İçeriğe geç

Kağıthane Mobilya Montaj

Kağıthane Mobilya Montaj
Kağıthane Mobilya Montaj

Artan nüfus popülasyonu sebebiyle oldukça kalabalık bir yapısı olan Kağıthane ilçesi, merkezi konumu ve ulaşım imkanlarındaki rahatlığı dolayısı ile çokça tercih edilen bir yaşam alanıdır. İstanbul’un günden güne büyüyerek gelişim gösteren ilçelerinin en önde gelenlerinden olan Kağıthane, sık sık taşınma ve oturum yaşanan bölgelerdendir. Hane sayısı oldukça fazla olan bu ilçede özellikle yeni taşınanların karşılaştığı Mobilya montaj hizmeti bir hayli zahmetli durumlara neden olmaktadır. Bizde Kağıthane mobilya montaj hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile ilçenin tüm bölgelerine özel hizmetler sunmaktayız. İnternetten sipariş edilen mobilya aksesuar ve ürünlerinin sıklaştığı günümüzde, bu tür sipariş ürünleri genellikle demonte şekilde müşteriye sunulmaktadır.

 • Acil montaj işlerinize kalıcı ve özel çözümler
 • İstanbul’un tüm ilçelerinden servis ağı
 • Pratik mobilya çözümleri
 • Geniş referans ağı

Firmamız demonte olarak internetten online yollarla sipariş ettiğiniz tüm marka ve model mobilyaların montajını sizin yerinize güvenle yapmaktadır. Kurulumu kolay gibi gözüken bu tarz ürünler eğer dikkat edilmezse büyük sorunlara yol açabilmektedir. Özellikle uzun ömürlü bir mobilya kullanımı açısından dikkatli bir işçilik, profesyonel bir montaj ve sabitleme gerekmektedir. Böylece hem mal, hem de can güvenliği sağlanmış olacaktır. Kağıthane mobilya montaj hizmetleri veren firmamız ürünlerin ilk gün ki kalitesini korumanızı ve tekrar söküm takımlarda formunu korumasına özen göstermektedir. Böylelikle bütçenizden tasarruf etmenizi sağlamakta ve gereksiz fazla masrafa girmenize engel olmaktadır.

 • Güven veren hizmet
 • Mobilya tamir hizmeti
 • Mutfak mobilyaları montajı
 • Masa çeşitleri montajı

Bilirkişiler tarafından satın alınan mobilyaların kurulması oldukça önemlidir, kurulumuna dikkat edilmeyen küçük parçalar montaj yerlerinden ürünlerin yalama olmasına ve konforlu bir kullanım imkânı sunulmamasına neden olmaktadır. Kalitesinden asla ödün vermeyen tecrübeli firmamız Kağıthane mobilya montaj hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Alanında öncü isimler ve çekirdekten yetişen profesyonel bir ekiple çalışan firmamız karşılıklı güven içerisinde sizlere özel bir hizmet sunmaktadır.

Kağıthane Mobilya Montaj Hizmeti

Personelleri ve çalışma prensipleri ile kurumsal bir kimlik taşıyan firmamız, taşınma, yeni ev alma ve yer değiştirme gibi durumlarda ev, ofis ve işyerlerinizdeki mobilyaların sökülmesi işlemini de itina ile gerçekleştirmektedir. Alfemo, Enza Home, Lazzoni, Kilim Mobilya, Modolife, Doğtaş, Vivense, Casa, İstikbal, Tepe Home, Kelebek Mobilya, Balhome, Vivense, Evgör Mobilya, Mondi, Bauhaus, İkea ve Koçtaş başta olmak üzere birçok yerli ve ithal mobilya markalarının kurulumu konusunda tecrübeli olan firmamız, Kağıthane mobilya montaj hizmetlerinize hızlı çözümler sunmaktadır.

 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Profesyonel montaj ekibi
 • Sandalye montajı hizmeti
 • Geniş teknik altyapı hizmeti

Kullandığınız tüm mobilya markalarına montaj hizmetleri yanı sıra özel tamir servisi hizmetleri de sunan firmamız, deforme olan ve eskiyen mobilyalarınızın tadilatını gerçekleştirmektedir. Eşsiz hizmet, teknik donanım, yeterlilik ve çözüm sunan altyapı imkânları ile aradığınız her an yanınızda olan Montaj Hizmeti firmamız en kaliteli montaj işlemlerini, bütçenizi aşmayacak en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Sürekli memnuniyet parolası ile çıktığımız bu yolda müşteri çağrı merkezimizi arayabilir teknik destek alabilir, ücret bilgisi, montaj ve tadilat hakkında aradığınız tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşini severek yapan ekibimizin güler yüzlü hizmetleri ile asla güveniniz sarsılmadan özel bir hizmet alabilirsiniz. Planlı ve programlı titiz işçilik gerçekleştirilmesine önem veren firmamız, karşılaştığı tüm zorlukları yerinde çözümlerle sizin adınıza halletmektedir. Sizde Kağıthane mobilya montaj işlemleri konusunda bizleri arayabilir ve bu eşsiz imkanlardan faydalanabilirsiniz.

 • Hızlı demontaj ve montaj servis hizmetleri
 • Dolap montaj hizmeti
 • Koltuk montaj hizmeti
 • Bölgeye özel hizmetler
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp