İçeriğe geç

Arnavutköy Mobilya Montaj

Arnavutköy Mobilya Montaj
Arnavutköy Mobilya Montaj

Son yıllarda meydana gelen yeni değişimlerle beraber evlerde mobilya kullanımının arttığı görülecektir. Mobilyalar hassas yapıda eşyalar oldukları için zaman zaman bozularak bakıma ihtiyaç duyar bir hale gelebilmektedir. Firma olarak her türlü mobilyanızı tamir etme yetkinliğine sahibiz.

Arnavutköy Mobilya Montaj alanında faaliyetlerine son hızla devam eden firmamız mobilyalarınızda meydana gelen en küçük hasara bile büyük ihtimam göstererek eşyanın eski halinden dahi daha iyi ve kullanışlı bir hale gelmesini sağlar.

İstanbul ili ve civarı montaj hizmeti ve onarım konusunda en fazla talebin olduğu yerler arasındadır.  Firmamız İstanbul ilinde ikamet eden müşterilerimize mobilyalarla alakalı her konuda gereken hizmeti götürüyor.

Arnavutköy başta olmak üzere İstanbul kentinin başka ilçelerine tüm hizmetlerimizi taşıyarak sizlerin mobilya montajı ve onarımı konusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Üstelik bunu oldukça uygun fiyatlara yerine getirerek maddi açıdan zorlanmadan yerine getiriyoruz.

Arnavutköy Mobilya Montaj olarak her türlü mobilyanızı montajlamak konusunda üst seviyede çalışıyor ve sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Firmamız mobilyaların yanı sıra dolap montajı konusunda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Mobilyalar ve dolaplar özellikle ev ve iş yeri nakil aşamalarında ev sahipleri ile nakliye firmaları için büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Bu sebepten ötürü genel olarak mobilyalar ve dolaplar daha küçük parçalara ayrılarak yeni yerlerine taşınır.

Firmamız evinizi ya da iş yerinizi taşıdıktan sonra sizleri yalnız bırakmayarak mobilyalarınızı en doğru şekilde birleştirerek tekrar kullanıma hazır bir hale getirmeye amaç edinir.

Arnavutköy Mobilya Montaj olarak evlerinizde yer alan her türden mobilya ve dolabın montaj işini yerine getirerek geniş bir çerçeve içerisinde hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Firmamızın montaj ve onarım yaptığı dolap ve mobilyalar şöyle sıralanabilir:

 • Kitaplık
 • Şifonyer
 • Her türlü sehpa
 • Koltuk
 • Kanepe
 • Mutfak dolabı
 • Kıyafet dolabı
 • Ayakkabı dolabı
 • Banyo dolabı
 • Yüklük
 • Giysi dolabı

Yeni mobilya satın alan kişilerin evlerine aldıkları ürün genellikle bir bütün halinde gelmez. Ürünü eşya sahibinin tekrar bir araya getirmesi gereklidir. Her ne kadar kullanma kılavuzları, internet siteleri ya da daha farklı mecralarda bu hususta pek çok bilgi yer alsa da bazı durumlarda kişiler işin içinden çıkamaz.

Arnavutköy Mobilya Montaj Hizmeti

Arnavutköy Mobilya Montaj olarak bu tip durumlarda size uzman personelimizle teknik destek sunarak, bu dertten kurtulmanızı sağlıyoruz.

Firmamız mobilya montajı faaliyetleri yürüttüğü gibi mobilya sökme konusunda da üst düzey bir performansla hizmetlerini sunuyor. Ev taşıma işlemleri sırasında ya da iş yeri nakli esnasında bazı mobilyaların sökülerek taşınması gereklidir. Firmamız her türlü mobilyanızı özenli ve muntazam bir şekilde sökerek nakliye işleminizin bir külfet haline gelmesinin önüne geçiyor.

İstanbul ili içinde faal bir şekilde yer alan Arnavutköy Mobilya Montaj olarak üstün kalite üstün hizmet mottosuyla çıkmış olduğumuz bu yolda hizmetlerimizle sizleri memnun etmeyi görev ediniyoruz. Firmamızın her personeli sizlerin daha iyi bir hizmet alması için elinden gelen yardımı sunuyor.

Mobilya montajı alanında sizlere sunduğumuz geniş hizmet ağımızla adımızdan söz ettirmeyi başardık. Firmamız bünyesinde yapmış olduğumuz faaliyetler şu şekildedir:

 • Her türlü dolabın montajı( giysi, banyo, kiler)
 • Mobilya kurulumu
 • Mobilya tamir işlemi
 • Mobilya sökme işlemi.

Üstelik bu hizmetlerimize ulaşım oldukça kolay. Firmamıza ait olan internet adresimize girerek gereken bilgiyi edinebilir, iletişim bilgilerini kullanmak suretiyle bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp