İçeriğe geç

Mobilya Tamircisi

Mobilya Tamircisi
Mobilya Tamircisi

Mobilyaların tamiri son derece önemlidir. Doğru yapılmadığı takdirde daha kötü sonuçlar yaşanabilmektedir. Mobilya montaj ve kurulumlarda yanlış veya eksik olması halinde düzeltilmesi daha kolayken, tamir edilen ürünün yanlış tamir edilmesi halinde düzeltmek daha zordur. Bu yüzden tamir işleminin başından sonuna kadar dikkatli ve özenli bir şekilde tamir etmek ve takip etmek gereklidir. Bünyemizde bulunan profesyonel mobilya tamircisi personellerimizle tamir işlemlerinizi başından sonuna kadar sağlıklı bir süreçten geçiriyoruz. Bu noktada;

  • Önce iş ve işçi güvenliğini sağlıyoruz.
  • Mobilyada oluşan hasarı tespit ediyoruz.
  • Hasara bağlı olarak gerekli ekip ve ekipmanları hazırlıyoruz.
  • Koordineli çalışma ağımız sayesinde mobilyaları gerekli şekilde tamir ediyoruz.
  • Ürün orijinaline benzer bir şekilde onarıyoruz.
  • Tamir edilen mobilyaları test ediyoruz.

Tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştirirken, işlemi başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Vatandaşlarımızın ihtiyacına uygun bir şekilde cevap vermekteyiz.

Müşterilerin büyük bir kısmı deformasyona uğrayan mobilyalarının tamir işlemlerinde firma ve tamircilere kolay kolay güvenmemektedir. İşlemin tam olarak doğru yapılmaması veya uzun vadeli işlemler olmaması müşterilerde güvensizlik yaşatmaktadır. Yanlış işlemler neticesinde ürün tamamen kullanılmaz hale gelebilir. Ancak firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma hizmetimizle tamirat işlemlerini kısa sürede, uygun fiyata ve güvenle gerçekleştirmekteyiz.

Mobilya Tamircisi Hizmeti

Eğitimli ve profesyonel Montaj Hizmeti ekibimiz sorunun tespitinde ve sorunun giderilmesinde son derece hassastır. Mobilyalarınızı güvenle tamir etmek için ihtiyacınız olan mobilya tamircisi için firmamızla irtibata geçeniz yeterlidir. Size kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için en yakın şubemizle kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Ev veya ofis içerisinde deformasyona uğrayan, zedelenen mobilyalarınız için tamir işlemlerini büyük bir özveriyle yapmaktayız. Tamir işlemlerinizi en uygun fiyata, üst kalitede yapan firmalardan biriyiz. Tamir işlemleri için sabit fiyat belirlemesi yapmak ne yazık ki zordur. Her mobilyada farklı sıkıntılar meydana gelmektedir. Müşterilerimizle yapacağımız görüşmeler ve ustalarımızın kontrolü neticesiyle önce sıkıntıyı tespit ediyor, ardından fiyatlandırma işlemini yapıyoruz.

Firmamız bünyesinde çalışan mobilya tamircisi ile tamir ve onarımı mümkün olan mobilyalarda, gerekli olan bütün işlemleri ekonomik bir şekilde yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp