İçeriğe geç

Güngören Mobilya Montaj

Güngören Mobilya Montaj
Güngören Mobilya Montaj

Güngören mobilya montaj hizmeti, eşyalarına önem veren ve ufak bir sorunda onları atmak isteyip bir köşeye kaldırmayan kişiler için uygun olan bir hizmettir. Bu hizmeti aldığınız takdirde ahşap kısımları ilk günkü kalitesini koruyan ve kumaşları yepyeni haliyle sizi gülümseten kanepelerinizin, koltuklarınızın istediğiniz yere kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde Güngören mobilya montaj hizmeti sunuyoruz. İşlemlerimizi kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek sizleri memnun ediyoruz. Anlaşma sağlamış olduğumuz tarihte evinize gelerek zaman kaybetmenizi önlüyoruz.

Mobilya montaj Hizmeti firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini daima çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz yorum ve değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz.

Güngören mobilya montaj hizmetinden yararlanmak, size pek çok açıdan yarar sağlar. İlk aşamada yeni bir mobilya almanın sebep olduğu yüksek maliyetlerden kendinizi korursunuz. Bunun yanında hala kullanılabilir durumda olan bir eşyayı boş yere depoya kaldırmanıza ya da başkasına vermenize gerek kalmaz. Tüm bu avantajlardan faydalanmak için ilk olarak firma tercihini doğru yapmanız gerekir.

Yeterinde deneyime sahip olmayan bir firma her defasında aynı sorunları yaşamanıza neden olabilir. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde ise hem tamirat hem montaj sürecinde sunulan profesyonel hizmet neticesinde hiçbir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Hizmetlerimiz sırasında temizliğe de çok dikkat ediyoruz. Koliler ve ambalaj malzemelerini dilediğiniz noktaya kaldırıyoruz.

Montaj Hizmeti sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız bizim için çok önemlidir. Bunun için firmamız yeterli sayıda personel ile çalışmalarını yürütür. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizden isim, soy isim, kurulumu yapılacak mobilya ve adresiniz ile ilgili bilgi alınır. Mobilyanız eğer kontrol edilemeyecek genişlikte ve tek kişinin kaldıramayacağı büyüklükte ise çok sayıda personel ile hizmet verilir. Eksik olan vidalar ve diğer malzemeler firmamız tarafından tedarik edilir.

Güngören Mobilya Montaj Hizmeti

İnternet sitelerinden satın almış olduğunuz eşyalar evinize ulaştığında bize ulaşarak müsait olduğunuz tarihte randevu alabilirsiniz. Mobilya firmaları, yeterli sayıda montaj çalışanları bulunmamasından ve çok yoğun olmasından türü size istediğiniz zaman hizmet vermeyebilir. Böyle durumlarda eşyalarınızın ambalajını bile sökmeden günlerce beklemek mecburiyetinde kalırsınız. Sonuç olarak evinizde bir düzen kurmanız pek de mümkün olmaz. Bu sebeple mobilya firmasının belirlemiş olduğu günü beklemenize gerek kalmadan montajınızı yaptırmak için Güngören mobilya montaj ekibimiz ile daima iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz, onarım ve kurulum işlemlerine başlamadan evvel gerekli olan güvenlik önlemlerini eksiksiz bir şekilde alır. Gerekli donanımları üzerinden eksik etmeyen ekibimiz; sıçrayan parçaların ve açığa çıkan tozların etkilerinden kendini korur. Aynı zamanda ev sahiplerinin de tüm bu durumlardan korunması için çalışma yapılan alanda yalnızca yardımcı çalışanlar ve ustalarımız bulunur.

Güngören mobilya montaj hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir:

  • İstediğiniz zaman WhatsApp hattımıza mesaj atabilir veya telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sizlere anında dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek hem montaj işlemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir hem de ustalarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Güngören Mobilya Montaj olarak aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayarak endişelerinizi tamamen ortadan kaldırıyoruz. Bütçenize uygun fiyatlar belirleyerek ekonomik açıdan da her zaman yanınıza olmaya çalışıyoruz. Kampanyalar yaparak avantajlı fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp