İçeriğe geç

Hasdal Mobilya Montaj

Hasdal Mobilya Montaj
Hasdal Mobilya Montaj

Hasdal genelinde evlerin ve işyerlerinin en temel parçalarından birisi mobilyalardır. Mobilyalar çeşitli materyallerden yapılarak yaşam alanlarının ve çalışma alanlarının kalitesini, işlevselliğini, konforunu, güvenliğini ve zarafetini arttırmaktadır. Bu nedenle geçmişten günümüze mobilyalar hem ihtiyaçlara cevap verecek hem de çağın modasına hitap edecek şekilde gelişip zenginleşmeye devam etmektedir.

Hangi mobilya grubu olursa olsun bir yerde kullanılabilmesi için öncelikle montajının iyi yapılması gerekir. Fakat mobilya montajı oldukça karmaşık, zor ve bilgi gerektiren bir iştir. Firmamız Hasdal mobilya montaj ihtiyaçlarında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, her türlü mobilyanızın montaj gereksinimine en hızlı biçimde cevap vermektedir.

Hasdal mobilya montaj servisi olarak müşterilerimize birçok avantajı bir arada sunuyoruz. Bunlar aynı zamanda bizi tercih eden müşterilerimizi ayrıcalıklı kılan etmenlerdir:

  • Uzman ekip: Mobilya montajı oldukça zordur. Her markanın ve her mobilya grubunun montajını yapmak için farklı düzeyde bilgi, birikim ve tecrübe gerekir. Firma olarak her biri mobilya montajında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, çözüm odaklı ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz. Profesyonel kadromuzla birlikte sektördeki en son gelişmeleri yakından takip ediyor, her birini en kısa sürede hizmet portföyümüze dahil ediyor ve sizlerle buluşturuyoruz.
  • Profesyonel ekipmanlar: Bir mobilyanın montajının başarılı olabilmesi için en az işçilik kadar ekipman da önemlidir. Firma olarak her türlü mobilya montajı için gerekli olan bütün ekipmanları bünyemizde bulunduruyoruz. Bu sayede marka ve modeli fark etmeksizin bütün mobilyaların montajını en iyi şekilde yapıyoruz.
  • Hızlı çözümler: Hasdal mobilya montaj alanında profesyonel, çözüm odaklı ve tecrübe sahibi bir ekiple çalışıyoruz. Her zaman Hasdal genelinde aktif oluyor, her ne zaman bir mobilya montajı yapılacak olsa anında müdahale edebiliyoruz. Bu sayede en acil montaj gereksinimlerinize dahi çözüm üretebiliyoruz.
  • Uygun fiyat: Firma olarak aynı zamanda uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. Sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyor, bütçe dostu fiyatlarla yardımcı oluyoruz.
  • Özveri: Mobilyalar oldukça hassas parçalardır. Taşırken, monte ederken veya demonte ederken yapılacak en ufak bir hata ürününüzün hem işlevini kaybettirebilir hem de estetiğine zarar verebilir. Uzman ekiplerimiz ürünlerinize en az sizler kadar hassasiyet göstererek hiçbir hasar almadan işlemlerini tamamlamakta, kusursuz şekilde tarafınıza teslim etmektedirler.

Hasdal Mobilya Montaj Hizmeti

Hasdal mobilya montaj ihtiyacı kimi zaman anlık gelişebilir. Kimi zaman da belli bir saat diliminde yapılması icap edebilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan en yakın Hasdal mobilya montaj ustası olacaktır.

Firma olarak Hasdal’ın bütün noktalarında 7 gün, 24 saat hizmet veriyoruz. Bu sayede her ne zaman, her ne şekilde bir ihtiyacınız olursa olsun bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz. En acil ihtiyaçlarınızda dakikalar içinde belirteceğiniz adreslere gelerek montaj, demontaj, tamir, onarım, bakım gibi çözümleri üretebiliyoruz.

Hasdal mobilya montaj servisi olarak Ikea, Tekzen, Koçtaş gibi markalar başta olmak üzere bütün marka mobilyalarınızda hizmet verebiliyoruz. Her bir markanın ürünlerinin detayları farklı olmasına rağmen hepsine hakimiz.

Her marka ve model gardırop, baza, kitaplık, TV ünitesi, vestiyer, sehpa, masa, yemek masası, konsol, banyo dolabı, mutfak dolabı, yatak, sandalye, koltuk, bilgisayar masası, pikap dolabı gibi ürünlerinizin montajını, demontajını yapıyoruz. Montaj hizmeti yapılacak ürününüzün ölçülerine, montaj detaylarına, montaj süresine vs. göre mobilya montaj fiyatları belirliyor, her defasında en uygun fiyat avantajıyla öne çıkmayı başarıyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp