İçeriğe geç

Etiler Mobilya Montaj

Etiler Mobilya Montaj
Etiler Mobilya Montaj

Yeni bir mobilya satın aldığınız zaman ürünün evinizde montajının yapılması gerekmektedir. Satıcı firmaların bazı dönemlerde iş yoğunlukları fazla olması sebebiyle mobilyanın montaj işlemleri için eleman göndermeleri uzun sürebilir. Böyle durumlarda mobilya montaj hizmeti veren firmaların hizmetlerinden yararlanmak yararlı olmaktadır. Etiler mobilya montaj firması olarak mobilya kurulum hizmetlerini büyük bir özveri ile yapmaktayız. Piyasa fiyatının çok altında fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Bu sayede biz müşteri memnuniyeti elde ederken sizler de yeni aldığınız mobilyalarınızı en kısa süre içerisinde kullanmaya başlıyorsunuz.

Günümüzde pek çok firma yeni nesil ürünlerinde oldukça farklı tasarımlara yer vermektedir. Bu durum her ne kadar görsel bakımdan evinizi daha şık bir hale getirse de montaj sürecini çok daha zor bir hale getirmektedir. Profesyonel destek almadan modern tasarımların kurulumunu yaptığınızda, ortaya beklentilerinizi karşılamayan bir görüntü çıkar. Bu sebeple ürün görsellerine birebir uyumlu görüntü ortaya çıkarmak için dilediğiniz zaman firmamızdan destek alabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Montaj hizmeti firması olarak Etiler mobilya montaj hizmetimizin yanı sıra kurulu mobilyaların sökülmesi hizmetini de vermekteyiz. Taşınma aşamasında mobilyaların demontaj işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Pek çok nakliye firması mobilyaların demontaj hizmetini vermemektedir. Bu gibi durumlarda firmamız yanınızda olmaktadır. Yüksek hizmet kalitesi ile mobilyaların zarar görmeden ve kısa sürede sökülmesi işlemini yapmaktadır.

Bazı nakliye firmaları demontaj hizmeti sunarken bazı firmalar sunmamaktadır. Bunun yanı sıra bazı firmalar söküm hizmeti verse bile bünyelerinde bu iş için donanıma sahip çalışan istihdam edilmemektedir. Mobilya montaj işi hassas bir iş olduğu için donanımlı çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde demontaj işlemleri esnasında mobilyaların parçalarının hasar alması muhtemeldir.

Etiler mobilya montaj hizmeti veren firmamızın sunmuş olduğu bir diğer hizmet de mobilyaların tamir edilmesi hizmetidir. Uzun seneler boyunca kullanılan mobilyalar hasar alabilmektedir. Böyle durumlarda mobilyaların hasar alan parçalarının değiştirilmesi gerekmektedir. Yeni mobilyalar satın alarak büyük maliyetlerin altına girmektense makul bir ücret karşılığında mobilyaların tamir edilmesi daha faydalı olmaktadır. Firmamız tarafından mobilyaların tamir edilmesi hizmeti de yüksek kalite ile uygun fiyatlar karşılığında sunulmaktadır.

Etiler Mobilya Montaj Hizmeti

Firmamız yüksek kalitede çalışmalarını sürdürmeye özen göstermektedir. Firma ilkelerimiz genel olarak:

  • İş güvenliğine uygun hizmet sunumu,
  • Hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışmaları sürdürme,
  • İş güvenliği ilkelerine her hizmet esnasında riayet etme,
  • En donanımlı personeli görevlendirme,
  • Anlaşma sağlanan tarihte hizmet sunmaya özen gösterme,
  • Kısa sürede işlemleri tamamlama şeklinde belirtilebilir.

Etiler mobilya montaj firması olarak mobilya ile ilgili tüm hizmetleri büyük bir özveri ile yerine getirmekteyiz. Her zaman uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avantajlı tekliflerimiz ile müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Montaj Hizmeti firması olarak çalışmalarımızı her zaman titiz bir şekilde yürütüyoruz. Hizmetlerimiz sırasında hiçbir sorun meydana gelmemesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunlarınızı kısa süre içerisinde hallediyoruz.

Hizmet sırasında ve sonrasında müşterilerimiz ile iletişim halinde kalarak endişelerini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Akıllarınıza takılan soruları yanıtlayarak aklınızda hiçbir soru işareti bırakmıyoruz. Zamanında hizmet vermeye çok özen gösteriyoruz. Anlaşma sağlamış olduğumuz tarihte adresinize gelerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Etiler mobilya montaj işlemlerimizi en kısa süre içerisinde tamamlayarak değerli vaktinizi çalmıyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp