İçeriğe geç

Ayvansaray Mobilya Montaj

Ayvansaray Mobilya Montaj
Ayvansaray Mobilya Montaj

Son yıllarda popüler hale gelen mobilya montajı, yeni bir eve taşınan veya mevcut evlerinde yaşayıp da mobilyalarını yenileyenlerin tercih ettiği bir hizmettir. Bu sektör içinde hizmet veren firmamız, Ayvansaray mobilya montaj ekibi olarak müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre çalışmalarımızı her geçen gün en iyiyi sunmak üzere devam ettirmekteyiz.

Tecrübeli elemanlarımız mobilyaların montajı, sökülmesi, taşınıp kurulması gibi bütün işlemleri en iyi şekilde yaparlar. Sadece taşınma sırasında değil, hem eve yeni alınan mobilyanın sağlam bir şekilde kurulabilmesi hem de doğru monte işleminin yapılabilmesi için de ekibimiz iş başındadır.

Mobilyaların doğru bir şekilde monte edilmesi, mobilyanın daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Daha sağlam kalmasına yardımcı olur. Güvenli bir şekilde kullanım için garantidir. Çünkü yanlış montaj tehlikeli durumlara sebep olduğu gibi mobilyanın ömrünü de kısaltan bir etkiye sahiptir.

Ayvansaray mobilya montaj firması olarak hizmet verirken en önem verdiğimiz konu müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. 30 yıldır bu sektörde hizmet vererek en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızın ana nedeni prensiplerimizdir:

  • Güvenilir olmak
  • Söylenen zamanda işi teslim etmek
  • Garanti vermek

Ustalarımız alanında tecrübeli kişilerden oluşur. Profesyonel hizmet anlayışıyla iş yapıyoruz. En kaliteli şekilde mobilyalarınıza kurulum hizmeti veren ustalarımız, özenli bir şekilde iş takibi yapar. İlk olarak çalışma alanıyla ilgili iş güvenliğine dikkat edilir ve bütün tedbirler alınır. Daha sonra montaj için gereken bütün ekipmanlar hazırlanır. Mobilyanın yapısına uygun olarak nasıl tasarlandıysa o tasarıma uygun şekilde montajlanır. Montajlamanın ardından test edilir. En son etrafın derlenip toparlanması kalır. Mobilya sahibine teslim edilerek iş tamamlanır.

Ayvansaray Mobilya Montaj Hizmeti

Ayvansaray mobilya montaj ekibimiz mobilyanın yapısına uygun olan ekipmanla çalışır. Bazı eşyaların kurulumu, diğerlerine göre daha zordur. Mesela, mutfak dolapları, sehpalar, Tv ünitesi, gardırop gibi mobilyalar tek kişinin çalışmasıyla değil, ancak bir ekiple olabilecek montajlardır. O yüzden ekip arkadaşlarımız arasındaki dayanışma yaptığımız işe de yansır. En kaliteli hizmet ortaya çıkar.

Evde en çok kullandığımız eşyalar mobilya türü eşyalardır: masalar, sandalyeler, koltuklar, dolaplar. Bir de ofiste kullanılan ahşap büro mobilyalarını vardır. Bütün bu ürünler kullanıldıkça belli bir zaman sonra deforme olur. Bir parçası çıkabilir. Döşemesi bozulabilir. Boyası eskiyebilir. Her eşyanın bir ömrü olduğu gibi mobilyaların da bir kullanım zamanı vardır. Bu kullanım zamanını uzatmak bizim elimizdedir. Ayvansaray mobilya montaj ekibi olarak mobilyalarını değiştirmek istemeyen ve tamir etmek isteyen müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Mobilya olarak değerlendirdiğimiz bütün eşyaların bakımı, onarımı ve kurulumu alanında tecrübeli ustalarımız tarafından yapılıyor. Tüm tamir işlerini yapan ustalarımız, gerek işyeri gerekse ev mobilyalarının bakımını üstlenir. Tamir işlerini yürüttüğümüz her işe garanti veriyoruz. Uzun süre güvenle kullanabilmenin teminatıyla müşterilerimiz bize memnuniyetlerini sunuyor. Çünkü bakım ve onarım esnasında mobilyanın ilk günkü kalitesine kavuşmasını sağlıyoruz.

Ayvansaray mobilya montaj firması olarak hem mobilya montaj hizmeti veriyoruz hem de bakım, onarım gibi tamirat işleri de yapıyoruz. Hizmet alanımızın genişliği ve personel sayımızın çokluğu, ustalarımızın alandaki tecrübesi ve bilgisi, donanımımız, her mobilyaya göre farklı teçhizatımızın oluşu hizmetteki kalitemizi etkilemektedir. En iyi kaliteyi yakalamak adına bu saydığım unsurlara çok dikkat ediyoruz. Kaliteli hizmet sunmaya önem verdiğimiz kadar bu hizmetin uygun bir maliyetle müşterilerimizle buluşmasına da ehemmiyet veriyoruz.

  • Mobilya hizmeti verdiğimiz adres
  • Mobilyanın türü
  • Yapılacak işlemin zorluğu

Bu üç kriter fiyatları etkilese de biz en uygun fiyatı vermeye gayret ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp