İçeriğe geç

Merter Mobilya Montaj

Merter Mobilya Montaj
Merter Mobilya Montaj

Son dönemlerde hazır mobilyaların kullanımı oldukça artıyor. Özellikle uygun fiyatlı olması ile tercih ediliyor. Tüketiciler bu tarz mobilyaları internet üzerinden satın alarak evlerinde kendileri montaj yapmaya çalışıyor. Fakat bu tarz mobilyaların kurulum kılavuzları olması dahi onları kurarken kişi oldukça zorlanabiliyor. Böyle olması ile mobilya montaj hizmetlerinden faydalanılıyor. Böylece işinin ehli ustalar tarafından mobilyaların kolayca montajı yapılıyor.

Çoğu firma raylı dolap, gardırop, şifonyer, komidin, karyola, TV ünitesi, çok amaçlı dolaplar gibi mobilyaların satışlarını yapıyorlar. Ancak mobilya Montaj hizmeti her firma vermemektedir. Bizler firma olarak her türlü mobilyaların montajlarını yapıyoruz. Merter mobilya montaj hizmetlerimizde alanında usta çalışanlarımız sayesinde hızla montajlarını yapıyor ve sizler için kullanıma hazırlıyoruz. Gün içerisinde mobilya montajlarını yaparak sizlere en hızlı kullanımlar için hazır hale getiriyoruz. Dilediğiniz zaman Merter mobilya montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Merter Mobilya Montaj Hizmeti

Birçok mobilyalar için montaj hizmetlerini yapıyoruz. Sadece montajlarda değil tamir ve bakım için tüm işlemleri yapıyor ve sizler için en sağlam kullanımlara hazırlıyoruz. İçinden çıkamadığınız en karmaşık mobilyaların montajlarını kolayca yapacak pratiklikte becerilere sahibiz. Dikkat edilmesi gereken en önemli şey küçük parçaların kaybolmaması ve gerekli tüm parçaların olması gereken yerlere yerleştirilmesi. Bu konuda dikkatli ve iş bitirici olduğumuzu belirtmek isteriz. Başlıca Merter mobilya montaj hizmetlerimizden bahsedecek olursak şunlardır:

  • Mobilyaların montajını yapmadan önce kabaca neler yapılacağını planlıyoruz.
  • Mobilyalarınızın montajlarını yaparken hasar görmemesi için dikkatli davranıyoruz.
  • Eksiksiz tüm parçaları birleştiriyoruz.
  • Gerekli tüm araç ve gereçlere sahibiz.
  • Talimatlara uygun hareket ediyoruz.
  • Kendi ekibimizce zarar gören parçaların yenisini temin ediyoruz.
  • Montaj için gerekli tüm galoş, gözlük, eldiven gibi ekipmanlara sahibiz.

Bu gibi hizmet içeriklerimiz sayesinde gün içerisinde mobilyalarınızı kullanımlara hazırlıyoruz. Dilediğiniz zaman bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için en kısa sürede mobilyalarınızı kullanıma hazırlamış olacağız. Müşterilerimize gerekli tüm güvenliklerimiz ile kimsenin zarar görmeyeceği ve hiçbir mobilyaların hasar görmeyeceği kalitede hizmetler sunuyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimiz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız.

En uygun fiyatlar ile alınan mobilyaların montaj fiyatları da oldukça düşündürücü olabiliyor. Mobilya montaj hizmetlerinde fiyatları belirleyen birkaç faktör var. Özelliklede ürünlerin boyutu ve buna bağlı olarak harcanacak olanda zaman fiyatları belirleyen faktörler içerisinde yer almaktadır. Zamana bağlı olarak belirlenmesinde mobilyaların çok parça olması ve büyüklüğü diyebiliriz. Mesela bir komodin bir saatten kısa bir süre içerinde montajı yapılabilmektedir. Bir gardırop montajı içinse bir saatten fazla sürebilmektedir. Buna bağlı olarak da harcanan zamanlar fiyatların belirlenmesinde bir etmen olabilmektedir. Diğer bir faktör ise bulunduğu konumdur. Uzak bir noktada ise fiyatlar farklı bir rakamlar üzerinden sizlere sunulabiliyor.

Ayrıca fiyatları belirleyen diğer şeyler ise eksik parçaların temidir. Mobilyalarınızın da eksik parçalar var ise firma olarak teminlerini yapıyoruz. Bu ise fiyatları etkileyen bir faktör olarak sizlere sunulacaktır. Merter mobilya montaj olarak bulunduğumuz sektör içerisinde sizler için en uygun fiyatları en kaliteli hizmetlerimiz ile sunuyoruz.

Merter mobilya montaj hizmetlerimiz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek gün içerisinde sağlam bir şekilde mobilyalarınızın montajlarını yapıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere sunduğumuz bu hizmetlerimizi en makul fiyatlar ile sağlıyoruz. Hiçbir müşterimizi mağdur etmeden ve bütçelerini zorlamadan fiyatlar hazırlıyoruz. Karmaşık mobilyalar ile mücadele etmenize gerek kalmayacak ve mobilya hizmet fiyatlarını çok kafaya takmayacağınız ölçütte olduğunun garantisini verebiliriz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp