zorlu kurulum işlemlerine sahip olan mobilyaları bile en kısa süre içerisinde gerektiği gibi kullanıma hazır hale getirir.

Vivense montaj ustası olarak hizmet veren çalışanlarımız, beklentinizi en iyi şekilde karşılar. Mobilya üretici olan firmaların birçoğu size ücretsiz kurulum seçeneği sunar ancak bu hizmetten yararlanmak, çoğu zaman uzun bir bekleme süresine katlanmayı gerektirir. Firmalar çoğun yoğun oldukları için siz mobilyanızı satın aldıktan uzun bir süre sonra kurul işlemlerini yaparlar. Bu sebeple koltuklarınızı kullanmak ve dolaplarınıza eşyalarınızı yerleştirmek için uzun süre beklemeniz gerekir.

İnternet üzerinden bir mobilya satın aldığınızda ise çoğunlukla kurulum işlemlerini kendiniz gerçekleştirmek zorunda kalırsınız. Böyle işler hakkında yeterli deneyime sahip değilseniz montaj yaparken ciddi anlamda zorlanabilir veya sorunlu yaptığınız işler sebebiyle satın alır almaz eşyanızın hasar almasına neden olabilirsiniz. Çalışanlarımız kurulum sürecini sizin yerinize tamamlar. Bu sayede sizin herhangi bir çabaya girmenize ve kendinizi yormanıza gerek kalmaz.

Vivense montaj ustası ekibinden randevu alırken kurulumu yapılacak olan kaç eşya olduğunu ve eşyaların çeşidini belirtmeniz gerekir. Bu sayede ekibimiz uygun sayıda çalışanla ve gerekli olan ekipmanlar ile evinize ulaşım sağlayarak çalışmalarına başlar. Yapılacak çalışmalar esnasında hijyen kurallarına da çok dikkat edilir. Ambalaj atıklarının ve toz kalıntılarının birikmemesi için ekibimiz temizlik yapar. Çalışanlarımız takım çalışması içerisinde çalışmalarını sürdürerek Vivense başta olmak üzere pek çok markanın ürünlerinin kurulum işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlar.

Sizler için Vivense mobilya montaj hizmetlerimizin yanında tamir hizmeti de veriyoruz. Arızalandığı için kullanamadığınız mobilyaların tamiratını yaptırarak yeni mobilya satın alma masrafından kurtulabilirsiniz. Firmamızdan destek alabileceğiniz konuların başında kanepe ve koltuk tamiri gelir. Kanepe ve koltuklar raylı bir oturma kısmına sahiptir. Oturma kısmı altta yer alan makas yardımı ile açılır ve mobilyanızı bir yatağa dönüştürür. Aynı zamanda çekyat modelinde olan kanepelerin alt kısmında gereksiz eşyalarınızı koymanız için de bir bölüm bulunur. Sorunlu makas değiştirildiğinde veya onarıldığında, kanepenizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vivense Montaj Ustası Hizmeti

Vivense montaj ustası hizmetleri için firmamız ile anlaşma yaparak pek çok avantajdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • Alanında uzman ve yeterli deneyime sahip olan kişiler ile çalışıyoruz.
  • Teknolojinin nimetlerinden en iyi şekilde faydalanarak beklentilerinizi karşılıyoruz.
  • İstek ve taleplerinize uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz.
  • Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak garantili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
  • Her zaman uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürerek ekonomik açıdan da yanınızda oluyoruz. Kampanyalı teklifler yaparak da mutlu ediyoruz.
  • Müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde kalarak akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp