İçeriğe geç

Kısıklı Mobilya Montaj

Kısıklı Mobilya Montaj
Kısıklı Mobilya Montaj

Kısıklı mobilya montaj hizmeti, satın almış olduğu eşyaları uzun yıllar boyunca ve sorunsuz bir şekilde kullanmak isteyen kişilerin faydalandığı bir hizmettir. Yeni bir eşya satın almayı düşünen kişiler yüksek bir bütçe ayırmak zorunda kalır. Bu sebeple yaptıkları harcamanın karşılığına satın aldıkları eşyaları uzun yıllar boyunca kullanmak isterler. Kısa süre içerisinde arızalanan eşyalar, herkes için çok can sıkıcı durumlarda sebep olur. Böyle durumlarda profesyonel mobilya montaj hizmetlerinden faydalanarak uzun ömürlü bir kullanıma kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kısıklı mobilya montaj firması olarak çalışmalarını sürdüren profesyonel ekibimiz; kitaplık, yatak, dolap, koltuk, sandalye, raf, kanepe ve masa gibi pek çok eşyanın kurulumunu gerçekleştirir. Bağlantıların sağlam bir şekilde yapılmasına ve kurulum esnasında eksik bir parça bırakılmamasına çok özen gösterilir. Alanında uzman ekibimiz, en zorlu kurulum süreçlerine sahip olan mobilyaları bile en kısa sürede gerektiği gibi kullanıma hazır bir hale getirir.

Kısıklı mobilya montaj hizmetlerini sunan çalışanlarımız, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için ellerinden geleni yapar. Mobilya üreticisi firmaların pek çoğu size ücretsiz kurulum seçeneği sunar ancak bu hizmetten yararlanmak, çoğu zaman uzun bir bekleme süresine katlanmayı gerektirir. Firmalar çok yoğun olmalarından ötürü siz mobilyanızı satın aldıktan çok sonra montajını yaparlar. Bu sebeple koltuklarınızı kullanmak ve dolaplarınıza eşyalarınızı yerleştirmek için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Online alışveriş sitelerinden bir mobilya satın aldığınız zaman ise çoğunlukla montajı kendiniz yapmak zorunda kalırsınız. Böyle işler ile ilgili yeterince bilginiz yoksa montaj yaparken hatalı yaptığınız işler sebebiyle satın alır almaz eşyanıza zarar verebilir ya da ciddi anlamda zorlanabilirsiniz. Montaj hizmeti firması olarak tüm kurulum sürecini sizin yerinize tamamlıyoruz. Bu sayede sizin herhangi bir zahmete katlanmanıza ve kendinizi yormanıza gerek kalmaz.

Kısıklı mobilya montaj hizmetlerinden yararlanırken kurulumu yapılacak olan kaç adet eşya olduğunu ve bu eşyaların özellikleri belirtmeniz gerekir. Bu sayede çalışanlarımız gerekli ekipmanlar ile ve uygun sayıda çalışanla evinize ulaşarak çalışmalarına başlar. Yapılacak çalışmalar esnasında hijyene de çok özen gösterilir. Ambalaj atıklarının oluşmaması ve toz kalıntılarının oluşmaması için çalışanlarımız etrafı detaylı bir şekilde temizler. Ekibimiz tam bir iş birliği içerisinde çalışarak ünlü markaların ürünlerinin kurulumunu en kısa süre içerisinde tamamlar. Kurulum hizmeti verdiğimiz bu markalardan bazıları şu şekildedir:

  • Ikea
  • Koçtaş
  • Tekzen
  • Vıvense
  • Adore.

Kısıklı Mobilya Montaj Hizmeti

Kısıklı mobilya montaj hizmetinden faydalanmanız güvenli kullanım için de çok önemlidir. Mesela arızalanmış olan bir bazayı kullanmaya devam ettiğiniz takdirde ciddi kazalar yaşayabilir ve çok ağır yapıda olan bazayı üzerinize düşürebilirsiniz. Aynı problem kanepelerde de ortaya çıkabilir. Arızalanan kanepeler birden düşerek ciddi bir yaralanmaya yol açabilir.

Firmamızın sizin için sunmuş olduğu ayrıcalıklarından faydalanarak hem ailenizin hem de kendinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Arızalanan ya da eksik kalan her parçayı tehdit olmaktan çıkararak yalnızca güzel bir dekorasyonun keyfini sürmek için hemen profesyonel mobilya montaj firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Kısıklı mobilya montaj fiyatlarında her zaman uygun seçenekler sunan firmamız ile bütçenizi zorlamadan ayrıcalıklı bir hizmete ulaşabilirsiniz. Fiyatlar, kurulumu ya da tamiri yapılacak mobilyanın çeşidine, çalıştırılması gereken çalışan sayısına ve işlemin zorluk derecesine göre belirlenir. Makul fiyatlar ile hizmet veren firmamız ile uzun ömürlü bir mobilya kullanımının tadını çıkarabilir ve evinizin şık görünümünü uzun yıllar boyunca koruyabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp