İçeriğe geç

Kemerburgaz Mobilya Montaj

Kemerburgaz Mobilya Montaj
Kemerburgaz Mobilya Montaj

Üretilen mobilyalar taşınırken parça halde taşınır. Kurulum, mobilya yerleştirilirken yapılmaktadır. Bunun nedeni ise taşıma esnasında mobilyanın zarar görmesini önlemektir. Mobilya satıcıları genellikle mobilyayı parça halde adrese gönderir. Adrese gelen mobilyanın kurulumu ise kullanıcı tarafından yapılamaz. Kurulumun tecrübe sahibi ekip tarafından yapılması önemlidir. Kemerburgaz mobilya montaj alanında hizmet veren firmamız adrese gelerek mobilya kurulumu yapmaktadır. Firmamız için mobilya türü fark etmez. Geniş kapsamlı kurulum hizmeti sunan firmamız kullandığınız mobilyaları özenle kurar ve kullanıma hazır hale getirir.

Ev ve işyerleri başta olmak üzere çeşitli yapılarda mobilyalar kullanılır. Mobilyalar yaşamı kolaylaştırmak, alanı en verimli şekilde kullanmak, konforlu yaşam alanı sağlamak için önemlidir. Zamanla mobilya üretiminde farklılıklar yaşanmıştır. Tasarımı ve üretimi değişen mobilyalar hem daha verimli kullanım imkanı sunar hem de tasarımıyla dekorasyonu tamamlar. Her kullanıcı kendi için uygun mobilya tercihini kolaylıkla yapabilir. Mobilyalar tasarıma uygun üretilir. Üretim sırasında mobilyalar temel parçalar halinde üretilmektedir. Mobilyaların temel parçalar halinde üretilmesinin nedenleri:

  • Üretimi kolaylaştırmak
  • Kurulumu kolaylaştırmak
  • Taşımayı kolaylaştırmak

Montaj hizmeti işlemi her mobilya için farklılık gösterebilir. Fakat genel olarak tüm mobilyalar parçaların birleştirilmesiyle kurulur. Mobilyalar yapı içinde farklı alanlarda kullanılabilir. Mutfak dolabı, erzak dolabı, koltuk, beşik, masa gibi mobilyalar bulunmaktadır. Her mobilyanın temel parçaları farklıdır. Mobilya montaj alanında hizmet vermekte olan ekibimiz her mobilya türü için kurulum hizmeti verir. Kemerburgaz mobilya montaj hizmeti için ihtiyaç duyulan bazı malzemeler vardır. Aynı zamanda montaj için mobilya parçalarının eksiksiz olarak tam olması gerekir. Mobilya montajı belirli bir plan doğrultusunda yapılır. Kurulum için gerekli olanlar: 

  • Montaj malzemeleri
  • Mobilya parçaları
  • Mobilyanın kurulacağı alanın belirlenmesi
  • Kurulum kitapçığı

Mobilyalar parça halde gönderildiğinde parçalarla birlikte kurulum kitapçığı da gönderilir. Kurulum kitapçığının içinde kuruluma dair tüm bilgiler bulunur. Kurulum öncesinde montaj malzemelerinin eksiksiz olarak tam olması gerekir. Ardından mobilya parçalarının tam olması gerekir. Eğer mobilya parçaları eksikse veya hatalı parça varsa kurulum yapılmamalıdır. Eksik olan parçalar istenmeli, hatalı olan parçanın değişimi yapılmalıdır. Mobilyanın nereye kurulacağı belirlenmelidir. Kurulumu yapılan mobilyaların yerinden çok fazla oynatılmaması gerekir.

Kemerburgaz Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilyalar ne kadar yer değiştirirse mobilya ayakları da zamanla yıpranır. Kurulum yeri belirlendiğinde mobilya o alana kurulur. Kurulum öncesinde alanın temiz olması gerekir. Ardından tüm parçalar ekip tarafından kontrol edilir. Herhangi bir sorun olmadığında parçalar sırayla birleştirilir. Daha sonra mobilyanın kontrolü yapılır. Mobilya kullanımında bir sorunun olup olmadığı tespit edilir. Eğer bir sorun yoksa kurulum tamamlanır. Kemerburgaz mobilya montaj alanında hizmet veren ekibimiz garantili kurulum çalışması yapmaktadır. Güvenilir ve doğru hizmet almak için sizler de ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kemerburgaz mobilya montaj alanında verilen hizmetle fiyatlar değişebilir. Fiyatlar belirli nedenlere bağlı değişmektedir. Fiyatları etkileyen faktörler: 

  • Hangi mobilya türünün kurulduğu
  • Mobilyanın ölçüleri
  • Mobilyanın adedi

Masa kurulumuyla mutfak dolabı kurulumu farklı fiyatlarla yapılır. Aynı zamanda mutfak dolabı ile elbise dolabı kurulumu da farklı fiyatlarla yapılmaktadır. Mobilya türüne, adedine ve ölçüsüne bağlı fiyat değişikliği görülür. Kemerburgaz mobilya montaj alanında bizler en uygun fiyat aralığında hizmet vermekteyiz. Yüksek kaliteye sahip hizmetimiz doğru fiyatlarla müşteriye sunulur. Garantili, doğru, güvenilir hizmet için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Ekibimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, bulunduğunuz adrese montaj ustası çağırabilirsiniz. Mobilyaların kurulumu kısa sürede eksiksiz olarak yapılacaktır. Bu sayede sizler de zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp