İçeriğe geç

Huzur Mahallesi Mobilya Montaj

Huzur Mahallesi Mobilya Montaj
Huzur Mahallesi Mobilya Montaj

Yeni bir eve taşındınız ya da evinizi yenilediniz. Evdeki tadilat işlemlerine başlandı ve şimdi yepyeni bir hayata başlamaya hazırsınız. Yeni eviniz için yeni mobilyalar seçmeye başladınız büyük bir heyecanla ancak kurulum için ilk anda hissettiğiniz heyecan, işin karışıklığı ve zorluğu sebebi ile bir anda sönüverdi.

Mobilyalarınızı aldığınız yer kurulum için astronomik rakamlar bildirmekte, tek başınıza bir oda dolusu mobilya kurmanız mümkün görünmemekte. İşte tam bu noktada Huzur Mahallesi mobilya montaj hizmetlerimiz ile bizler yanınızdayız.

Mobilya montajı, özellikle çok sayıda parça içeriyorsa büyük bir iş haline gelmektedir. En iyi şekilde görünmesi ve çalışması için doğru yapılması gerekmekte, tek bir kişinin altından kalkması çok mümkün olmamaktadır.

Eviniz için yeni mobilyalara ihtiyacınız varsa, mobilya montaj servisine de ihtiyacınız olacaktır.

Mobilya montajı, özellikle çok parçalı ve komplike içeriğe sahip olan mobilyaların kurulumu için, çok zaman harcanması gereken bir iş haline gelebilmektedir. Bir yandan, parçaları doğru tutarken diğer yandan tornavida kullanmaya çalışılması hem zor hem zahmetli hem de fiziksel riskleri olan durumlar ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

Halbuki, bu işler için Huzur Mahallesi mobilya montaj servisi ile anlaşmak, hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hem de sizin için olası riskleri ortadan kaldıracaktır. Tüm işi kısa sürede, güvenle tamamlayacak donanıma sahip ekibimiz bu büyük işin altından kolayca kalkacaktır.

Huzur Mahallesi mobilya montaj uzmanları bu tür işlerle günlük olarak ilgilenen, sektörde deneyimli ve bilgi sahibi profesyonellerdir. Yataklardan masa ve sandalyelere kadar sayısız mobilya kurulumu yapmış olan ekibimiz neyi nasıl doğru yapacaklarını bilerek hareket ederler.

Ekibimiz, mobilyanızın talimat kitabının içini ve dışını nasıl takip edeceğini bilir. Talimatların ne dediğini kolayca anlayabilir ve ilk seferde doğru bir şekilde kurulumu gerçekleştirir. Somunlarda bir kayma bile olmadan uzun vadede herhangi bir sorun yaşanmasını engeller.

Kendinizi uygun tornavidayı aramakla uğraşırken, uzman ekibimiz gereken her türlü ekipmana sahip bir şekilde işine başlayacaktır. Alandaki deneyimleri sayesinde, mobilyalarınızın tüm bağlantı noktalarını ve nasıl bağlantı yapılacağını bir bakışta anlayarak, kolayca kurulumun tamamlanmasını sağlarlar.

Huzur Mahallesi Mobilya Montaj Hizmeti

Huzur Mahallesi mobilya montaj hizmetlerinden yararlanmak, mobilya kurulumunda oluşabilecek tehlikeli durumların ortadan kalkmasında da etkili olacaktır. Her ürün kurulumu için gereken sayıda personel ile hem sizin güvenliğiniz sağlanır hem de eşyalarınızın zarar görmesi engellenir.

Verdiğimiz tüm hizmetlerin sonunda, kurulum alanının temizlenmesi de gerçekleştirilerek, mobilyanız ve kurulum alanı kullanıma hazır bir şekilde bırakılacaktır.

Mobilyalarınızın yeni bir evde veya ev tadilatından sonra monte edilmesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm profesyonel desteği sağlayacak olan Huzur Mahallesi mobilya montaj ekibimiz, hem kurulum esnasında hem de öncesinde kolay iletişim ve çözüm odaklı montaj hizmeti sunmaktadır.

Kurulum talepleriniz için resmi web sitemiz, çağrı merkezi numaramız ya da Whatsapp üzerinden yapacağınız bir görüşme ile kurulum randevunuz en yakın zamana kısa sürede oluşturulacaktır.

Randevu oluşturma esnasında kurulumu yapılacak olan mobilyanın ne olduğu ve özellikleri öğrenilerek, geren tüm ekipman ve yeterli sayıda personel için iş planlaması yapılacak, randevu saatinde her şey tam bir şekilde kurulum işlemi başlatılacaktır.

Tüm kurulum en kısa zamanda, en iyi şekilde tamamlanarak, kullanıma hazır hale getirilecektir.

Müşteri memnuniyeti oluşturma önceliği ile sunduğumuz farklı hizmet seçenekleri, garantili, kaliteli ve uzun vadeli mobilya kullanımı sağlamaktadır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp