İçeriğe geç

Gayrettepe Mobilya Montaj

Gayrettepe Mobilya Montaj
Gayrettepe Mobilya Montaj

Gayrettepe genelinde evlerin, işyerlerinin ve diğer yaşam alanlarının olmazsa olmaz ürünleri mobilyalardır. Mobilyalar onlarca farklı tasarım, yüzlerce ürün seçimi ile mekanlarda kendine yer bulur. Mobilya seçimi yapılırken kalite, işlev ve estetik ön planda tutulur. Mekanlar mobilyaların tasarımına göre dekore edilir. Türü her ne olursa olsun herhangi bir mobilyadan gerektiği gibi yararlanabilmek için montajının iyi yapılması gerekir. Oysa Gayrettepe mobilya montaj işlemleri hiç de kolay değildir. Her bir ürün grubu için alanında uzman, deneyim sahibi mobilya montajcıları olmalı, personeller yeni nesil ekipmanlarla çalışmalıdırlar.

Bizler semtimizde tam da bu gereksinimi karşılıyor, yaşam alanlarınızda bulunan bütün mobilyalarınızın montaj işlemlerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Gayrettepe genelinde dilediğiniz zaman bir telefon mesafesinde bulunuyor, merak ettiğiniz her detayı sorup bilgi alabileceğiniz, randevu oluşturabileceğiniz bir ayrıcalık sunuyoruz.

Evlerinizde, işyerlerinizde kullanacağınız mobilyalarınızdan yeterince verim alabilmek, dekorasyonunuzu başarıyla yapabilmek, can ve mal güvenliğinizi sağlayabilmek adına Gayrettepe mobilya montaj ustası seçerken dikkatli olmalı, ürünlerinizi uzman kişilere emanet etmelisiniz. Aksi taktirde ürünleriniz hasar alabilir, kullanılamaz hale gelebilir, maddi ve manevi zarar ortaya çıkabilir.

Firma olarak Mobilya montaj işlerinde eğitimli, deneyim sahibi, işini severek yapan ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Montaj işlemlerimizi uzman ekibimizle yaptığımız için kurulumlarımızı tam vaktinde tamamlıyoruz.

Uzman ekibimiz marka ve model fark etmeksizin bütün mobilyaların montajında deneyim sahibidirler. Böylece ürünlerinizin parçaları zarar görmeden montajı yapılabilir. Kurulum esnasında her türlü sorumluluk ekibimize aittir. Bu nedenle bir aksilik yaşanması halinde dahi ekibimiz telafi yoluna gitmekte, her türlü sorunu ortadan kaldırarak eksiksiz iş teslimi yapmaktadır.

Mobilyalar aynı zamanda oldukça tehlikeli parçalardır. Hem mobilya parçaları hem de montaj sırasında kullanılacak ekipmanlar can güvenliğinizi riske atabilir. Oysa ustalarımız bütün bu hususlarda deneyim sahibidirler ve sizin güvenliğinizi riske atmanıza gerek kalmaz.

Günümüzde türü her ne olursa olsun mobilyaların fiyatı oldukça artmıştır. Bu nedenle herhangi bir parçanın zarar görmesi maddi zarara uğramanıza neden olur. Oysa ustalarımız ürünlerinizin hiçbir zarar görmeden montajlarının tamamlanmasını sağlarlar ve kullanımınıza hazır hale getirirler.

Gayrettepe Mobilya Montaj Hizmeti

Gayrettepe mobilya montaj alanında hizmet verdiğimiz ürün grupları oldukça fazladır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Kıyafet dolabı,
 • Ders çalışma masası,
 • Kitaplık,
 • Komodin,
 • Şifonyer,
 • Ofis mobilyaları,
 • Yemek masası,
 • Konsol,
 • Sandalye,
 • TV ünitesi,
 • Oturma grubu,
 • Bilgisayar masası,
 • Bahçe mobilyaları,
 • Mutfak dolabı,
 • Banyo dolabı vs.

Bütün bu mobilya gruplarında ürünlerinizin markası, modeli, ölçüleri her ne olursa olsun tarafımızdan hizmet alabilir, kısa sürede ürünlerinizin kullanıma hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Gayrettepe mobilya montaj hizmeti işlemlerinde en fazla merak edilen konulardan birisi fiyatlardır. Mobilya montaj fiyatları bölgemizde operasyon detaylarına göre değişmekte, çeşitli etkenler hizmetlerimizde fiyat farklılıklarına neden olmaktadır.

Gayrettepe mobilya montaj fiyatları üzerinde en temel etken mobilyanın özellikleridir. Her ürünün montaj detayları, işçilik gereksinimi, zorluk seviyesi farklı olabilmekte, bu nedenle de ustalarımız montajı yapılacak ürüne göre fiyat belirlemektedirler. İkinci olarak montaj süresi etkili olmaktadır. Kimi zaman müşterilerimizin ürünlerinin montajı çok acil olabilmekte, bu durumda planlı randevularımız arasında vakit ayrılmaktadır. Aciliyet arttıkça doğal olarak fiyatlarımızda ufak farklılıklar olabilmektedir.

Dilerseniz çağrı merkezimizi arayabilir, mobilyanızın türü, ölçüleri ve diğer detayları vererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Her zaman piyasa koşullarında en uygun fiyatlı Gayrettepe Mobilya Montaj hizmetinden yararlanacağınızdan emin olabilir, kaliteliye uyguna erişebilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp