İçeriğe geç

Göktürk Mobilya Montaj

Göktürk Mobilya Montaj
Göktürk Mobilya Montaj

Mobilya montajı daha önce kullanılmış ve demonte edilmiş mobilyaların, yeni alınmış mobilyaların veya taşınma öncesi demonte hale getirilmiş mobilyaların montajıdır. Oldukça hassas bir uygulama olduğu için mutlaka profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Göktürk mobilya montaj alanında firma olarak uzun yıllardır profesyonel çözümler üretiyor, her ne olursa olsun montajı yapılacak mobilyalarınızda 7/24 yanı başınızda bulunuyoruz.

Evlerin ve ofislerin dekorasyonu birçok açıdan son derece önemlidir. Görsel bir estetiğe insanlar sürekli önem verdikleri için farklı tarzlarda, farklı mobilyalarla yaşam alanlarınızı dekore edebilirsiniz. Bu açıdan mobilyalar çok uzun yıllardır vazgeçilmez parçalardır. Evinizin, ofisinizin tarzına ve renklerine uygun mobilyalar tercih ederek yaşam alanlarınızı donatabilirsiniz. Fakat yeni aldığınız ya da taşınma işleminde sonra mobilyaların montajının yapılması gerekmektedir.

Mobilyaları çeşitlendirmek mümkündür. Evlerde, işyerlerinde ve diğer bütün yaşam alanlarında mobilya türleri rahatlıkla yer alabilir. Üstelik kültürümüzde evlerin ve iş yerlerinin iç dekorasyonunda en temel parçalar mobilyalardır. Her odanın ve her sektörün kendine has mobilya grupları bulunmakta, bunlar bulundukları yerin işlevini arttırmakta, konfor kazandırmakta, kalitesini yükseltmektedir.

Mobilyaların sağlamış olduğu bütün bu avantajlardan yararlanmak için öncelikle en iyi Mobilya montaj ustalarıyla çalışmalısınız. Bizler alanında deneyim sahibi, sertifikalı, eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyor, başta şu ürün gruplarınız olmak üzere bütün mobilyalara montaj hizmeti sunuyoruz:

 • Portmanto,
 • Konsol,
 • Sehpa,
 • Mutfak dolabı,
 • Mutfak masası,
 • Yemek masası,
 • Banyo dolabı,
 • TV ünitesi,
 • Gömme dolap,
 • Koltuk,
 • Kanepe,
 • Oturma grubu,
 • Baza, gardırop,
 • Kitaplık,
 • Reyon vd.

Göktürk mobilya montaj hizmetlerimizle bütün bu alanlarda çözümler üretiyoruz. Mutfaklarınızda, salonlarınızda, oturma odalarınızda, yatak odalarınızda, banyonuzda, mutfağınızda, koridorunuzda, çalışma odanızda, genç, bebek odanızda ve diğer bütün odalardaki ürünlerin montajını, demontajını yapabiliyoruz.

Göktürk Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya montajı son derece hassastır. Günümüzde mobilyalar farklı materyallerden ve farklı şekillerde üretilebilmektedir. Materyale göre ürünlerin hassasiyet derecesi değişmekte, buna bağlı olarak da montaj sırsında en uygun ekipmanla çalışmak gerekmektedir.

Mobilyalar ekseriyetle mağazalardan demonte şekilde satın alınmakta ya da imalat ustasına özel sipariş verilerek kullanılacak alana uygun ürettirilmektedir. Mağazalardan, özellikle online mağazalardan satın alacağınız ürünler mutlaka demonte gelmektedir. Bunlar fabrikasyon olarak, belli aparatlarla, belli plan dahilinde monte edilmelidir.

Yine taşınma esnasında mobilyaların zarar görmemesi adına mutlaka demonte hale getirilmesi gerekir. Hem demonte hem de monte edilirken son derece hassas olunmalı, profesyonel Göktürk mobilya montaj ustaları tercih edilmelidir.

Mobilya montajının doğru yapılması için her şeyden önce alanında eğitimli, donanımlı bir ekip lazımdır. Özellikle fabrikasyon mobilyalar onlarca parçadan, vidadan oluşur ve her parçanın vidası, montaj ekipmanı birbirinden farklıdır. Tek bir vidanın dahi eksik veya yanlış olması montajın yapılamamasına neden olur. Ustanın parça-bütün ilişkisi kurabilmesi, henüz parça halindeki mobilyaların bütünleşik halini hayal edebiliyor olması gerekmektedir.

Mobilyaların montajı sırasında çeşitli ekipmanlar kullanılmalıdır. Doğru ekipmanların kullanımı hem ürünlerin zarar görme riskini minimuma indirir hem de zamandan, enerjiden tasarruf yapma fırsatı verir. Firmamız bütün bu hususlara hakimdir. Deneyimli ve tecrübeli ekiplerimiz mobilyalarınızın montajını kusursuz şekilde yapmakta, profesyonel ekipmanlarla kısa sürede, güvenli biçimde montaj hizmeti tamamlamaktadırlar.

Göktürk mobilya montaj fiyatları çeşitli detaylara göre değişmektedir. Genellikle montajı yapılacak mobilyaya ve yerine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle her hizmet detaylarına göre fiyatlandırılmaktadır. Göktürk’ün her neresinde olursanız olun çağrı merkezimizi arayabilir, detayları paylaşarak en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp