İçeriğe geç

Edirnekapı Mobilya Montaj

Edirnekapı Mobilya Montaj
Edirnekapı Mobilya Montaj

Edirnekapı mobilya montaj işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana kaliteli, deneyimli ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman sizlerin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve takdirlerinin kazanılmasını sağlayan en önemli etkenlerimiz arasında teknolojik cihazlarımız yer almaktadır. Teknolojik cihazların kullanılması sunulan hizmet için pek çok fayda sağlamaktadır. Bu faydalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulması,
  • Montaj işlemlerinin güvenli şekilde yapılması,
  • Mobilyaların uzun süreler boyunca kullanım sağlaması gibi pek çok fayda bulunmaktadır.

Edirnekapı mobilya montaj işletmesi olarak bünyemizde şarjlı vida sıkma cihazları kullanmaktayız. Kullandığımız bu cihazlar sayesinde sökülmesi gereken vidaların ve sıkılması gereken vidaların en kısa süreler içerisinde en sağlam şekilde sıkılmasını ve sökülmesini sağlamaktayız. Bu cihazların kullanılması montajları yapılan mobilyaların çok sağlam yapılara sahip olmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Kullandığımız bu teknolojik cihazların tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmakta ve bu sayede her zaman kaliteli hizmetler sunma şanslarına sahip olmaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmetler bünyesinde kullandığımız bu teknolojik cihazlarımız sürekli yeni modelleri ile değiştirilmekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin çok daha kaliteli hale gelmeleri sağlanmaktadır.

Edirnekapı mobilya montaj işletmesi olarak müşterilerimize randevulu sistemlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Randevu sistemlerimiz sayesinde müşterilerimizin tüm gün boyunca evde bizleri beklememelerini sağlamakta ve tam saat vermek suretiyle o saatte montaj işlemlerini yapmaya gelmekteyiz. İşletme olarak randevu verdiğimiz saatlere her zaman sadık kalmakta ve asla gecikme durumlarının yaşanmamasını sağlamaktayız.

İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde müşterilerimize koordineli şekilde randevular vermekte ve ev adresleri esas alınarak en kolay ulaşabileceğimiz adresler sıralanmaktadır. Evlerinizin konumlarına göre verilen randevular her zaman müşterilerimizin mağduriyetlerini ortadan kaldırmakta ve bu sayede memnuniyet kazanmamıza yardım sağlamaktadır. Ayrıca montaj elemanlarımız adreslerinize gelmeden bir saat önce sizleri arayarak haber vermekte ve uygunluk durumlarını ayarlamanızı sağlamaktadır.

Edirnekapı Mobilya Montaj Hizmeti

Edirnekapı mobilya montaj işletmesi olarak sunduğumuz tüm montaj hizmetlerini garantimiz ve sigortamız altına almakta ve belli süreler içerisinde yaşanan tüm sorunları kendimiz ücretsiz olarak karşılamaktayız. Montajdan dolayı yaşanan sorunlar işletmemiz tarafından kesinlikle çözüme kavuşturulmaktadır. İşletmemizin bu özelliği müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve hizmet alma konusunda teşvik etmektedir.

Adreslerinize gelen mobilya montaj ekiplerimiz öncelikle sizlere garanti ve sigorta kâğıtlarını vermekte ve belli süreler içerisinde yaşanan sorun durumlarında bizlere ulaşmanızı belirtmektedir. Garanti ve sigorta özelliği işletmemize ait özellikler arasında her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Garanti ve sigorta süreleri işletmemiz tarafından uzun tutulmakta ve detaylı şekilde kullanım ve kontrol şansları verilmektedir.

Edirnekapı mobilya montaj işletmesi olarak sunduğumuz tüm montaj hizmetlerini uzman ekiplerimizin yardımları ile vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz tarafından verilen hizmetler her zaman kaliteli, sorunsuz ve hasarsız olarak verilmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri, övgüleri, takdirleri ve beğenileri kazanılmaktadır. Montaj hizmeti veren elemanlarımız koordineli ve planlı bir şekilde hizmet vermektedir.

İşletmemiz bünyesinde montaj hizmeti veren uzman ekiplerimizin sayısı fazla olarak sağlanmakta ve bu sayede hiçbir müşterilerimizin zaman kaybı yaşamadan hızlı olarak hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca uzman ekiplerimizin aralarında özel olarak kullandığı iletişim uygulamaları sayesinde adreslerinize en yakın olan ekiplerin belirlenmesi ve sizlere hızlı şekilde gelmeleri sağlanmaktadır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp