İçeriğe geç

Feriköy Mobilya Montaj

Feriköy Mobilya Montaj
Feriköy Mobilya Montaj

Mobilyalar, her evin en önemli parçalarındandır. Dolap, masa ve sandalye gibi farklı odalarınıza renk katan eşyalarınız sayesinde evinizi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Mobilyaların, düzenin sağlanması ve dağınıklığın toparlanması anlamında büyük yararı vardır. Evinizde bu kadar önemli olan mobilyaların, pek çok firma tarafından demonte bir şekilde gönderimi yapılır. Her ne kadar Feriköy Mobilya montaj hizmeti verilse de bunun için belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

Bazı firmalar ise kurulumu sizin yapmanızı ister. Ürünün içerisinde gönderilen kılavuzda yer alan görseller ve yönlendirici numaralar sayesinde hangi parçanın nereye takılacağı kolaylıkla anlaşılır. Ne kadar kolay dense de montaj işlemlerinden anlamayan kişiler kurulum işlemini yarıda bırakmak zorunda kalır. Özellikle son yıllarda klasik tasarımların yerini yeni nesil ürünlerin alması montaj işlemlerini çok daha zor bir hale getirmiştir. Birçok parçası olan TV üniteleri, sürgülü sisteme sahip olan gardıroplar ya da çapraz giden kitaplıklar… Feriköy mobilya montaj ihtiyaçlarınızda eşyalarınızın türü fark etmeksizin firmamızdan destek alabilirsiniz.

Feriköy mobilya montaj işlemlerimiz dışında sizi için şu hizmetleri de sunuyoruz:

  • Mobilyaların tamir edilmesi, parçalarının yenilenmesi
  • Mobilyaların il kurulumlarının garantili bir şekilde yapılması
  • Mobilyaların demonte işlemlerinin yapılması

Tüm bu hizmetlerimizi oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet sunumu ile mutlu insanlar görmeyi amaçlamaktayız.

Mobilya montajında acemi bir müdahale ile usta bir dokunuş arasında oldukça büyük bir fark vardır. İyi bir montajda en önemli noktaların başında bağlantıların hatasız bir şekilde yapılması gelir. Vidaların ve diğer aparatların sıkılmasında yalnızca tornavida yeterli olmayabilir. Bu sebeple şifonyer, TV ünitesi montajı gibi farklı işlerde, matkap gibi profesyonel ekipmanların kullanılması gerekir. Bunun yanı sıra kendi yapacağınız montaj hizmeti işlemleri esnasında hatalı malzeme kullanılmasından ötürü yeni aldığınız ve kullanma fırsatınızın olmadığı ürüne zarar verebilirsiniz.

Feriköy Mobilya Montaj Hizmeti

Sert bir şekilde uygulama yaptığınız vidalar, mobilya parçalarında kırılma ya da çatlama gibi farklı çeşitlerde hasarlara neden olabilir. Ray dolap Feriköy mobilya montaj işlemleri gibi daha zor işlerde, en az iki kişiye ihtiyaç vardır. Evde kendi başınıza böyle bir işe kalkışmak hem ürüne hem de kendinize zarar verebilir.

Bir mobilyanın kullanım ömrünü montajının nasıl yapıldığı belirler. İyi bir Feriköy mobilya montaj hizmeti sayesinde uzun seneler boyunca herhangi bir tadilata ya da bakıma ihtiyaç duymadan eşyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Mobilyalarınızın hasar alması sebebiyle evinizin dekorasyonu eksik kalabilir ya da düzeniniz bozulabilir. Bu sebeple sağlam bir kurulum için firmamızın hizmetlerinden yararlandığınız takdirde bakıma ya da tadilata ihtiyacınız kalmaz.

Bir işe zor ya da basit demeden yaklaşmak, en iyi sonuçların elde edilmesi açısından oldukça önemlidir. Ekibimiz tamamen tecrübeli ustalardan oluşur. Bu sayede mobilyanın çeşidi fark etmeksizin kısa süre içerisinde en iyi sonuçlar elde edilir. Evinizin yanı sıra ofisiniz ve iş yeriniz için de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ofisiniz için yeni satın aldığınız çalışma masası ya da kitaplığı kısa süre içerisinde kullanmaya başlamak için Feriköy mobilya montaj hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi kurumsal görünüme sahip bir mekânda ağırlayabilirsiniz.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili bilgi almak ya da hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Size anında cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp