İçeriğe geç

Kavacık Mobilya Montaj

Kavacık Mobilya Montaj
Kavacık Mobilya Montaj

Kavacık binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye ve konuta ev sahipliği yapmaktadır. Düzenli olarak da semtimizin nüfusu artmakta, yoğun bir sirkülasyon yaşanmaktadır. Bütün bunlar olurken evlerin ve işyerlerinin kullanıma en uygun hale getirilmesi gerekmekte, başta mobilyalar olmak üzere çeşitli eşyalardan yararlanılmaktadır.

Mobilyalar bir ortamın işlevsellik kazanmasında, dekorasyonunun yapılmasında, kalitesinin arttırılmasında önemli pay sahibidirler. Bununla birlikte taşınma sırasında ya da bir ürünün yerinin değiştirilmesinde, ilk kez satın alındıktan sonra kurulumlarının yapılması gerekmektedir. Kavacık mobilya montaj hizmetlerimiz kapsamında uzman ustalarımız gereken her türlü yardımı sağlamakta, mobilyalarınızın türü ve özellikleri her ne olursa olsun başarıyla montajlarını tamamlamaktadırlar.

Kavacık mobilya montaj ihtiyaçlarınızda firma olarak bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Kavacık’ın her neresinde olursanız olun iletişim kanallarımızdan ulaşabilir, randevu oluşturabilir ve randevu saatinde ustalarımızın adreslerinize varmasını sağlayabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi sorunsuz bircimde kullanmaya başlayabilir, mekanlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Firma olarak Kavacık mobilya montaj alanında sağlamış olduğumuz başlıca ayrıcalıklar şunlardır:

  • Uzman kadro: Mobilyalar onlarca farklı ürün grubundadır ve her bir ürün grubunda binlerce tasarım olabilmektedir. Her tasarımın özellikleri değişiklik göstermekte, farklılıklar nedeniyle de montaj ustalarının işin bütün teknik detaylarına sahip olması gerekmektedir. Ustalarımız alanında eğitimli kişilerden oluşmakta, parça – bütün ilişkisi kurabilen ustalarımız sayesinde bütün mobilyalarınızın montajı çok rahat yapılabilmektedir.
  • Profesyonellik: Günümüzde mobilyaların büyük çoğunluğu fabrikasyondur. Bu nedenle her bir parça özel üretilmekte, aynı mobilyada dahi bir yerdeki parça başka bir yerde kullanılamamaktadır. Bir tek parçanın eksik olması halinde montajı yapmak da imkansızlaşmaktadır. Bu nedenle mobilya montaj ustasının dikkatli olması, hassas davranması, parçaları doğru yerleştirmesi gerekmektedir. Ekibimiz bu alanda fazlasıyla profesyonellik sergilemektedir.
  • Yeni nesil ekipman: Mobilya montajı sırasında en az ustalık kadar kullanılan ekipmanlar, malzemeler, makineler de önemlidir. Eksik ekipman montaj süresini uzatabileceği gibi imkansız hale de getirebilir. Oysa günümüzde birçok ekipmanla montajı çok daha rahat ve hızlı yapmak mümkündür. Firmamız yeni nesil, tam profesyonel ekipmanlar kullanmaktadır.

Kavacık Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya montaj uygulamalarında en temel hususlardan birisi güvenilirliktir. Mobilyalarınız evlerinizde, işyerlerinizde olduğu için yaşam alanlarınıza güvenilmez kişileri dahil etmemelisiniz. Bu nedenle kurumsal yerlerden hizmet almalı, ürünlerinizin maddi, manevi zarar görmemesi adına güvenilir kişilerle iş birliği yapmalısınız.

Firma olarak bölgemiz genelinde bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da başarılı işlere imza atıyoruz. Komodin, sehpa, kitaplık, çalışma masası, kıyafet dolabı, makyaj masası, TV ünitesi, konsol, bilgisayar masası, banyo dolabı ve diğer bütün ürün gruplarınızın montajını sağlıyoruz.

Kavacık mobilya montaj ihtiyacı olanların gerek piyasa genelinde gerekse firmamız özelinde en fazla cevabını merak ettikleri sorulardan birisi mobilya montaj fiyatlarının ne kadar olduğudur. Bu alanda fiyatlar çeşitli detaylara göre değişmekte, bu yüzden de sabit bir fiyat tarifesi üzerinden hizmet sunmak yerine her işin özeline göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kavacık mobilya montaj fiyatları üzerinde montaj hizmeti yapılacak mobilyalarınızın boyutları, özellikleri, zorluk seviyesi, süresi gibi hususlar etkili olmaktadır. Onlarca farklı mobilya grubu bulunduğu ve her ürünün ölçüleri farklı olabildiği için işçilik, işçilik süresi farklı olabilmektedir. Bunlar da fiyat farklarının oluşmasına neden olmaktadır. Firmamız her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamayı ilke edinmekte, bugüne kadar bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, istenen detayları paylaşabilir ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp