İçeriğe geç

Bahçelievler Mobilya Montaj

Bahçelievler Mobilya Montaj
Bahçelievler Mobilya Montaj

Son teknoloji donanımlı ekipmanları ve alanında uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Montaj Hizmeti, Bahçelievler mobilya montaj hizmeti ile de ön plana çıkmaktadır. Firmamız kapsamında talep ettiğiniz kurulum gerektiren mobilyalar ya da özel tasarım ürünler için montaj ekiplerimiz görev yapmaktadır. Kurulumu yapılacak mobilyaların özelliklerine göre montaj ekibimizin kadrosu değişkenlik göstermektedir.

Profesyonel bir şekilde Bahçelievler mobilya montaj hizmeti veren mobilya kurulum çalışanlarımız, kısa süre içinde mobilyanızın montaj işlemlerini tamamlayacaktır. Mobilya kurulum işlemleri için gerekli ekipmanları yanında getiren çalışanlarımız, demonte mobilyaların kurulumunu gerektiği şekilde gerçekleştirecektir.

Mobilya montaj uygulamasında oldukça titiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız pek çok mobilya çeşidi için montaj ve demontaj hizmeti vermektedir. Bahçelievler mobilya montaj hizmeti vermiş olduğumuz mobilya çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Gardırop
 • Baza
 • Kitaplık
 • TV ünitesi
 • Vestiyer
 • Ders çalışma masası
 • Yemek masası
 • Sehpa
 • Bilgisayar masası
 • Konsol
 • Banyo dolabı
 • Makyaj masası
 • Mutfak dolabı
 • Koltuk
 • Yatak
 • Sandalye

Bahçelievler Mobilya Montaj Hizmeti

Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorunun meydana gelmemesi için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yanınızda olarak sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tamamen mutlu bir şekilde ayrılmaları için çok çalışıyoruz.

Adresinize teslim edeceğimiz demonte mobilyalarınızın kurulum işlemleri için, çalışanlarımız randevu talep etmektedir. Sizlerle iletişime geçen çalışanlarımız, müsait olup olmadığınızı doğrulamakta ve uygun olduğunuz zamanlarda adresinize gelerek Bahçelievler mobilya montaj hizmeti vermektedir.

Montaj işlemleri için görevli olan çalışan sayısı, kurulum gerektiren mobilyaların özelliklerine ve tercih ettiğiniz mobilya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Mobilyalarınızın profesyonel bir şekilde kurulmasını sağlayan Bahçelievler mobilya montaj hizmetlerimiz, sizlerin bütçesini sarsmayacak şekilde fiyatlandırılmıştır.

İşlemler için belirlenen fiyatlar, firmamız tarafından düzenlenen kampanyalara göre indirimli şekilde de gerçekleştirilmektedir. Firmamızın yetkilisi olan mobilya ustasının tavsiyesine göre, mobilya kurulum ekiplerimizin donanımı, teçhizatı ve ekipte bulunan çalışan sayısı değişkenlik göstermektedir.

Mobilya montaj firmamız uygun fiyatlara yüksek kaliteye sahip hizmetler sunmayı ilke edinmiştir. İşlemleriniz sırasında yaşanan teknik problem ve aksaklıkları, ekibimizin belirtilen zamanda adresinize gelip gelmediğini, sunmuş olduğumuz hizmetlerden memnun kalıp kalmadığınızı bizlere şeffaf bir şekilde paylaşmanızı talep ediyoruz. Sizlerden almış olduğumuz geri dönüşlere göre mobilya montaj ve kurulum hizmetlerimizde üst düzey kalite sağlamaktayız.

Kaliteli bir şekilde montaj hizmeti almak için işini iyi bilen montaj firması tercih etmek gereklidir. Tam da bu noktada Montaj Hizmeti firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleri ile profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolaydır.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, e-posta adresimizden mail atabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak aklınıza takılan soruları teker teker cevaplıyoruz. Anlaşma sağladığımız durumda sizlerden isim, soy isim, yararlanmak istediğiniz hizmet ve adres bilgilerinizi alarak müsait olduğunuz bir tarihte randevu oluşturuyoruz.

Bahçelievler Mobilya Montaj olarak belirtilen tarihte ve saatte uzman çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımızla beraber adresinize gelerek montaj ve demontaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İşlemlerimizi en kısa sürede ve sorunsuz şekilde gerçekleştirerek sizleri memnun ediyoruz. Uygun bir fiyatta anlaşma sağlayarak ekonomik açıdan da destek oluyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp