İçeriğe geç

Akaretler Mobilya Montaj

Akaretler mobilya montaj
Akaretler mobilya montaj

Akaretler Beşiktaş’ın en hareketli ve en yoğun mahallelerinden birisidir. Binlerce işletmeye ve konuta ev sahipliği yapan Dikilitaş’ta bütün yaşam alanlarının olmazsa olmaz parçaları mobilyalarıdır. Mobilyalar çağın en son olanaklarıyla yapılarak mekanların işlevselliğini arttırmakta, dekorasyonunu şekillendirmekte, daha kullanışlı ve zarif mekanlar ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Bunun için de Akaretler mobilya montaj servisine ihtiyaç vardır.

Dikilitaş mobilya montaj hizmetlerimizle uzun yıllardır mahallemiz genelinde hizmet veriyor, her türlü mobilyanızın montajını en sağlıklı şekilde yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Alanında eğitimli ve uzman ekibimizle birlikte mobilyalarınızın türü, özellikleri ya da modeli her ne olursa olsun bir telefon kadar yakınınızda bulunuyor, dakikalar içinde adreslerinize gelerek montaj işlemlerinizi sonlandırabiliyoruz. Bu sayede ürünlerinizi güvenle kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Akaretler mobilya montaj servisi olarak her zaman güvenilir çözümler sunuyoruz. Kurumsallığın vermiş olduğu ciddiyet ve özveriyle ürünlerinize her defasında en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hiçbir şekilde zarar görmelerine mahal vermiyoruz. Evlerinizde, işyerlerinizde, ofislerinizde ve diğer bütün alanlarınızda ihtiyacınız olan her türlü mobilyanın montajını başarıyla yapıyoruz.

Akaretler içinde bir adresten başka bir adrese taşınacak olabilirsiniz. Başka bir ilçeden Akaret’lere taşınacak olabilirsiniz. İnternetten herhangi bir mobilya almış olabilirsiniz. Evinizin içindeki bir odadan başka bir odaya mobilyanızı taşıyacak olabilir ya da herhangi bir mobilyanızda dekorasyon değişikliğine gidecek olabilirsiniz. Her durumda ihtiyacınız bir Akaretler mobilya montaj servisidir ve bölgemiz genelinde en çok tercih edilen mobilya montaj servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte başta şunlar olmak üzere her türlü mobilyanızın montajını en iyi şekilde yapıyoruz:

 • Kanepe ve koltuk,
 • Oturma grubu,
 • Sehpa,
 • Kitaplık,
 • Baza,
 • Yemek ve mutfak masası,
 • Şifonyer ve portmanto
 • Mutfak mobilyası montajı
 • Masa montajı
 • Sandalye montajı
 • Dolap montajı
 • Koltuk montajı
 • Kitaplık montajı
 • Portmanto montajı
 • Baza montajı
 • Yemek takımı konsolu montajı
 • Ofis mobilyası montajı.

Akaretler Mobilya Montaj Hizmeti

En yakın Akaretler mobilya montaj ustası olarak firmamız önceliği daima müşteri memnuniyetine vermektedir. Bütün müşterilerimizin güler yüzlü bir hizmet almasını ve yakınlarına rahatlıkla tavsiye edebilmesini amaçlıyoruz. Bunun için de birçok ayrıcalığı bir arada sunuyoruz.

Uzman kadromuz en büyük zenginliğimizdir ve onlarca farklı mobilya markası ve ürün grubunda uzman bir ekiple bir arada çalışıyoruz. Ustalarımızın tamamı mobilya montajında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek kişilerdir. Parça, bütün ilişkisi kurabilen ustalarımız Akaretler genelinde mobilyanızın özellikleri her ne olursa olsun montajını başarıyla yapabilmektedir.

Çağımızda pek çok alanda olduğu gibi mobilyalarda da büyük oranda fabrikasyon üretime geçilmiştir. Fabrikalardaysa her ürün ayrı üretilmekte, her üründe özel parçalar yer almakta, tek bir parçanın eksik olması ya da yerini bulmaması montajın yapılamamasına neden olmaktadır. Bu yüzden Akaretler mobilya montaj alanında görev yapacak kişilerin profesyonel olması, dikkatli olması, neyi nerede kullanacağını bilmesi gerekmektedir. Firmamız bu profesyonelliğe sahiptir.

Mobilya montajında ustalık kadar ekipman da önemlidir. Gerekli ekipmanların ve montaj malzemelerinin olmaması hem montaj süresini uzatır hem de montaj kalitesini düşürür. Firma olarak her zaman en iyi markaların en yeni ekipmanlarıyla çalışıyoruz. Tam profesyonel ekipmanlarla montajlarımızı tamamlıyoruz.

Akaretler mobilya montaj alanında firmamızı öne çıkaran etmenlerden bir diğeri fiyatlarımızdır. Kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetlerle yanınızdayız. Bu alanda Akaretler mobilya montaj fiyatlarımız montaj hizmeti yapılacak ürünün grubuna, ebatlarına, zorluk seviyesine, acillik durumuna göre belirlenmekte, en uygun fiyatlar sizler beklemektedir.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp