İçeriğe geç

Çırağan Mobilya Montaj

Çırağan Mobilya Montaj
Çırağan Mobilya Montaj

Ülkemizde hizmet veren mobilya mağazaları her gün daha fazla artış göstermektedir. Bu mağazaların pek çoğu internet siteleri üzerinden faaliyetlerini sürdürmektedir. İnternet üzerinden alınan mobilyaların Çırağan mobilya montaj işlemleri önemli bir sorun haline gelmektedir. Ürünlerin satın alındığı mağazaların garanti, montaj ve nakliye koşullarına dikkat etmek müşteriler için çok önemlidir. Bizler de Montaj Hizmeti firması olarak mobilya montaj işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Ürünlerin kaliteli olmasının yanında alıcısına uygun fiyatlarla ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmak ve Çırağan mobilya montaj işlemlerini tamamlamak çok önemlidir. Son zamanlarda hazır mobilya satışlarının çok fazla artması ile beraber bazı müşteriler de özel ölçülü mobilyalar tercih etmektedir. Hazır mobilyaların hem montaj işlemleri daha kolaydır hem de fiyatları çok uygundur.

Bu hazır mobilya satıcısı olan firmaların pek çoğu raylı dolap, komidin, mutfak dolabı vs. satış hizmetlerini ülkenin her yerinde sunmaktadır. Genel olarak kendi illeri dışındaki yerlerden sipariş almaları durumunda kargo ile ürün gönderimi yaptığı için ayrıca mobilya Montaj hizmeti ihtiyaçları ortaya çıkar.

Teknolojinin sürekli gelişmesi ile beraber mobilya satışları da dahil olmak üzere artık internetten satışlar artmıştır. Tek tık ile yeni mobilya satın alabilirsiniz. Online satış hizmeti sunan bu firmalarda mobilyaların montajları için müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel Çırağan mobilya montaj firmamız aradığınız hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Model ve marka fark etmeksizin satış hizmeti sunulan tüm mobilyaların kurulumu için firmamız ürün tesliminden 1 saat sonra donanımlı ekibi ile adresinize gelmektedir. Yalnızca montajla da sınırla kalmayan bu hizmet içinde; tamir, kurulum ve montaj işlemleri de yer almaktadır.

Çırağan mobilya montaj hizmeti sunmuş olduğumuz mobilyalardan bazıları şu şekildedir:

 • Mutfak dolabı
 • Raylı dolap
 • TV ünitesi
 • Şifonyer
 • Gardırop
 • Ayakkabılık
 • Yatak odası takımı
 • Çocuk odası takımı
 • Salon takımı
 • Yemek odası takımı
 • Genç odası takımı gibi aklınıza gelebilecek tüm mobilyaların montaj, tamir ve kurulum işlemlerini sağlıyoruz.

Mobilyaların montaj işlemlerini özel bir şema ile yapıyoruz. Alanında uzman ekibimizle çok zor görünen eşyaların bile kısa süre içerisinde montaj işlemini tamamlıyoruz. Özellikle demonte işlemi ile satış yapılan ürünlerin daha fazla kullanılması için profesyonel kişilerin ilgilenmesi gereklidir.

Raylı dolapların kurulumu diğer mobilyaların kurulumuna kıyasla çok daha zordur ve evde kişinin tek başına kurabileceği bir mekanizma değildir. Bundan ötürü profesyonel bir firma ile anlaşma yapmak çok daha mantıklıdır. Montaj Hizmeti firmamız teknolojinin yeniliklerinden en iyi şekilde yararlanarak kısa sürede montaj işlemlerinizi tamamlamaktadır. İstenen mobilyayı istenen yere ve istenen şekilde kurarak sizleri mutlu ediyoruz.

Çırağan Mobilya Montaj Hizmeti

Çeşitli firmalardan satın aldığınız mobilyalar için tüm semtlere montaj hizmeti sunuyoruz. Daha güvenilir, hızlı ve kaliteli bir çalışma sağlamak için kesintisiz hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizim için çok önemlidir. Ekibimiz ile en hızlı çözüme ulaşma odaklı bir çalışma anlayışına sahip olmak en büyük değerimizdir.

Sonuç olarak satın aldığınız mobilyaların profesyonel ekipler tarafından Çırağan mobilya montaj işlemlerinin yapılması mobilyaların kullanım ömrünü arttırmaktadır. Kendi yaptığınız montajlarla ileri dönemlerde karşılaşabileceğiniz problemlerin engellenmesi pek mümkün olmayabilir. Özel ölçülerle ve detaylı bir şekilde çalışma sonucu mobilyalarınızın kullanış süresini ve kalitesini daha fazla uzatmak sizin elinizdedir. Montaj Hizmeti firmamızın sunmuş olduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ve montaj hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle daima iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp