İçeriğe geç

Anadolu Yakası Mobilya Montaj

Anadolu Yakası Mobilya Montaj
Anadolu Yakası Mobilya Montaj

Mobilya sektörü her geçen gün yeni ürün ve uygulamalar ile gelişmeye devam etmektedir. Bu sektörde tasarım, malzeme ve iş gücü kalitesi büyük bir önem arz etmektedir. Tasarım aşamalarında yaşam alanlarının en doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayıcı yepyeni özellikler mobilya ürünlerine eklenmektedir. Bu yeni özelliklerin tanınması; montaj ve tamir aşamalarında işlemleri kolaylaştırmaktadır. Anadolu Yakası mobilya montaj hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmakta olan firmamız her türlü mobilyanın kuruluş ve tamir aşamalarında sizlere hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamızla büyük bir özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Mobilyalar konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri işinde yeterli donanıma sahip uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir. Kaliteli malzeme ve ekibimizin teknik donanımı birleştirildiğinde memnun olacağınız hizmetler ortaya çıkmaktadır.

Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Anadolu Yakası mobilya montaj ve tamirat işlemlerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz. İstediğiniz ürünlerin kurulumlarını montaj kurallarına uyumlu olarak sağlam bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tamirat yapılması gereken mobilyalarınızda ön inceleme gerçekleştiriyoruz. Tamir için gerekli olan parça ve aksesuarları temin ediyoruz. Tamirat işlemleri tamamlanan mobilyalarınız eskisinden farksız bir görüntüye kavuşmaktadır. Tamir ve montaj işlemlerini gerçekleştirdiğimiz ürünler;

  • Oturma grubu
  • Baza
  • Sehpa
  • Masa
  • Dolap
  • Kitaplık
  • Mutfak dolapları
  • Banyo dolapları
  • ünitesidir.

İşyerlerinizde yer alan mobilya kurulumlarınızı da gerçekleştiriyoruz. Mobilyalarınızın kapladığı alan ve tasarımlar fark etmeksizin tamamında uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Acil mobilya montajı ihtiyaçlarınızda sizlere en yakın ekibimizi gönderiyor, çok kısa sürelerde işlemlerinizin tamamlanmasını sağlıyoruz. Profesyonel hizmet veren ekibimiz işlemler sırasında kullanılacak malzemeleri ürünlere göre belirlemekte ve eksik aksesuarların tamamlanmasını sağlamaktadır.

Anadolu Yakası Mobilya Montaj Hizmeti

Sektörde önde gelen markaların mobilya kurulum aşamalarında yer almaktayız. Anadolu Yakası mobilya montaj işlemlerimizin hızı sayesinde bulunduğunuz bölgeden satın aldığınız ürünleriniz için bizleri arayarak randevu almanız yeterli olacaktır. Montajlama işlemleri bazı ürünler için zorlu bir süreç yaratabilmektedir. Çok fazla parça ve aksesuar barındıran mobilyalar yanlış monte edilebilmektedir. Yanlış kullanılan vida ve ek parçalar zamanla yıpranmalara ve kırılmalara sebebiyet vermektedir.

Montaj ve tamir alanında donanımlı olan ustalarımız doğru uygulamaları ile eşyalarınızın kullanım sürelerinin uzamasını sağlamaktadır. Ustalarımız kurulumları tamamladıktan sonra test işlemlerini yapmaktadır. Olumlu sonuç alınması ve kullanıma hazır olduğunun anlaşılmasının ardından sizlere teslim edilmektedir. Personellerimiz can ve mal güvenliği tedbirlerine uyum sağlayarak iş güvenliği kuralarını uygulamaktadır. Montaj işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlarda hijyen ve düzen kurallarına riayet etmektedirler.

Anadolu Yakası mobilya montaj faaliyetlerimizi müşterilerimizin beklentilerine uygun bir kalite ile gerçekleştirirken aynı zamanda sunduğumuz özel ve bütçe dostu fiyatlarımız ile onların yanında olmaktayız. Montaj veya tamirat yapılacak mobilyalarınızın sayısına göre fiyatlarda belirli farklılıklar oluşabilmektedir. Özellikle çoklu montaj işlemlerinizde sizlere özel kampanyalarımızdan faydalanmayı unutmayınız.

Anadolu Yakası mobilya montaj ekibi olarak İstanbul’un birçok noktasında montaj hizmeti vermemiz sebebiyle dilediğiniz adreslere gelmekteyiz. İşlemlerinizin tamamlanmasından sonra olumsuz bir sürpriz ile karşılaşmanızın mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü işlemler öncesi gerekli tüm bilgilendirmeler tarafınıza yapılmaktadır. Karşılıklı olarak mutabakat sağlanması neticesinde işleriniz yapılmaktadır. Çok yönlü ve son teknoloji aletler ile çalışmakta olan ustalarımız için mobilyalarınızda herhangi bir ayrım yapılmadığını ve aynı özen ile montaj yapıldığını belirtmek isteriz. İşlemler sırasında eşyalarınızda oluşabilecek her türlü zararın firmamız güvencesi kapsamında olduğunu ve tarafımızdan karşılanacağını bilmelisiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp