İçeriğe geç

Fatih Mobilya Montaj

Fatih Mobilya Montaj
Fatih Mobilya Montaj

Fatih mobilya montaj, birbiriyle uyumlu olsun diye uğraştığınız ve özenle seçtiğiniz eşyalarınızı korumanız için firmamız tarafından profesyonel bir şekilde sunulan bir hizmettir. İsminden de anlaşılabileceği üzere bu hizmet, mobilyalarının montajının gerektiği şekilde yapılmasını sağlar. Aynı zamanda birçok mobilya çeşidinin onarım hizmetini sunuyoruz. Bu mobilyalar arasında;

  • Çekmece
  • Masa
  • Kanepe
  • Dolap yer almaktadır.

Satın almış olduğunuz eşyalar evinize geldiğinde, hemen kurulumunu yaptırmayabilirsiniz. Mobilya firmaları, özellikle yaz sezonunda çok fazla yoğun oldukları için istediğiniz gün ve saatte eşyaların montaj işlemlerini gerçekleştiremez. Bu sebeple eşyalarınız haftalar boyunca kutularında bekler. Yapmanız gereken mobilyalarınızın adresinize teslim edildiği tarihte bize ulaşım sağlamak ve kurulum işlemlerini kısa sürede yaptırmaktır.

Fatih mobilya montaj ustalarımız ve ustalarımıza yardımcı olan personellerimiz, ihtiyacınıza uygun şekilde hizmet verebilmek için olağanüstü bir çaba gösterir. Bu çabanın sonucunda eşyalarınızı uzun bir süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızı nasıl kullanacağınızı belirleyen en önemli etkenlerden biri de onların nasıl kurulmuş olduğudur.

Hatalı yapılan kurulum işlemi sonucunda en çok işinize yarayan eşyaları kullanmaya ara vermek zorunda kalabilir ve kısa sürede can sıkıcı arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple mobilya montaj işlemlerinizi her zaman güvenilir kişilere emanet etmelisiniz. Montaj Hizmeti firmamız beklentilerinize uygun şekilde hizmet vermektedir. Donanımlı ekipmanlarımız ile kısa süre içerisinde ve kaliteli şekilde işlemlerinizi hallediyoruz.

Mobilya montaj hizmeti veren firmamız, yeni nesil eşyaların kurulumunu da kolay bir şekilde yapmaktadır. Alışılagelmiş kare vitrinler ve dikdörtgen kitaplıklar yerini duvara monte edilerek kullanılan vitrinlere, ağaç şeklinde kitaplıklara bırakmıştır. Bu tür farklı tasarım olan ürünlerin kurulumu oldukça zordur. Bugüne kadar pek çok sayıda farklı türde mobilyanın montajını gerçekleştiren ekibimiz, kısa süre içerisinde özel tasarım ürünlerin bile montajını yapabilir.

Fatih Mobilya Montaj Hizmeti

Fatih mobilya montaj ekibimiz, işlemleri sırasında gerekli sayıda çalışan ile hizmet verir. Mutfak dolabı ve gardırop gibi büyük eşyaların montajı biraz daha zordur. Bu tür eşyaların kurulumu için tek bir çalışan yeterli olmayabilir. Çok sayıda çalışan ile tüm işler hatasız şekilde ve kısa süre içerisinde tamamlanır.

Fatih mobilya montaj servisi; onarım, bakım ve tamirat konusunda da size yardımcı olur. Evinizde yer alan bazı eşyalarda, üretim sürecinde kullanılan ucuz malzemelerin arızalanmasından dolayı ya da hatalı kullanıma bağlı olarak tamir ihtiyacı doğabilir. Arızaların halledilmesi için geçici müdahaleler ile çözüm sağlamak, uzun vadede problemin tekrarlamasına sebep olur. Profesyonel ekibimizden destek aldığınız zaman ise uzun süre kalıcı bir çözüm elde edersiniz. Profesyonel tamirat hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın dayanıklılığı da artmaktadır.

En sık arızanın yaşandığı mobilyalar arasında bazalar gelir. Bazalarda bulunan güvenlik kilidi, amortisör ve makas gibi malzemeler arızalandığı zaman can güvenliğiniz tehlikeye girebilir. Arızalı olan bazalar üzerinize düşerek yaralanmanıza neden olabilir. Özellikle çocukların kullanmış olduğu odalarda yer alan bazalarda arıza ortaya çıkarsa durum daha da ciddi bir hale gelir. Çekyatlarda da benzeri bir durum meydana gelebilir. Bu sebeple en kısa sürede montaj hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Kalitemizi herkes görebilsin diye her zaman piyasanın altındaki fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Fatih Mobilya Montaj hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek de daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp