İçeriğe geç

Bomonti Mobilya Montaj

Bomonti Mobilya Montaj
Bomonti Mobilya Montaj

Çağdaş dünyamızda önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan mobilyalar ister işlev açısından isterse de estetik açıdan yaşam ve kullanım alanlarımızın olmazsa olmazlarındandır. Farklı tarz ve modelde mobilya satışları sunan firmalar artık her bir alanda olduğu gibi E-ticaret sistemini kullanmakta ve uzak mesafelerde olsa da müşterilerin ürünlerini görüp seçmesine ve satın almasına imkan sağlamaktalar. İnternet üzerinden mobilya alışverişinde müşterilerin aklına takılan ilk soru kurulumunun kolay mı zor mu olması ve kurulumunun doğru bir şekilde nasıl yapılacağıdır. Müşterilerin bu sorularına tüm beklentilerini karşılayacak şekilde yanıt veren Bomonti mobilya montaj, hizmet verdiği bölgede ve alanında en çok tercih edilen firma olarak yüksek standartlı çalışmalar yapmaktadır.

Donanımlı ekipmanlar ve deneyim ve tecrübe sahibi marangozlarıyla üstün keyfiyetli hizmetler sunan firmamız ihtiyacınız olan her anda yanınızdadır. Uluslararası hizmet kalite standartlarına sahip olan Bomonti mobilya montaj, sahip olduğu nitelikleri nedeniyle yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle bünyesinde aynı anda birçok müşteriye hizmet verebilmek için yeterli sayıda personel bulundurmaktadır.

Sektör içerisinde modern ve yenilikçi hizmetleriyle öne çıkmış firmamız her marka ve model mobilyanın en hızlı ve doğru bir şekilde montajını gerçekleştirmektedir. Tüm çalışmalarını doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı yapan Bomonti mobilya montaj, birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir:

  • Sıfır veya ikinci el mobilyaların montajı
  • Kullanılmış mobilyaların demontajı
  • Hasar görmüş mobilyaların tamiri
  • Kullanılamaz halde olan parçaların yedek parçalarla değiştirilmesi

Sıfır mobilya montajını uygularken mobilyanın kullanım kılavuzuna ve kurulum şemasına sadık kalan ekibimiz hatasız ve kusursuz işlemler yapmaktadır. Bu nedenle mobilyalarınız en ufak bir hasara maruz kalmadan montaj edilerek sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca son dönemlerde oldukça yaygın olarak tercih edilen duvara monte mobilyaların da en doğru bir şekilde Montaj Hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Duvardaki konumu tam belirledikten sonra sadece gerekli alanda delikler açarak duvara ek hiçbir zarar vermeden profesyonel bir şekilde işlemi yapmaktayız.

Kullanılmış ve taşınma esnasında sökülmesi gereken mobilyalarınızın da dikkatli bir şekilde sökümünü gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu durumda hizmet öncesi mobilyanın müşteriyle birlikte hasar durumunu tespit etmekte mümkünse hasarları gidermek için tamir işlemi uygulamaktayız. Özellikle dolapların kırılan raflarını dolap kapılarının kullanılamaz hale gelen menteşelerini yenisiyle temin ederek mobilyalarınıza ilk günkü işlevliğini kazandırmaktayız.

Bomonti Mobilya Montaj Hizmeti

Yaptığı tüm işlemlerde kaliteyi ön planda tutan Bomonti mobilya montaj, alanında en profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır. Sıfır hata, kusursuz montaj ve pürüzsüz tamir işlemlerini en doğru bir şekilde hayata geçiren ekibimiz firmamızın güvenirliğini ve kalitesini sahaya yansıtmaktadır. Sunduğu hizmetin başından sonuna tüm sorumluluğu üstlenen firmamız müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamakta, ani krizlerde çözüm odaklı çalışmalarıyla da müşterilerin ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanmasına neden olmaktadır. Ev, ofis ve iş yerlerinde kullanmak istediğiniz her türlü mobilyanızın kurulumu bize müracaat ettiğiniz anda Bomonti mobilya montaj güvencesi altındadır.

Sunduğu tüm hizmetlerde kaliteden asla ödün vermeyen Bomonti mobilya montaj hem montaj hem demontaj hem de tamirat işlemlerinde uygun fiyatlarla çalışarak müşterilerin rağbetini kazanmıştır. Gidilecek mesafe, kurulacak mobilya sayısı ve çeşidi fiyat aralığını belirleyen etkenlerdendir. Bu alanda müşterilerle hizmet öncesi tüm detayları konuşan, olabildiğince uygun fiyatlar sunan firmamız müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. En kaliteli ve hızlı hizmeti bütçe dostu fiyatlarla sunduğumuz için her gün daha ileriye gitmekte, hizmet kalitemizi artırmaktayız. Daima yeni tam donanımlı ekipmanlarla sahaya çıkan ekibimiz yaptıkları her bir işten en iyi sonucu almaktadır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp