İçeriğe geç

İhsaniye Mobilya Montaj

İhsaniye Mobilya Montaj
İhsaniye Mobilya Montaj

Mobilya montaj sektöründe kaliteden ödün vermeyerek uzun yıllarca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve bulunulan ortama özgü işçilik kalitesi göstererek kurulumlar yapmaktayız. Mobilyalar her mekânın ana parçasıdır. Mobilyalar sadece ihtiyaçlarımızı karşılayan değil, aynı zamanda dekorasyonu ile ihtişamı artırıyor. Mobilya satın alındığında montajı bambaşka bir iş olarak karşınıza çıkacaktır. Mobilyalarınız her ne kadar kaliteli olsa da montajı iyi yapıldığında çok çabuk eskir ve kullanılamaz hale gelebilir. Mobilyalarınızda asıl kaliteyi belirleyen montajıdır. Kaliteli malzemeler ile üretilmeyen bir mobilyanın montajı çok iyi yapıldığında uzun yıllar kullanılabiliyor. Yani kesinlikle satın aldığınız ya da demontaj halindeki mobilyalarınızın montajını mutlaka işinde uzman kişiler tarafından yaptırmanızı tavsiye ederiz. Büyük bütçeler ile satın aldığınız mobilyalarınızı İhsaniye mobilya montaj olarak sizler için yapıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Yılların birikimi ve deneyimi ile İhsaniye mobilya montaj hizmeti vermekteyiz. Mobilya kurulum montajı ve tamiri olarak tüm mobilyalar için bu işlemleri gerçekleştiriyoruz. Marka ve mobilya fark etmeksizin profesyonelce çalışıyor ve hızla montaj işlerini tamamlıyoruz. Yeni almış olduğunuz mobilya ürünlerinin kurulumunu yapmak sizler için sıkıcı ve zor bir uğraş olabilir. Oldukça külfetli olan bu işlemler için mobilya montaj hizmetlerinden faydalanmak eşyalarınızı en sağlam şekilde montajının yapılmasını sağlayacaktır.

Büyük bütçeler ile almış olduğunuz mobilyaların montajlarını sizler yaptığınızda hasar görmesi oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yanlış parçaları birleştirmek geri dönülemez hasarlara meydan verebilir. Bizler marka ve mobilya fark etmeksizin montajlarını ve tamirlerini yapıyoruz. Mobilyalarınızı söküp taşınma durumlarında yardım ettiğimiz gibi kurulumlarını da yapıyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizlere gerekli iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İhsaniye Mobilya Montaj Hizmeti

İhsaniye mobilya montaj hizmetlerimiz için alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile montajı yapılacak olan ürün ya da ürünleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Belirlenen tarihler içerisinde mobilyalarınızın sökme ya da montajını en hızlı şekilde sizler için gerçekleştiriyoruz. Tüm marka ve mobilyalar için yaptığımız montaj işlemlerine ek olarak da belli başlı sorunlar için tamir hizmetlerimizi yapmaktayız. Menteşe, kulp, ayak gibi aksesuarların değişimlerini ve tamirini yapıyoruz. Ev veya ofisleriniz için mobilya montaj hizmetlerimizden bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz:

  • Montaj
  • Demontaj
  • Paketleme
  • Nakliye
  • Tadilat ve yedek parça

Tüm mobilyalarınızın montajlarını en hızlı şekilde yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Tecrübelerimiz ile sorunlara çözümcül yaklaşıyor ve mobilyalarınızın hasar görmemesi için titizlikle çalışıyoruz. İhsaniye mobilya montaj hizmetlerimizden %100 memnuniyet duyacağınızı biliyoruz. Bu bilinçle en kaliteli montaj hizmeti alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere sunuyoruz.

Mobilya montajı yapmak sizler için oldukça uğraştırıcı bir durum olacaktır. Hangi parçanın nereye uygun olduğu bulmak için uzunca bir zaman harcarken bir taraftan da montajı yapmak sizleri bir hayli zorlayacaktır. Bizler firma olarak bu hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Mobilyalarınızı hızla birleştiriyor, ortaya çıkacak olan sorunları çözüyor ve tüm bu hizmetlerimizi sizlerin memnuniyetlerini ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz. Mobilyalarınızın boyutlarına, parçalarına, gerek duyulduğunda kullanılacak yedek parçalara kadar fiyatları farklı olabiliyor.

Ayrıca adresin konumu da fiyatları etkileyebiliyor. Tüm bu maliyetleri en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunuyoruz. Piyasa fiyatını aşmayacak hizmetlerimiz ile memnuniyetlerinize ortak oluyoruz. İhsaniye mobilya montaj hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en kaliteli ve en hızlı mobilya montaj hizmetlerimizi gerçekleştirerek gün içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp