İçeriğe geç

Altunizade Mobilya Montaj

Altunizade Mobilya Montaj
Altunizade Mobilya Montaj

Kaliteli hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız Montaj Hizmeti, Altunizade mobilya montaj hizmeti ile de her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. İhtiyaç ve taleplerinize göre kurulum gerektiren mobilyalarınız ya da özel tasarım ürünleriniz için montaj hizmeti sunuyoruz. Kurulumunun yapılmasını istediğiniz mobilyanın türüne göre eleman sayımızı arttırıp azaltarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Mobilya montaj işlemlerinizi alanında uzman kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımız ile en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşlemlerimiz sırasında herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Hem hizmet sırasında hem de hizmet sonrasında müşterilerimize her zaman destek hizmeti sunuyoruz.

Altunizade Mobilya Montaj Hizmeti

Altunizade mobilya montaj hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettiği konu hizmeti hangi mobilyalar için verdiğimizdir. Pek çok türden mobilya çeşidiniz için demontaj ve montaj hizmeti veriyoruz. Bu mobilya çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Kıyafet dolabı
 • Baza
 • Vestiyer
 • Ders çalışma masası
 • Makyaj masası
 • Yemek masası
 • Sandalye
 • Koltuk
 • Mutfak dolabı
 • Konsol
 • TV ünitesi
 • Kitaplık
 • Sehpa
 • Bilgisayar masası
 • Banyo dolabı
 • Raf

Montaj ve demontaj işlemlerimiz sırasında mobilyalarınıza asla zarar vermiyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşarsanız her zaman yanınızda olarak sorunu kısa sürede hallediyoruz. Eğer bir zararınız varsa bunu firmamız tarafından karşılıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Sektördeki güncel gelişmeleri her zaman en yakından takip ederek beklentilerine uygun çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Altunizade mobilya montaj hizmetimizden yararlanmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer konu ise fiyat konusudur. Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Sene içerisinde dönem dönem kampanyalar yaparak da müşterilerimize çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Fiyatlarımız mobilyanızın çeşidine, kurulum işlemlerimizin zorluğuna, hizmet için çalışan usta sayısına ve diğer bazı seçeneklere göre değişkenlik göstermektedir. Hizmetlerimizle ilgili net bir fiyat teklifi almak için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Montaj ve demontaj işlemlerimiz için hizmet veren çalışan sayısı, tercih ettiğiniz mobilya sayısına, kurulum gerektiren mobilyaların özelliklerine ve işlemlerin zorluk derecesine göre belirlenmektedir. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için her türlü desteği sizlere sunuyoruz. Sizlere çeşitli çözüm alternatifleri sunarak hizmetlerimizden memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Altunizade mobilya montaj hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolaydır. Telefon numaralarımızdan ya da WhatsApp hattımızdan dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili sizlere yardımcı oluyoruz.

Sizlerden isim, soy isim, yararlanmak istediğiniz hizmet ve mobilya çeşidi ile ilgili bilgi alıyoruz. Uygun bir tarihte randevu oluşturuyoruz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre yeterli uzman ve ekipmanımızla adresinize ulaşım sağlayarak montaj ve demontaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İşlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel montaj hizmeti ile anlaşın ve işinizi riske atmayın. İşini iyi yapmayan bir montaj firması ile anlaşma sağlamanız durumunda hizmetlerinden memnun kalmayabilir daha da kötüsü mobilyalarınızın hasar görmesine neden olabilirsiniz. Montaj hizmeti firmamız uzun yıllar boyunca bu alanda çalışmalarını sürdürerek edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz sırasında gerekli titizliği göstererek, montajı en zor olan mobilyalarınızın montajını bile oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp