İçeriğe geç

Maslak Mobilya Montaj

Maslak Mobilya Montaj
Maslak Mobilya Montaj

Mobilyalar evlerimiz, ofislerimiz ve diğer bütün yaşam alanları için çok önemlidir. Bir alanın dekorasyonunda mobilyalar hayati fonksiyona sahip olduğu gibi işlevsellik kazandırmada da mobilyaların önemi çok büyüktür. En eski çağlardan bu yana insanlık mobilya imalatı yapmakta, çağın en son olanaklarını adeta sanat eserlerine dönüştürerek yaşam alanlarına dahil etmektedir. Tasarımdan üretime her kademede kaliteye, estetiğe ve işlevselliğe önem verilerek ortaya eşsiz ürünler çıkarılmaktadır.

Mobilyalarla ilgili en temel husus montajdır. Montaj doğru yapılmadığı taktirde ürünlerinizi kullanmanız, kullanabilseniz de verim alabilmeniz mümkün değildir. Üstelik yanlış montaj ürünlerinizin ömrünü kısaltacak, yıpranmalarına neden olacaktır. Maslak mobilya montaj ihtiyaçlarında firma olarak uzun yıllardır hizmet veriyor, ilçemizin her neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz.

Maslak mobilya montaj ustası olarak bizler bu alanda bütün ihtiyaçları karşılıyoruz. Mobilyalarınızın montajının mutlaka profesyonellerce yapılaması gerektiğini vurguluyoruz. Çünkü doğru montaj ürünün ömrünü uzatıp kullanımını kolaylaştırırken yanlış montaj ürününüzün ömrünü kısaltır. Kullanırken de büyük zorluklarla karşılaşmanıza neden olur.

Mobilya montajında bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

 • Kurulum için bütün parçalar tam olmalıdır. Yeni bir ürün aldınızsa kutuda parça kalmadığına emin olun. Eksik parçalarla mobilya montajına başlamak kurulumun yarım kalmasına ve sorun yaşanmasına neden olur. Ağırlık merkezi doğru ayarlanamadığı için kısa sürede ürünleriniz yıpranabilir.
 • Mobilya montajı mutlaka mobilyanın türüne uygun alanda yapılmalıdır. Mesela yatak odası takımı dolabının montajı yatak odasında yapılmalıdır. Böylece montaj sonrasında taşıma gerektirmeyecektir. Fakat kimi zaman mobilyanızın kullanılacağı yerde yeterli alan olmayabilir. Bu durumda da geniş ve düz bir alanda montaj yapılmalıdır.
 • Mobilyaların hammaddesi ağaç olmakla birlikte son dönemde sunta, MDF gibi çeşitli malzemelerden üretimler olmaktadır. Bu nedenle birleşim yerlerinde yapılacak işlemlerde son derece hassas olunmalıdır. Montaj hizmeti esnasında doğru araçlar kullanılmalıdır. Mesela çok güçlü sıkıcılar yüksek kuvvet uygulanmasına ve parçalanmalara neden olabilir.
 • Mobilyalar devrilme gibi durumlara karşı hazırlıklı olmalıdır. Doğal afetlere karşı veya evlerde çocuklar bulunuyorsa mobilyalarınız yerleştirildikten sonra sabitlenmelidir. Sabitleme işlemi doğru aparatlarla duvara veya tavana yapılabilir.
 • Bir mobilya satın aldıysanız mümkün olduğunda kurulum kılavuzunu isteyin. Kurulum kılavuzları ülkemizde henüz çok yaygın olmasa da montaj ve demontaj esnasında yardımcı olmaktadır. Küçük ölçü farklarının gözetilerek montajın yapılmasına yardımcı olmaktadır.
 • Maslak mobilya montaj uygulamaları hem uzmanlık hem de ekipman yeterliliği gerektirdiği için güvenilir bir firmayla çalışmaya dikkat edin. Bizler her türlü mobilyanın montajını yapabilecek donanımda bir kadroya sahibiz ve en yeni nesil ekipmanlarla çalışıyoruz.

Maslak Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilyalar oldukça karmaşık ürünlerdir. Adeta bir yapbozu tamamlamaya, bir bilmeceyi çözmeye benzer. Bu nedenle Maslak 1453 mobilya montaj uygulamalarının belli bir sistem dahilinde yapılması gerekir. Şu adımları izleyerek kolay ve hızlı şekilde montaj işlemlerini tamamlamak mümkündür:

 1. İlk olarak çalışma alanı hazırlanmalıdır.
 2. Bütün kutular açılmalı, bütün parçaların tam ve hasarsız olduğu görülmelidir.
 3. Parçalar tanınmalı, bir plan yapılmalıdır.
 4. Ekipmanlar tam olmalıdır.
 5. Sabırla talimatlar uygulanmalı, ince detaylar göz ardı edilmemelidir.

Maslak mobilya montaj fiyatları operasyona göre değişmektedir. Her montajda kurulumu yapılacak ürünün boyutu, teknik detayları, sayısı farklı olabilmektedir. Bunlara göre de kullanılacak ekipmanlar değişmekte, ayrılması gereken zaman farklılık göstermektedir.

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, montajı yapılacak ürünleriniz hakkında detay verebilir ve net fiyat alabilirsiniz. Firma olarak her zaman en kaliteli ve en hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla Maslak mobilya montaj hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp