İçeriğe geç

Konaklar Mobilya Montaj

Konaklar Mobilya Montaj
Konaklar Mobilya Montaj

Konaklar mobilya montaj hizmetlerimiz ile yıllardır bölgemiz genelinde aktif çalışıyoruz. Gerek evlerinizde gerekse iş yerlerinizde mobilya montajına dair bütün ihtiyaçlarınıza en doğru ve en hızlı cevabı veriyoruz.

Mobilyalar yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının olmazsa olmazıdır. Evlerde her odanın ayrı mobilyaları vardır ve odaların dekore edilmesi ve kullanışlı hale gelmesi için bu tür mobilyalara ihtiyaç vardır. Dolaplar, gardıroplar, masalar, sandalyeler, koltuk takımları, sehpalar, yataklar ve daha onlarca farklı mobilya evlerde ihtiyaca ve tarza göre kullanılır.

İşyerlerinde de dolaplar, masalar, sandalyeler ve daha onlarca farklı mobilya türü mekanların daha şık ve konforlu hale gelmesine katkıda bulunur. Bütün mobilyaların rahatlıkla kullanılabilmesindeki temel şart montajlarının başarıyla yapılmasıdır ve Konaklar mobilya montaj hizmetlerimizle yaşam alanlarınıza fark katıyor, profesyonel çözümlerimizle bütün mobilyalarınızı en iyi şekilde kurup kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Bölgemiz genelinde her türlü mobilyanın sökümünde, demonte edilmesinde ve montajında e yakın çözüm ortağınız olmayı başarıyoruz. Üstelik zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırarak her nerede nasıl bir mobilya ürününüzün montajı yapılması gerekiyorsa yardımcı olmayı başarıyoruz.

Konaklar mobilya montaj ihtiyacı çok farklı nedenlerle ortaya çıkabilir. Kimi zaman evinizin ya da işyerinizin içinde herhangi bir mobilyanızın yerini değiştirmek isteyebilir, dekorasyonunuzda farklılık yaratmak isteyebilirsiniz. Kimi zaman taşınabilirsiniz ve taşınmadan önce bütün mobilyalarınızın demonte hale getirilmesi gerekir. Aksi taktirde dolap, masa gibi mobilyalarınız taşınma sırasında zarar görür ve tekrar kullanılmaz hale gelir. Aynı şekilde yeni adresinize vardığınızda mobilyalarınızın montajının yerli yerinde yapılması ve kullanıma hazır hale getirilmesi gerekir.

Günümüzde online alışveriş son derece yaygınlaşmıştır. Online alışveriş ayrıcalığıyla dünyanın her yerinden mobilya alımı yapabilirsiniz. Seçeneklerinizi sınırsız hale getirebilir, her bütçeye ve tarza hitap eden alternatiflerle çok daha uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Online alışverişle alacağınız mobilyalar ise demonte halde gelecektir ve evinizde, işyerinizde bunların montajı yapılmalıdır.

Konaklar mobilya montaj hizmetimize online mağazalardan satın alacağınız her türlü mobilyanın montajında yardımcı oluyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve ihtiyacınızı belirtip randevu oluşturmak. Servisimiz randevu saatinde adresinize gelecek ve mobilyalarınızın montajını kusursuzca yaparak kullanımınıza sunacaktır.

Konaklar Mobilya Montaj Hizmeti

Konaklar mobilya montaj uygulamaları profesyonellik ister. Hangi mobilya grubu olursa olsun monta sırasında son derece dikkatli olunmalı, parça bütün ilişkisi kurulabilmeli, ekipmanlara sahip olunmalı, bu ekipmanların nasıl kullanılması gerektiği bilinmelidir. Firmamız her biri deneyimli, sertifikalı, bilgi birikimi yüksek ve özverili bir kadroyla çalışmakta, başta şunlar olmak üzere bütün mobilyalarınızda yardımcı olmaktadır:

  • Oturma odası mobilyaları vitrin, oturma gurupları, konsol, sehpa
  • Yatak odası mobilyaları komidin, gardırop, yatak
  • Genç odası mobilyaları yatak, gardırop, çalışma masası,
  • Antre / hol mobilyaları portmanto, ayakkabılık,
  • Yemek odası mobilyaları vitrin, gümüşlük, masa
  • Çalışma odası mobilyaları çalışma kütüphane, etajer, masası, raflar,
  • Mutfak mobilyaları modüler dolaplar, kiler dolabı, bar masası, modüler alt tezgah,
  • Bebek odası mobilyaları gardırop, beşik,
  • Giyim odası mobilyaları raflı askılık, çekmeceli dolaplar.

Konaklar mobilya montaj hizmetlerimizde bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gururunu yaşıyor ve başarılarımızı her geçen gün daha ileriye taşımak adına özveriyle çalışıyoruz. Aynı zamanda en uygun Konaklar Mobilya Montaj fiyatları ile öne çıkıyor, montajı yapılacak ürünün boyutuna, özelliklerine, zorluk seviyesine, süresine göre belirlenmektedir. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir, Montaj Hizmeti ürününüze dair net fiyat teklifleri alabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp