İçeriğe geç

Mecidiyeköy Mobilya Montaj

Mecidiyeköy Mobilya Montaj
Mecidiyeköy Mobilya Montaj

Yaşam alanlarındaki mobilyaların bir kısmı demirbaş olurken bir kısmı bizimle birlikte taşınmaktadır. Fakat hangisi olursa olsun mobilyaların kullanılabilmesi için öncelikle montajının yapılması gerekmektedir. Firmamız Mecidiyeköy mobilya montaj uygulamalarıyla bölgemiz genelinde aktif hizmet vermekte, bütün yaşam alanlarınızdaki montaj gereksinimlerinizi en hızlı ve en kaliteli şekilde karşılamaktadır.

Bir binanın yaşam alanı ya da çalışma ortamı olabilmesi için birtakım eşyalara ihtiyaç vardır. Bu eşyaların başında da mobilyalar gelir. Mobilyalar tarihin en eski dönemlerinden bu yana başta ahşap olmak üzere çeşitli materyallerden üretilmekte, evlerde, ofislerde, fabrikalarda ve diğer bütün ortamlarda kullanılmaktadır.

Mecidiyeköy Mobilya Montaj Hizmeti

Mecidiyeköy mobilya montaj hizmetlerimiz kapsamında montajını yaptığımız mobilya gruplarında hiçbir sınır yoktur. Ölçüsü, materyali, özellikleri her ne olursa olsun profesyonel ekibimizle birlikte randevu saatinde adresinizde oluyor, montajlarını yapıyor ve en kısa sürede kullanımınıza sunuyoruz. Yıllardır hizmet verdiğimiz Mecidiyeköy mobilya montaj alanında en fazla talep gören uygulamalarımız şunlar olmaktadır:

 • Masa montajı,
 • Mutfak mobilyası montajı,
 • Dolap montajı,
 • Koltuk montajı,
 • Sandalye montajı,
 • TV ünitesi montajı,
 • Kitaplık montajı,
 • Portmanto montajı,
 • Baza montajı,
 • Ofis mobilyaları montajı,
 • Bilgisayar masası montajı,
 • Yemek takımı montajı vd.

Mecidiyeköy mobilya montaj ihtiyacınız her ne olursa olsun kaliteli hizmet önceliğiniz olmalıdır. Çünkü mobilyalar oldukça değerli eşyalardır. Bugün hangi ürün grubunu yeniden satın alacak olursanız olun yüksek paralar ödemek zorunda kalırsınız. Özellikle özel tasarım mobilyalarınızı kötü işçiler elinde zayi etmek hiç istemeyeceğiniz bir durumdur. Bu nedenle montaj ustası seçerken öncelikle deneyime, bilgi birikimine ve kaliteye öncelik vermelisiniz.

Mecidiyeköy mobilya montaj alanında bizler yüksek tecrübeli, deneyim sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Her biri mobilya montajı ve tamirinde uzman, kendini sürekli geliştiren, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Eşyalarınıza hassasiyetle yaklaşıyor, hiçbir zarar görmeden monte edilmelerini sağlıyoruz.

Mobilya montajında personel kalitesi kadar ekipman portföyü ve kalitesi de önemlidir. Günümüzde üretici firmalar tek bir mobilyada dahi farklı tasarımlarda vidalar kullanabilmekte, her vida farklı ekipmanlarla sıkılıp gevşetilebilmektedir. Eğer doğru ekipman yoksa uğraş sadece mobilyanıza zarar vermekten ve zaman kaybından başka sonuç doğurmayacaktır. Firma olarak dinamik yapımızla mobilya sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. En iyi markaların en kaliteli ekipmanlarını portföyümüzde bulundurarak markası, modeli, türü fark etmeksizin montaj gerçekleştiriyoruz.

Mobilya montaj uygulamalarımızda sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan birisi de montaj fiyatlarımızdır. İlk günden bu yana en hızlı ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla birleştirmeye çabalıyoruz. Bunun için de piyasa koşullarında en ucuz montaj fiyatı tekliflerini sunuyoruz.

Montaj hizmeti fiyatlarımız verilen hizmete göre değişmektedir. Bu nedenle ihtiyacınızın detaylarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlandırmada etkili olan en temel hususlardan birisi hangi mobilya türünün montajının yapılacağıdır. Mobilyaların ürüne göre montaj detayları değiştiği için fiyatlar da değişmektedir. Bir diğer etken mobilyanın ölçüleridir. Ölçüler arttıkça ayrılan zaman ve verilen emek de artacağı için fiyatlandırmada mobilyalarınızın ölçüleri de baz alınmaktadır.

Bir diğer etken mobilyaların adedidir. Kimi zaman ofisinizdeki tek bir kitaplığın montaj ihtiyacı olabilir, kimi zaman bütün bir ev mobilyalarınızın montajına gereksinim olabilir. Mobilya sayısına göre zaman ve emek değişeceğinden fiyatlar değişebilmektedir.

Bölgemizin en uygun Mecidiyeköy Mobilya Montaj hizmetini almak için çağrı merkezimizi arayabilir, istenen bilgileri personellerimizle paylaşabilir ve net fiyat teklifi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla hizmet alacağınız gibi en kaliteli hizmete de sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp