İçeriğe geç

Göztepe Mobilya Montaj

Göztepe Mobilya Montaj
Göztepe Mobilya Montaj

Mobilyalar yalnızca günümüzde değil, çağlar boyu yaşam alanlarının kalitesini belirleyen en önemli eşyalar olmuşlardır. Mekânı kullananların kişiliklerini, vizyonlarını ve zevklerini yansıtan mobilyalar özellikle son yıllarda önemli değişimler geçirmekte, kullanıcılarının hayatlarına basit işlevlerin ötesinde fonksiyonlarla dokunmaktadır. Bu işlevsellik mobilya tasarımlarının karmaşıklaşmasına ve Göztepe mobilya montaj alanında uzman kişiler tarafından monte edilmelerine ihtiyaç doğurmaktadır. Bazı mobilyaların tek başına monte edilmesi oldukça zor olduğundan dolayı, birden çok kişiden oluşan deneyimli ve yetenekli bir ekibe ihtiyaç duyulabilmektedir.

Mobilyaların işlevliklerinin artması bu eşyaların daha fazla parçadan oluşmasına sebep olmuştur. Daha fazla parça, daha karışık montaj süreci ortaya çıkmasına ve parçaların hatalı yerlerde veya hatalı biçimlerde kullanılmasına da zemin hazırlamıştır. Sayısı artan bağlantı parçalarının kaybolması veya markaların kendi tasarımı olan bağlantı elemanlarının hatalı kullanım sebebiyle kullanılmaz hale gelmesi de sıklıkla yaşanan bir diğer olumsuzluktur.

Günümüzde popülerliği gittikçe artan modüler mobilyalar hem kullanım hem de taşınma sırasında eşya sahiplerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Daha ufak parçalara ayrılarak bina içerisinde daha rahat hareket ettirilebilen bu mobilyaların montajı artan parça sayısı, ihtiyaç duyulabilen farklı ekipmanlar sebebiyle dikkat ve ustalık gerektirebilmektedir. Biz de Mobilya montaj sektöründe uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize hızlı ve doğru mobilya montaj hizmetleri sunmaktayız.

Yeni taşınılan mekanlarda kurulacak olan eski mobilyaların terazilerinin alınması, özellikle ağır yükler taşıyacak mobilyaların uzun süre sağlıklı kullanılabilmesi için çok önemlidir. Kurulacak zeminde yer alan bozukluklar mobilyaların zaman içerisinde eğilmesine, başta bağlantı noktaları olmak üzere çeşitli yerlerde çatlaklar oluşmasına sebep olabilmektedir. Bunları engellemek için mobilyalar sökülmeden önce de terazileri kontrol edilmeli, montajı gerçekleştirilirken de tekrar teraziye alınarak devam edilmelidir.

Demonte edilmek için üretilen, genellikle vidalar yerine yapıştırıcılar kullanılarak birleştirilen mobilyaların taşınması, özellikle kapı gibi dar yerlerden geçirilmesi oldukça zordur. Hem zor hem de mobilyanın ve çevredeki diğer eşyaların zarar görmesine sebep olabilecek bu gibi durumlarda mobilyanın doğru biçimde, doğru araçlarla sökülmesi zor bir süreçtir. Göztepe mobilya montaj ve demonte alanında derin bir bilgi ve tecrübe gerektirmektedir.

Gerek yeni alınan gerekse taşınması için önce sökülmesi, taşındığı noktada tekrar birleştirilmesi gereken mobilyaların de monte ve montaj işlemlerini bu alanda uzun yıllar tecrübe kazanmış çalışma arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerin mobilya parçalarına ve bağlantı elemanları ile el aletlerine alışık olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi durumunda mobilya parçaları ve elemanları zarar görebilmektedir.

Göztepe Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya montajı konusunda tecrübesiz kişilerin en fazla yaptığı hataların başında vida işlevi gören parçaların fazla sıkılması ile yuvalarının aşındırılması, mobilya parçalarının çatlaması, hatalı bağlantı parçalarını uymayan yerde kullanılmaya çalışılması sonucu oluşan çatlaklardır. Ayrıca mobilya parçalarının çizilmesi de Göztepe mobilya montaj ve de montajı konusunda tecrübe sahibi olmayanlar tarafından sıklıkla yaptıkları hatalardandır.

Müşterilerimize;

  • Oturma odası takımları,
  • Yemek takımları,
  • Aynalar,
  • Yatak odası, banyo ve mutfak dolapları,
  • Kitaplıklar,
  • İş yeri mobilyaları başta olmak üzere her türlü mobilyanızın montajını gerçekleştiriyoruz.

Yalnızca ahşap değil, başta alüminyum olmak üzere diğer malzemelerden de oluşan mobilyalarınızın montaj, teraziye alma işlerini özen ve hızla gerçekleştiriyoruz. Göztepe mobilya montaj alanında edindiğimiz tecrübe ile mobilyalarınızın değer ve ömürlerini düşürmeden kullanıma hazır biçimde sizlere sunuyoruz.

Her türlü mobilyanın sökülmesi ve montaj hizmeti konusunda müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi ile hizmet vermekteyiz. Göztepe Mobilya Montaj olarak her türlü isteğiniz için bir telefon uzağınızdayız.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp