İçeriğe geç

Bebek Mobilya Montaj

Bebek Mobilya Montaj
Bebek mobilya montaj

Tüm mobilya montajlarında sunduğumuz hizmetlerimizi bebek mobilyalarında da gerçekleştiriyoruz. Bebek odasında olacak olan tüm mobilyalar için bu işlemleri yapıyoruz. Taşınma sırasında mobilyaların sökme işlemlerini yapamıyor olabilirisiniz. Üstelik bir bebeğe sahipken bunu gerçekleştirmek bir hayli zor ve uzun sürebilecek bir işlem olacaktır. Neyi nasıl sökmeniz gerektiğini bilmiyor, eksik sökme işlemlerinde küçük parçaları kaybedebilirsiniz. Tüm bu zorlu süreçle tek başınıza mücadele etmenize gerek yok. Bizler firma olarak bebek mobilya montaj hizmetleri sağlıyoruz. Uygun bir zaman diliminde bu hizmetleri gün içerisinde halledeceğiz.

Bebeğinize ait olan beşiğin montajı veya sökme işlemlerinde zarar görmeden yapıyoruz. Alanında tecrübeli ustalarımız sayesinde kısa sürede sizleri memnun edecek çalışmalar yaparız. Dolap, şifonyer gibi mobilyalar için de bu hizmetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Bulunduğu sektörde başarılı hizmetler ile müşteri memnuniyetini kazanan bir firma olarak kaliteli hizmetler sunmaya gayret ediyoruz. Gerek bebeklerinizin gerek genç odası takımları olsun ustalarımız için fark etmeyen bu hizmetlerimiz ile titizlikle çalışıyoruz. Bebek mobilya montaj işlemlerinde firmamız tarafından uygun zaman dilimlerinde bu hizmetlerimizi tüm müşterilerimiz için yapıyoruz.

Bebeklerinize ait olan mobilyaların kurulumunun kolay olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Fakat küçük parçaların bulunduğu bu mobilyalarda bu işlemler düşünüldüğü kadar basit değil. Özellikle küçük ama önemli parçaların kaybolması durumunda mobilyaların eskisi gibi olma ihtimali yok diyebiliriz. Ayrıca mobilyaların hasar görme ihtimalini de göz ardı etmemek lazım. Yüksek bütçelerle aldığınız mobilyalarınızın hasar görmesi hem uzun vadede kullanım sunmayacak hem de tekrar mobilya almak zorunda kalabilirsiniz. Bebek mobilya montaj işlemleri için firma olarak gereken hizmetleri sağlıyoruz.

Alanında profesyonel ustalarımız sayesinden gereken süreler içerisinde kısa zamanda montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetler sadece kurulumunda değil taşınma esnasında da sizlerin yanınızda oluyoruz. Mobilyalarınıza hasar vermeden gerçekleştirdiğimiz bu işlemler sırasında aksi olduğu taktirde endişelenmeyin. Garantili hizmetlerimiz sizleri mağdur etmeyecektir.

Bebek Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilyalarınız için montaj işlemlerinde çözümcül yöntemler ile çalışıyoruz. Ustalarımız kısa sürede hangi mobilyayı nasıl montajını gerçekleştiriyorsa sökme işlemlerini de o kadar iyi yapıyorlardır. Profesyonel ustalarımız sayesinde mobilyalarınızın markası ve türü fark etmeksizin tüm montaj işlemlerini yapacaklardır. Bebek mobilya montaj işlemleri için firmamız ile irtibata geçerek gereken tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Montaj hizmeti yapacak olan ustalarımız şu tamirat işlemlerini yaparlar:

  • Mobilyaların menteşe, kapı, kulp değişimlerini,
  • Çekmecelerin raylarında değişim gereken işlemleri,
  • Sürgülü ray kapaklarında tamirat,
  • Karyola, beşik tamirlerini,
  • Şifonyerler için gereken tamirleri,
  • Masalardaki tamirat işlemleri Gibi birçok mobilyalar için gereken tamirat işlemlerini yaparlar.

Montaj hizmetleri, tadilat işlemleri, sökme işlemleri gibi gerekli tüm hizmetleri ustalarımız tecrübeleri ile yaparlar.

Evlerinizde bulunan mobilyalarınız deforme olabilir. Özellikle taşınma birkaç kez gerçekleşirse eğer bu durum daha da büyük deformeler doğurabiliyor. Bu deformeler menteşelerde ya da raylarda görülebiliyor. Mobilyalarınızın tekerleklerinde ya da kapaklarında bu deformeler olduğunda kullanmakta zorlanabilirsiniz. Tüm bunlar için ustalarımız gereken tadilatlar yapıyor ve daha sağlam bir şekilde kullanıma hazırlıyor. Bebek mobilya montaj işlemlerinde özellikle daha fazla deformeler oluşabiliyor. Sallanan beşiklerde özellikle montaj işlemi bir hayli zor ve ustalık gerektirir. Eğer bunu kendiniz yaparsanız mobilyalarınızın zarar görme ihtimali olacaktır. Hem tadilat hem montaj hem de sökme işlemlerinde hizmetlerimiz bulunuyor. Bu hizmetlerimizde fiyat değişiklikleri yapılacak işlemlere, hizmet türlerine, mobilyalarınızın ebatlarına kadar değişik rakamlar olacaktır. Firmamız tüm müşterileri için uygun maliyetli hizmetler yapacaktır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp