İçeriğe geç

Basınköy Mobilya Montaj

Basınköy Mobilya Montaj
Basınköy Mobilya Montaj

Basınköy mobilya montaj hizmetlerimizle bölgemiz genelinde her türlü mobilya grubun sökme, montaj, tamiz hizmetleri sunuyoruz. Yıllar önce büyük bir özveriyle ve güçlü bir altyapıyla yola çıktık. Kısa sürede benzersiz çözümlere imza atarak ve fark yaratarak Basınköy’ün en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen mobilya montaj servisi haline geldik. Fakat mobilya sektörü sürekli değişmekte ve gelişmektedir.

Geçmişte mobilyalar daha çok özel üretim ve tamamen el işçiliği olurken günümüzde daha çok fabrikasyon olmaya başlamıştır. Bu da markalar arasında güçlü bir rekabete neden olmaktadır. Fabrikasyon mobilyalarda her şey yerli yerine oturmak zorunda olup hiçbir parça başka bir yerde kullanılamamakta, en ufak bir parçanın yanlış konumlandırılması montajı imkansız hale getirmektedir. Hatta tek bir vidanın kaybolması ya da yerinin karıştırılması dahi büyük sorun teşkil etmektedir. Basınköy mobilya montaj uygulamalarımızla bütün bunların üstesinden geliyor, ürünlerinizin montajını en kısa sürede tamamlayarak kullanımınıza hazır ediyoruz.

Basınköy mobilya montaj gereksinimi çok farklı nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Bazen evinizin ya da ofisinizin içinde mobilyanızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için önce sökülmesi, sonra taşınması ve montajının yapılması gerekir.

Bazense ev ya da ofis değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için de sökme ve montaj gereksinimi vardır. Her iki durumda da Basınköy mobilya montaj servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Başka bir semtten ya da şehirden Basınköy’e taşınmış olabilirsiniz. Bu durumda da bizleri arayarak mobilyalarınızı monte edip kullanıma hazır hale getirmemizi talep edebilirsiniz.

Günümüzde internet kullanımı çok artmıştır ve insanlar hemen her ihtiyaçları gibi mobilyaları da internetteki online mağazalardan satın alabilmektedir. İnternette araştırma yaparak hem daha fazla seçenek arasında tercihte bulunabiliyor hem de daha uygun fiyatlı alışverişler yapabiliyorsunuz. Ancak internetten alacağınız mobilyalar büyük oranda demonte gelecek ve montajını sizin yapmanız gerekecektir. Bizler bu noktada da gereken yardımı yapıyor, satın aldığınız mobilyaların montajını kusursuz biçimde yapabiliyoruz.

Basınköy Mobilya Montaj Hizmeti

Basınköy mobilya montaj servisi ihtiyaçlarınızda son derece seçici olmalısınız. Çünkü günümüz piyasa koşullarında en ufak bir mobilya dahi servet değerinde olmuştur. Üstelik birçok mobilya set olabilmekte, manevi öneme sahip olabilmektedir. Bürün bunlarda yanlış montaj uygulamaları mobilyalarınızın hasar almasını, yeniden kullanılmaz hale gelmesini sağlayabilir.

Basınköy mobilya montaj ustası seçerken önce kaliteye odaklanmalısınız. Servisin sektörde ne kadar deneyimli olduğunu, geçmişte ne tür projelere imza attığını, müşterilerini ne derece memnun etmeyi başardığını incelemelisiniz. Alanında eğitim almış olmasına, sertifika sahibi olmasına özen göstermelisiniz.

Montaj hizmeti ustalık kadar ekipman da gerektirir. Her mobilya grubunda kullanılabilecek montaj ekipmanları, hırdavat malzemeleri, aksesuarlar ve makineler farklıdır. Ustanın sahip olduğu ekipmanların yelpazesi ve kalitesi hem iş kalitesini etkileyecek hem de montaj süresine etki edecektir. Firmamız tamamı profesyonel kişilerden oluştuğu gibi ustalarımız en iyi markaların en modern ekipmanlarıyla tam teşekküllü hizmet vermektedir.

Basınköy mobilya montaj servisimiz kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümleri yanında uygun fiyatlarıyla da öne çıkmaktadır. Mobilya montaj fiyatlarımız başlıca şunlara göre değişmektedir:

  • Mobilya grubu: Firmamız Oturma Odası Mobilyaları Konsol, Vitrin, Oturma gurupları, sehpa, yatak Odası Mobilyaları Gardırop, Komidin, Yatak, Genç Odası Mobilyaları Gardırop, Yatak, Çalışma Masası gibi ürünlerin montajını yapabilmekte ve her birinin fiyatı değişebilmektedir.
  • Mobilyanın ölçüleri: Mobilyaların ölçüleri büyüdükçe fiyatlar artabilmektedir.
  • Montaj süresi: Çok acil hizmetlerin fiyatları daha yüksek olabilmektedir.

Firmamız her zaman bütçe dostu fiyatlarla fark yaratmaktadır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp