İçeriğe geç

Nişantaşı Mobilya Montaj

Nişantaşı Mobilya Montaj
Nişantaşı Mobilya Montaj

Mobilyalar yapıların daha konforlu ve kullanışlı olması için özenle tasarlanıyor. Günümüzde ihtiyaca ve isteğe yönelik farklı pek çok mobilya tasarımı yapılıyor. Üreticiler tarafından üretilen mobilyalar kolaylıkla farklı adreslere gönderiliyor. Sizler de evinizde veya işyerinizde ihtiyaç duyduğunuz mobilya modelini kolaylıkla sipariş verebilir, mobilyaya kısa sürede sahip olabilirsiniz. Adrese gönderilen mobilyalar genellikle parçalar halinde gönderilmektedir. Üretimi yapılan mobilyalar farklı parçaların bir araya gelmesiyle kurulur. Mobilyalar adrese taşınırken kurulumu yapılmaz. Mobilya adrese ulaştıktan sonra kurulum yapılmaktadır. Nişantaşı mobilya montaj alanında hizmet veren firmamız adrese gönderilen mobilyaların kurulumu yapmaktadır. Profesyonel ekip eşliğinde yapılan mobilya kurulumları %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlar. Sizler de tecrübe sahibi ekip eşliğinde montaj hizmeti alabilirsiniz.

Nişantaşı mobilya montaj çalışmaları her zaman tecrübe sahibi ekip eşliğinde yapılmaktadır. Montaj, mobilyanın parçalarının doğru bir şekilde birleştirilmesiyle oluşur. Yapıların dekorasyonunun büyük bir kısmını mobilyalar oluşturur. Oturma odası, çalışma odası, yatak odası, mutfak gibi odalarda kullanılan mobilyalar önemlidir. Kullanılan mobilyaların tasarımı, nerede yer aldığı, oda içerisindeki alanın nasıl kullanıldığı oldukça önemlidir. Mobilyaları doğru kullanmak için mobilyaların yerini doğru belirlemek gerekir. Bazı mobilyalar duvara monte edilir. Duvara monte edilen mobilyalar için mutlaka tecrübe sahibi ustalardan yardım almak gerekir. Eğer sıradan kişiler tarafından kurulum yapılırsa mobilya ve duvar zarar görebilir.

Mobilyalar parçalar halinde üretilmektedir. Üretim sonrasında kurulum için bu parçalar birleştirilir. Mobilyaların parçalar halinde üretilmesinin başlıca nedenleri:

  • Üretimi kolaylaştırmak
  • Taşımayı kolaylaştırmak
  • Taşıma sırasında mobilyanın zarar görmesini önlemek
  • Mobilyayı istenilen alana daha rahat kurmak

Üretimin daha kolay yapılabilmesi için mobilyalar parçalar halinde üretilir. Mobilyaların boyutları, ağırlıkları ve özellikleri farklıdır. Mobilyanın daha rahat taşınması, taşıma esnasında herhangi bir hasar almaması için parçalar halinde üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda parçalar halindeki mobilyalar istenilen alana daha rahat bir şekilde kurulur. Nişantaşı mobilya montaj alanında hizmet vermekte olan ekibimiz tüm mobilyaların kurulumunu profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Sizler de ev ve işyerleriniz için montaj hizmetini ekibimizden alabilirsiniz.

Nişantaşı Mobilya Montaj Hizmeti

Nişantaşı mobilya montaj ustalarımız yılların bilgi ve birikimine sahip ustalardır. Bu alanda yeterli tecrübeye ulaşan ustalarımız çeşitli özelliklerde pek çok mobilyanın kurulumunu yapar. Adrese gelen ustalarımız öncelikle kurulumu yapılacak mobilyayı inceler. Mobilya kurulumu için gerekli malzemelerin tam olup olmadığı kontrol edilir. Mobilya parçaları incelenir ve parçaların durumu gözden geçirilir. Parçalarda herhangi bir hasarın olmadığı tespit edilmelidir. Eğer hasarlı veya eksik parça varsa üreticiye bunun bilgisi verilmelidir. Ustalarımız her zaman tam donanımlı bir şekilde adrese ulaşır. Mobilya montaj için mutlaka ustalardan destek alınmalıdır. Aksi takdirde mobilya parçaları zarar görebilir ve maddi kayıp yaşanabilir. Herhangi bir kaybın yaşanmaması için ustalarımızı tercih edebilirsiniz.

Nişantaşı mobilya montaj fiyatları değişmektedir. Fiyatlar belirli özellikler doğrultusunda belirlenir ve müşteriye sunulur. Montaj işlemlerinin fiyatları belirlenirken;

  • Hangi tür mobilyanın kurulumunun yapılacağı,
  • Kaç adet kurulum yapılacağı dikkate alınır.

Elbise dolabı montajıyla mutfak dolabı montajı aynı fiyat aralığına sahip değildir. Mobilya türü, adedi fiyatları belirlemek için önemlidir. Nişantaşı Mobilya Montaj olarak bizler profesyonel Montaj Hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz montaj hizmeti için doğru fiyat aralığını belirliyoruz. Değişen fiyat aralığını müşterilerimiz için doğru ve uygun aralıkta tutmaya özen gösteriyoruz. Bütçe dostu fiyatlarla kurulum hizmeti veriyor, müşteri memnuniyetini daima yüksek tutmayı başarıyoruz. Sizler de garantili ve doğru fiyatlı çalışmalarımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp