İçeriğe geç

Eyüp Mobilya Montaj

Eyüp Mobilya Montaj
Eyüp Mobilya Montaj

Eyüp mobilya montaj; istek ve ihtiyaçlara uygun şekilde bakım, onarım, kurulum desteği veren, eşyaların ilk günkü kalitesine ulaşmasını sağlayan bir hizmettir. Mobilya kategorisinde değerlendirilen tüm eşyalar bu hizmetin kapsamına girer. Eşyaların sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli bakımlarının yapılması, arızalarının bir daha tekrarlanmayacak şekilde giderilmesi ve kurulum şemasına uygun şekilde monte edilmesi gibi hizmetler yeni mobilya alma masrafından uzun bir süre kurtulmanızı sağlar.

Belirli bir bütçe ayırarak satın almış olduğunuz eşyalarınızı uzun bir süre kullandığınız zaman israfı da engellemiş olursunuz. Tüm bunlar için yapmanız gereken Montaj Hizmeti firmamızı tercih etmektir. Alanında uzman kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımız ile montaj işlemlerinizi kısa süre içerisinde tamamlıyoruz.

Eyüp mobilya montaj hizmeti kadromuzda yer alan ustalarımız gerekli tecrübe ve deneyime sahiplerdir. Herhangi bir eksik bırakılmadan sorunsuz bir onarım ve kurulum hizmeti verilir. Peki bu hizmetten neden faydalanmalısınız? Pek çok kişi farklı çeşitler ve uygun fiyatlar bulabildiği için mobilyalarını internet üzerinden satın almayı tercih ederler. Bu sebeple kurulumu ürünün yanında gönderilmiş olan kurulum şemasına bakarak yapmaya çalışır.

Özellikle çok parçalı ve geniş olan eşyaların kurulumunu yapmak çok zor bir işlemdir. Çoğu kişi kurulumu bitiremeden pes eder veya çevresinde mobilya işini iyi bilen birinden yardım ister. Bu da montajın gerektiği gibi yapılmamasına sebep olur. İnternet üzerinden satın almış olduğunuz mobilyalarınız adresinize teslim edilir edilmez bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ekibimiz;

  • Hızlı
  • Güvenli
  • Temiz
  • Kaliteli çalışmalara imza atarak sizi memnun etmektedirler.

Eyüp Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya montaj hizmeti esnasında eşyanın yapısına uygun olan ekipmanlar kullanılır. Böylece herhangi bir sorun çıkmadan ince bir işçilik ile tüm hasarlar ortadan kaldırılır. Her mobilya için uygun sayıda çalışan görevlendirilir. TV ünitesi, gardırop, kitaplık, masa, sehpa, dolap ve mutfak dolapları gibi eşyaların kurulumu daha zordur. Bu tür mobilyalar kurulurken çok sayıda kişi tarafından tutulması gerekir. Mesela bağlantı malzemeleri takılacaksa bir çalışan parçayı sabit tutmalı ve diğer çalışan da vidayı yerine takmalıdır.

Ekibimizde yer alan arkadaşlarımız takım çalışması halinde çalışarak tüm işlemleri kısa sürede hallederler. Eyüp mobilya montaj hizmetleri en zorlu arızaları bile yapacağı profesyonel onarım çalışmaları sayesinde giderir. Kitaplık, masa, sehpa, koltuk ve çekyat gibi eşyalarda meydana gelen farklı arızalar uygun ekipmanlar ile kolayca halledilir.

En çok karşılaşılan arızalardan biri baza arızalarıdır. Bazalar, üzerine yatak konulan ve altı sandık olarak kullanılan eşyalardır. Sürekli açılıp kapatıldıkları için zamanla makas ve amortisör kısımlarında sorunlar ortaya çıkar. Sehpalar ise ayaklarının sık sık kırılması ile bilinen eşyalardır. Üzerine aşırı yük konulduğu için zarar gören ya da darbeye maruz kalan sehpa ayaklarının sağlam bir şekilde yerine yapıştırılması gerekir.

Eyüp mobilya montaj hizmeti; vitrin, vestiyer ve gardırop gibi eşyalarınızın tamirini de gerçekleştirir. Gardıropların menteşeleri bir süre sonra yerinden çıkarak kapakların düşmesine neden olur. Bu da hem dolaplarınızın kullanılmaz hale gelmesine hem de çirkin bir görüntü oluşmasına yol açar. Duvara monteli şekilde kullandığınız mobilyalar var ise onlar da hatalı ya da eksik yapılan bağlantılar sebebiyle yerinden çıkabilir.

Üstelik duvara monteli halde kullandığınız dolaplarınız ve raflarınız, gevşeyen bağlantıları sebebiyle üzerinize düşerek yaralanmanıza da neden olabilir. Mobilyalarınızın markası fark etmeksizin telefon numaralarımızdan ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp