İçeriğe geç

Kuştepe Mobilya Montaj

Kuştepe Mobilya Montaj
Kuştepe Mobilya Montaj

Ev ve iş yerlerinde mobilya kullanımı kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Koltuk, sandalye, masa, ayakkabılık, mutfak dolabı vb. gibi pek çok mobilya çeşidi vardır. Bu çeşitlilik hem kullanıcıların göz zevkine hitap eden modeli bulmada hem de konforu sağlayan en iyi ürünü tercih etmede yardımcı olur. Aynı zamanda dekorasyon açsından da kişilerin rahat seçimler yapmasına olanak tanır.

Kuştepe mobilya montaj hizmeti veren firmamız, bu çeşitlilikte kaliteli işler çıkaran ustalara ihtiyaç olduğunun bilincindedir. Sektörde 30 yıllık deneyimi ile en iyi montaj, bakım ve onarım işleri yapan ustalarla çalışmaktayız. Bu çeşitlilikte her marka mobilyanın kurulumunu yapan ustalarımız özenli ve dikkatli çalışmaktadır. Tecrübeli bir ekipten istifade etmenin en önemli avantajı zaman kaybetmemektir ve sahip olduğunuz mobilyanın deforme olmadan kurulabilmesidir. Yıllarca kullanılacak bir malzemenin güvenilir bir şekilde montajının yapılması, kullanıcı için de çok konforludur. Böylece içiniz rahat bir şekilde kullanıma geçebilirsiniz.

Taşınma sırasında ister ev ister iş yeri olsun mobilyaların tekrar sağlam bir şekilde kullanılabilmesi için özenle sökülüp gittiği yeni adresinde dikkatle tekrar kurulması gerekir. Montaj dikkat ve ustalık isteyen bir iştir. Biz de Kuştepe mobilya montaj ekibi olarak bu konuda oldukça dikkatli ve hassas davranıyoruz. Hangi marka olursa olsun farklı fabrikalardan çıkan ürünler olsun fark etmez. Her çeşit mobilyanın montajını gerçekleştiriyoruz. Kapı ve pencere de dâhil olmak üzere yeni aldığınız her mobilyayı kurulum talimatına uygun şekilde kuruyoruz.

Basit bir işlem gibi görünse de büyük parçalı mobilyaların, gardırop gibi çok parçalı ürünlerin dengede durabilmesi için doğru bir şekilde montaj yapılması gerekir. Kuştepe mobilya montaj hizmeti veren ekibimiz bu işi profesyonel şekilde yapar. Kullanılan aletlerden parçaların bir araya getirilmesi işlemine kadar her aşama dikkatle takip edilir.

Kuştepe mobilya montaj hizmeti veren ekibimiz, aynı zamanda bakım ve onarım da yapar. Mobilyasını değiştirmek istemeyen kullanıcılar için ev, bahçe ve iş yeri mobilyalarının tamiratını kolaylıkla yerine getiren ekibimiz, kaliteli hizmet verir. Mobilya tamiri neden önemlidir diye bir soru sorduğumuzda pek çok avantajlı yanla karşılaşırız:

  • Mobilyalar tekrar yeni gibi görünür
  • Satın alma masrafından kaçınılır
  • Manevi değeri olan anılar biriktirilen eşyalar kullanılmaya devam edilir.

Kuştepe Mobilya Montaj Hizmeti

Yaşadığımız alanı hem güzel hem de konforlu kılan en temel unsur mobilyalardır. Bu sebeple sağlamlık ve dayanıklılık önemli iki unsurdur. Bu iki unsura dikkat edilerek satın alınan mobilyalar dahi belli bir zaman sonra yoğun kullanım dolasıyla yıpranabilir. Çizikler, lekeler, kırıklar olabilir. Hem yüzeyde hem de olmazsa olmaz dediğimiz parçalarında hasar görülebilir. Ustalarımız titizlikle mobilyalar üzerinde bakım ve tamir yapar. İlk günkü kaliteyle kullanıma hazır hale getirirler.

Kuştepe mobilya montaj hizmeti veren firmamızın en önemli ilkesi müşterilerinin talep ve isteklerini birinci sırada değerlendirmektir. İnsana yine insanın kullanımını sağlayacağı bir eşyaya hizmet veren sektörde çalışan elemanlarımız güvenli ve hızlı bir hizmet anlayışı içindedir. Ustalarımız deneyimli oldukları için her türlü mobilyayı kısa sürede montajlayabilir. Tamir ve tadilat konusunda da aynı hızı ve özeni gösterir.

  • İş güvenliğine dikkat
  • Ekip çalışması önceliği
  • En son güvenlik testi
  • Etrafı temiz tutma.

Sıraladığımız bu ölçek her müşterimize hizmet verirken geçerlidir. Aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet veriyor, müşterilerimizi bu noktada da mağdur etmiyoruz. Her ne kadar fiyat belirlemede firmamızın kriterleri olsa da bu kriterler ölçeğinde ekonomik bir Montaj hizmeti veriyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp