İçeriğe geç

Fikirtepe Mobilya Montaj

Fikirtepe Mobilya Montaj
Fikirtepe Mobilya Montaj

Salon, yatak odası ve misafir odası gibi alanlarda hem ihtiyaçlarımızı karşılamak hem de göze hitap etmesi için aldığımız mobilyaların değerini kaybetmemesi adına doğru bir şekilde monte edilebilmesi için sektörün uzman firmalarından destek alınması en akla uygun davranış olacaktır. Fikirtepe mobilya montaj hizmeti veren firmalar arasından sektörümüzde hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren sağlamış olduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sayesinde sektörde oluşan boşluğun kısa sürede dolmasını sağladık.

Hepimiz yaşadığımız ortamlarda sanatçı dokunuşuyla üretilmiş, modern, kaliteli ve şık ürünler kullanarak konforlu ve refah içerisinde yaşamak isteriz. Bu arzumuzu gerçekleştirebilmek adına beğenerek satın aldığımız mobilyaların alanında uzman kişiler tarafından ürüne zarar vermeden profesyonel bir şekilde monte edilmesi çok önemlidir.

Çalışanlarımız, mobilya tamiri ve montajı işlerinde uzun süreler hizmet sağlayarak mesleğinin gerektirdiği tüm donanımlara sahip, güler yüzlü ve pozitif enerjili kişilerdir. Sizlerden gelen talepleri en doğru şekilde karşılayabilmek adına teknolojinin sektörümüzü ilgilendiren gelişmelerini yakından takip ederek kendimizi ve çalışanlarımızı sürekli olarak adapte etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve beğenisini en yüksek seviyede tutabilmek adına çözüm odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmekteyiz. Fikirtepe Mobilya Montaj çalışmalarında kullandığımız tüm cihazlarımız en son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır.

Günümüzde birçok ünlü mobilya mağazası ürünlerinin montaj edilmesi noktasına hizmet sağlamamaktadır. Bu noktada eğitimsiz bir şekilde yapılan montaj işlemleri genellikle hüsranla sonuçlanmaktadır.

İstanbul’da birçok mobilya montaj firması bulunmaktadır. Sektörde uzmanlaşmamış personellerle fiyat performansı düşünülerek hizmet sağlayan firmalardan hizmet alındığında kısa sürelerde yapılan montaj işlemlerinin istenilmeyen sonuçlara yol açtığı bilinmektedir. Bu sebeple Fikirtepe mobilya montaj denildiğinde müşterileri tarafından en çok tercih ve tavsiye edilen firması olarak sizlere unutulmaz bir montaj hizmeti sağlayacağımızın garantisini vermekteyiz.

Sizlerin vermiş olduğunuz adreslere gelerek marka farkı gözetmeksizin tüm mobilyalarınızı profesyonel bir şekilde monte etmekteyiz. Dilerseniz hasar alan mobilyalarınızı tamir ettirmek adına da bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Mobilya montaj hizmetleri arasında;

  • TV ünitesi montajı,
  • Masa ve sandalye montajı,
  • Yatak montajı,
  • Mutfak dolabı montajı,
  • Genç odası montajı,
  • Gömme dolap montajı gibi hizmetlerimiz örnek gösterilebilir.

Firmamız olarak tüm mobilya montaj çalışmalarımızdan sonra sizlerden gelen teşekkür şeklindeki geri dönüşler sayesinde çalışmalarımıza dört elle sarılarak devam etmekteyiz. Bizleri diğer müşterilerimize tavsiye etmeniz ile gün geçtikçe daha geniş bir müşteri portföyüne hizmet sağlamaktayız.

Fikirtepe Mobilya Montaj Hizmeti

Montaj hizmeti hassasiyet gerektiren bir konudur. Kalitesiz ürünler ve yeterli donanıma sahip olmayan cihazlarla yapılan kurulum çalışmalarının maddi kayıplara yol açacağı öngörülebilir bir gerçekliktir. Misafirlerimizi ağırlarken ya da gün içerisinde kullanmak amacıyla büyük meblağlarda ödemeler yaptığımız pahalı mobilyaların uzman kişilerce monte edilmesi gerekir.

Fikirtepe mobilya montaj sektörünün lider firması olarak sizlerin hem kurulum hem de kurulum sonrası onarım işleri için güvenerek hizmet aldığınız dost firmanız olarak sektörde yeni kurulan firmaların hizmet kalitesini belirlerken örnek aldığı firma olduk.

Fikirtepe mobilya montaj çalışmaları, konu hakkında uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Sektördeki hizmetlerimiz, diğer firmaların işlerini zorlaştıracak kalitede olan nitelikli çalışmalardır. Zaten büyük bir bilgi birikimi ve el yeteneği isteyen bir iş olan mobilya montajı sırasında gereksiz yere maddi kayıplara uğramamak için mobilya montaj hizmetlerinde dünya markası olan firmamızdan hizmet almalısınız.

Sizlere sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimizin ücretini bütçenizi zorlamayacak şekilde belirleyerek sizlere dost elimizi uzatmaktayız. Siz de kusursuz bir hizmet almak amacıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un tüm noktalarında hizmet sağlamaktayız. Bizlere firmamızın iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp