İçeriğe geç

Kocatepe Mobilya Montaj

Kocatepe Mobilya Montaj
Kocatepe Mobilya Montaj

30 yıllık tecrübesiyle sektörde lider firmalar arasında yer alan işletmemiz, kalite standartlarının da üstünde bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Kocatepe mobilya montaj olarak verdiğimiz hizmetler arasında en çok tercih edilen alanımız montajdır. Gerek ev ve bahçe mobilyaları gerekse iş yerlerinde kullanılan ofis mobilyaları için montaj işlemleri sıklıkla kullanılmaktadır. Montaj hizmeti verirken dikkat ettiğimiz başlıca kriterler vardır:

 • Müşteri memnuniyeti
 • En iyi teknik servisi sağlama
 • Kalite standartlarının üstünde hizmet anlayışı
 • Profesyonel kadro
 • En iyi ekipman
 • Hız ve güvenilirlik

Bu kriterler ve disiplin anlayışımız bizi sektörde en çok tercih edilen firmalar arasına yerleştirmiştir. Hizmette kalitenin sürdürülebilirliği önemlidir. Bunun için de işinin ehli ustalarımız en iyi performansla çalışmaktadır.

Sökme ve takma işlemlerinin yanında zamanla aşınan ve tamire ihtiyacı olan mobilyaların da tekrar kullanıma kazandırılmasını sağlayan ekibimiz bakım ve onarımda da en iyi hizmeti sunar.

İhtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan mobilyaların belli bir üretim sırası vardır. Parçalara bölünen mobilyanın üretimi kolaydır. Kolay taşınabilir ve kolayca da birleştirilir. Yalnız mobilya kurulumu esnasında parçaların yanlış yerleştirilmesi sorunları da beraberinde getirir. Özellikle tv ünitesi, mutfak dolapları ve elbise dolapları gibi parça sayısı çok, aynı zamanda büyük ve ayakta durması için sağlam olması gereken mobilya çeşitlerinde tecrübe sahibi bir ekipten yardım almak en iyisidir. Kocatepe mobilya montaj ekibi olarak her çeşit modelin ve her markanın montajını yapıyoruz:

 • Mutfak dolabı
 • Gardırop
 • Oturma grubu
 • Kitaplık
 • Dolaplar
 • Ayakkabılık

Hizmetimizin her aşamasında özenli ve titiz davranıyoruz. Hem kurulum hem de sökme işlemleri yapan ekip arkadaşlarımız, hızlı ve güvenilir hizmet vermenin huzuru içindedir. Kurulum konusunda ne yapacağınızı düşünerek mobilya almayı ertelemeye gerek yok. Kocatepe mobilya montaj ekibimiz her zaman desteğe hazır şekilde beklemektedir.

Kocatepe Mobilya Montaj Hizmeti

Ekiplerimiz sadece sökme ve kurulumda görev almaz aynı zamanda yıpranmış, hasara uğramış, çizilmiş mobilyaların da yeniden kullanıma kazandırılması için bakım ve onarım işlerini üstlenir. Kocatepe mobilya montaj hizmetinin yanında en kaliteli şekilde tamir işlerini de yapan ekibimiz her mobilyanın bakımını üstlenebilir. Gerek iş yeri gerek ev gerekse bahçe mobilyalarının bakımı ve tamiratını usta ekibimiz en iyi şekilde yapar.

Mobilyaların zaman içerisinde işlevini kaybetmesi, hasara uğraması, bir kullanım alanının kırılması olağan ve normaldir. Aynı mobilyayı yıllarca kullanmaya devam etmek isteyenler için bakım ve tamir işlemleri alanında profesyonel bir hizmet almak iyi olur. Bu konuda ekibimiz âdeta marangoz gibi en kaliteli hizmeti vermeye çalışır. Tamir sonrası ilk günkü konforla kullanıma devam edebilirsiniz. Mobilyanız hangi çeşit olursa olsun hangi markanın ürünü olursa olsun ustalarımız tamirini en iyi şekilde yapar.

Her evin eşyası içinde geniş bir kullanım alanına sahip ve yer kaplayan mobilyalardır. Dolasıyla evde ve iş yerinde geçirilen süre doğrultusunda bir mobilyanın sağlam oluşu o alandaki konforu da etkiler. Bu sebeple gerek kurulum açısından gerekse hasarlı mobilyanın tamiri bakımından kaliteli bir ustalık ve işçilik hizmeti almak hayatınızı rahatlatır.

Kocatepe mobilya montaj hizmetinden yararlanan müşterilerimizin sunduğumuz kaliteden uygun şekilde istifade etmelerini istiyoruz. Bu sebeple de bütçeleri sarsmayacak şekilde bir fiyat belirlemeye gayret ediyoruz. Montaj ve tamir hizmetlerinde mobilyanın durumu, gidilen adresin konumu, kurulacak veya tamir edilecek mobilyanın özellikleri, kullanılacak olan alet, edevat fiyatı belirlememizde ana unsurlardır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp